Батьки і діти

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Good++++, 27 січ 2009.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та то не поясниш. То тре пережити

    із реалу

    Кілька днів назад моя 5-ти річна внучка заборонила мені називати її всіма словами на букву П
    Можна її називати тільки словами на букву С

    чесно-чесно...
     
    Останнє редагування: 19 лип 2020
    • Смішно Смішно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    хочу побути одна. щоб всі поїхали...Вони кумедні, кохані ці мої малючки, але хочу посидіти в садку з книгою і нічого не готувати..Чоловік хай їсть абрикоси.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Грає мама з малим в карти (знаєте така дурна нескінчаєма гра, коли то "сплять", то "несплять"), малий хитрує: у мами шістакою забирає всі тузи, а свій бубновий за шостаку не віддає, бо це каже "хакер".:))) Мама кидає карти, каже "що з тобою грати як ти шулєр". А бабуся з ним грає все одно. Чого "хакер" - хто зна. Придумав.
    Може, сплутав з "джокером"?:)
    Зараз ці довгі канікули вже до печінок дістали. Я зараз найменше зайнята, інші сидять, втупившись в свій комп - заробляють гроші) А я з ним Лего збираю, як він каже: "сьогодні збираємо космічних монстрів, що моніторять всесвіт". Мати Божа, така мала дитина, шість з половиною, а такі задачі ставить.
    Чи ребуси були цілий день, але тут хоч в інеті знайшла програму ребусну - і переключила його на самозабезпечення, пока обід робила.

    Тепло, +8. Вже й на дачу можна заглянути...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Внук ще тільки в садок пішов, то мене запитав: "А що таке інтеграція?" Я аж офігів)

    Я вчора вже з секатором погуляв по саду) Ще залишилося кілька яблунь і грушу підстригти.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О. Це ідея. Треба і нам поїхати-погуляти))
    Машину забрали з СТО, де нас "розділи", сцуко. Ну не можна тут біля нас ремонтувати - дуже дороги дядьки. Знайдуть, що ремонтувати на всі ваші гроші...
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Анек навіяло

    Лікар:
    - Шо у вас болить?
    Пацієнт:
    - Все болить...
    Лікар:
    - Ну, на все у вас грошей не хватить.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Про дітей і для дітей
    5 лютого о 19:54 ·

    Вони точно знають більше за нас, дорослих. Знають істинне, важливе, цінне, справжнє.

    Вони усміхаються щиро, плачуть - гірко, люблять безумовно.

    Щодня пізнають цей світ і щасливі від кожного відкриття.

    Вони наполегливо роблять тисячі спроб, поки не навчаться чи досягнуть бажаного.

    Вони світлі, добрі, радісні, мудрі.

    Вони швидко вчаться і переконливо вчать нас.

    Вони ще не зіпсовані комплексами, не обмежені рамками, не зранені умовностями і горем.

    Головне - не створювати комплекси, не обмежувати, не ранити їхні щирі серденька.

    Стати другом, не ламати, не змушувати, а плекати і розвивати усе найкраще в них.

    І тоді наші діти точно будуть по-справжньому щасливі і в дорослому житті.

    Автор:
    Батьки та діти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це точно)
    Мій такий. Вчора насмішив. Підходить вчора до мене на кухню: "Аню, скільки у тебе грошей?" - я знаю, чим це може закінчитись і кажу -"50".:)
    Тоді він мені: " А шо за них купиш?? А ти так громко смієшся по телефону, мамі заважаєш, а вона роботу на компутері робить, щоб великі гроши заробити!"

    Ото таке. Мамин заступник. Я кажу: "Йди вже, а то ще дужче сміятимусь")))
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    На тім тижні возила малу на зйомку - вона в нас модель, рекламує дитячу продукцію.
    Сидимо в трамваї, вже темно, люди стоять сумні, зморені, в масках. Їдемо, дивимося в вікно...Тут вона потихеньку починає співати тоненьким голоском:

    "Батько Махно
    Смотрит в окно:
    На дворе темным-темно"
    :)))

    Я говорю "давай петь на улице".

    Поерзала-поерзала, скучно. Продолжила чуть тише:
    "На посту стоит монах
    Еле-еле на ногах"


    Народ начал шептаться...:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вот эта песня про батька Махно и красных дьяволят.
    Под нее малыши скачут с радостью у меня на даче, а сын говорит, что это "совок, трэш и угар" типа учу плохому)).
    Ну.. может быть).

     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Цей Расторгуєв зараз старий дід, худий та сивий. Не співає і "гімнастьорку" не надіває).
    Хоч і "совок", але є його пісня, яка мене торкає за душу, кліп теж - "Там за туманами". Дивно, що її написано було не після Курска, а до його...
    А вже після під цю пісню ридали ті, хто так ні за що, бездарно і страшно, втратив своїх синів чи батьків в "Курську".
     
    Останнє редагування: 22 лют 2021
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ваш син правильно каже.

    А Рассторґуєв - атстой.
    Рашка завжди вміла крутити голови людям, використовуючи їхні самі цінні риси.
    Тому рашка і є такою, як вона є.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Інакше дитинство — Локальна історія
    Якою ми уявляємо пересічну козацьку родину? На думку одразу спадає епізод із культового фільму "Пропала грамота". У світлиці по обидва боки довгого столу сидять козак Василь і його батько. Між ними — дев’ятеро дітей. Усі — хлопчики приблизно одного віку. Чекають обіду. Навіть Василевої дружини в якийсь момент не видно. Ця відьма — а як же іще? — пішла до комори.

    Професійні історики стверджують, що дитинство в сучасному його розумінні є конструктом ХІХ століття. Раніше ставлення до дітей у Європі, зокрема і в Гетьманщині, було абсолютно інакшим. Погляньмо на деякі з реалій тогочасного суспільства.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Відростив пузо, дупу, втратив волосся і штиняє пивом...а був таким гарним):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)