Басейни і сауни Львова

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем guculyanka, 28 чер 2007.

  1. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    В "Софії" займаються з малими дітьми, знайома з 8 міс. з малою ходила.
     
  2. polloo

    polloo New Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Є бажання навчити дитину не просто плавати, а плавати ПРАВИЛЬНО! А цьому як я знаю передують довгі уроки на суші, з вивчення техніки рухів та техніки дихання при плаванні. Ось для цього і шукаю гурток з хорошим тренером.
     
  3. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Сануны.... хммм.... пожалуй помолчу я в этой теме. :)
     
  4. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    О.. в принципе публично могу сказать про баньку на Бухте Викингов. ИМХО лучшая Русская парная (Василий, тебе туда нельзя :) )в городе.
    Находится на сваях прямо в озере, правильно сложенная парилка, венички не очень лучше брать свои. В Бане есть мед, чай на травах. Хорошая комната отдыха, но самый большой прикол в том, что попарившись ты выбегаешь на терраску, а с нее прямо в озеро, кайф неземной просто. Зимой во льду прорубают полынью и после баньки - туда :)

    Удовольствие стоит 300 украинских рубликов на компанию за 2 часа, вместимость 6 человек.
     
  5. polloo

    polloo New Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Підтверджую в Бухті Вікінгів досить непогана банька. Був там декілька раз і саме зимою, такщо з парної зразу в ополонку досить відчутний контраст! Рекомендую.
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    До року певно нема, а після року у Софії
     
  7. mysz

    mysz New Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Подивіться, будь ласка, на це:
    http://gn.lviv.ua/aqua/
    Це вебсторінка лікувально-оздоровчого центру. Аква Салютіс знаходиться на Миколайчука, і там Ви найдете все, що Вам потрібно.
    Крім того, в них на сторінці ціни послуг, додаткова інформація. Одним словом вони професіонали!

    миш
     
  8. zippo

    zippo Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    САУНИ (шо маю то даю ги-ги)
    80322441488 вул. Вигоди, 64 :y:
    80673746446 вул. Зелена, 109 (нова):y:
    80322924292 адресу не пам'ятаю :shy:
    80322405959 вул. Морозна, 31а дороувато...
    80322983357 (біля 8 лікарні (на велику банду))
    80322702610
    80322992293 на вул. Сахарова точну адр. не пам'ятаю :y:
    80322377322 спорткомплекс Спартак на вул. Пушкіна :y:
     
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    80322441488 вул. Вигоди, 64- суха, фінська; басейн - 3м*5м, глибина 1,7м 18-20 градусів, телевізор, гаряча і холодна вода круглодобово 80 грн за годину до 6 чоловік (дітей до 10 років не враховують), мінімальне замовлення 2 години.

    80322924292 Кульпальківська 172 - фінська, басейн з підігрівом, 3*5*1,6м, 2 душових, до 8 чол; 100 грн/год, мін замовлення 1 год.

    80322405959 вул. Морозна, 31а дороувато... - 2 чол. 100 грн, 4 чол 130 грн. і т.д. Є римська, фінська і інфрачервона сауни...
     
  10. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Кгмммм....а де можуть навчитись плавати ті, кому за 20? А то раз приходжу в "Динамо", а мені от так повідомляють, що "вчимо дітей до 14 років"...трохи переросла :sad:
    Ріст між іншим теж 162 ...
     
  11. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Запитайте тут: http://gn.lviv.ua/aqua/aqua_salutis_price.html і тут: http://delfin.bizinform.net/ua/
     
  12. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Легче всего научится плавать не на бессейне, а на море. Удельный вес соленой воды гораздо выше чем пресной, создается ощущение , что она сама Вас держит. И чем море соленне тем легче плыть.
    Так что : горящая путевка, самолет, Египет :)
     
  13. swim

    swim New Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Плавательные бассейны и аквапарки в Украине на http://swimming.extrasense.com.ua/
     
  14. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    І вроді спам, але і відповідь по темі :shutup:
     
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Давно хотіла запитати, чи хтось водить дитину в сауну? Бо в неті знайшла тільки загальні поняття, що це корисно і т. п. Хотілось би знати конкретніше. Коли запитала в нашої лікарки, то вона зробила круглі очі і нічого не відповіла.
     
  16. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    я з доцькою ходила, садила її в самому низу, на підлогу
    ясно, що не надовго, кілька хвилин - і в душ
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    А при якій температурі і як часто?
     
  18. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Не можу вам сказати, на температуру не дивилася. Ми перший раз були в сауні, коли малій було 3 роки, то вона сама орієнтувала: змерзла в басейні - в сауну, посиділа трохи - в душ і т.д. Але ми не регулярно ходимо, а так, коли є нагода.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Здоров'я дітей (профілактика)

    Lavazza, дякую за відповідь. Маю можливість з малим регулярно відвідувати сауну, та не знаю як часто можна і при якій температурі, тому і не ходили ще. Ще може хтось знає, чи можна використовувати ефірні масла, коли дитина в сауні.
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    У гімназії на Симоненка (за 2-ю поліклінікою) у басейні з дітками різного віку, навіть з дорослими за 30 років, займається тренер, дуже хороший та добрий дядько, діточок просто обожнює, дорослих вчить правильно дихати, рухатися тощо. Ходять туди мами з немовлятами, ми теж ходили, як нам рочок виповнився, але вікових обмежень жодних нема, можна і з молодшими. Інколи там трохи хлоркою тягне, але на шкірі то не позначилося. Враження позитивні. Заняття двічі на тиждень, можна обирати зручний час та дні, коштують щось 180грн на місяць. Хто схоче, то питаити там треба Олександра--це той добрий дядечко, він такий трохи з животом:)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)