Басейни і сауни Львова

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем guculyanka, 28 чер 2007.

  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Львів*яни, потрібна інформація (якнайповніша) про басейни і сауни у Львові. По можливості, вкажіть

    1) Адресу, тел, назву;
    2) послуги, наприклад, спеціальні заняття, заняття для діток (з якого віку), для вагітних
    3) ціни...
    4) побутові умови
    5) ваші враження

    Буду дуже вдячна.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Є басейн в салоні "Формула краси", за адресою вул. Левицького ,4 (вхід з двору) тел. 225-58-57. Проводять заняття з аква-аеробіки, вартість заняття - 25 грн., наскільки я розумію що і для вагітних ці заняття підходять. В понеділок-вівторок піду перший раз, і напишу про свої враження.
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Ну от, була вчора в "Формулі красі". До "Гранд - Софії" звичайно далеко, але в цілому може бути. Басейн суто для занять аква - квадратний, невеликий, при моємо зрості 1, 68 м. води по плечі. Вода мутненька така трохи - дна не видно. Саме заннятяя супер, дуже сподобалось. Груп для вагітних немає, тренер казала що раніше планували, але.....немає. Вагітним можна займатись якщо без фанатизму.
     
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    В Софії вода прозора, ходила до вагітності 2 роки і під час вагітності і до самих родів, в "Формулу краси" зараз ходжу на масажі 3 рази в тиждень - після вагітності і тягання малого спина хворе місце. Масажистка там добра - Надя. А басейн і не басейн - мутна ванна для аквааеробіки, плавати там не можна. І "спеціалісти" по солярію в солярій мене не пустили, сказали "молоко звариться"
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    В Гранд Клубі"Софія" є плавання для діток з рочку. Воду гріють до +30, займаються спеціальні інструктори. Крім того для дорослих там є аеробіки - аква, степ, для тих в кого сидяча робота, силова, були танці живота. Є фітнес-зал, сауна, джакузі. Що вигідно - купуєш абонемент на 10 відвідувань і сидиш там хоч цілих 10 днів. Тобто в абонемент вже все включено. Можна піти покачатися, тоді на пару аеробік вскочити, тоді в сауну, поплавати в басейні і дрихнути від втоми на шезлонгу коло басейну аж до закриття.
     
  6. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Де ж та "Софія" знаходиться? А то я не львівська, ніяк не можу зорієнтуватися.:)
     
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    На пр. Шевченка, якщо ідти з центру - по правій стороні, за книжковими магазинами.
     
  8. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Недавно була в басейні, то по пунктах:
    1) пл Петрушевича, Євроспорт, телефону не знаю;
    2) щодо вагітних теж якось не цікавилась, потреби наразі нема ;) єдине запам*ятала, що можна басейн+фітнес+тренажерний зал зразу відвідати
    3) 50 гривень за раз за отой набір басейн+фітнес+тренажерний зал. імхо - дорого. але то раз себе потішила, точніш мене потішили :)
    4) ніяких претензій, все дуже гарно, чисто, сучасно. водичка була супер-тепла 27 градусів, майже непристойно :) особливо після моря з +18 ;)
    5) гарно, але дорого. можливо абонемент вигідніше, але не цікавилась
    а, і ше такий нюанс - глибоко там :sad: ну тобто втонути звичайно складно :), але глибина 1,60 з моїм зростом 1,62 - то трохи напрягало, що не могла в воді стати десь не коло бортика :beee: мені більше подобається коли глибина зростає - від 1,40 наприклад до метрів двох, і щоб це було позначено прямо на бортику - знаєш де ще можна стати, а де ні
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Princess, молодець. Так класно розписала. :) Я теж невисока (1,64), то як розпитую за басейн, завжди питаю глибину. Не уявляю, як робити деякі вправи.:D Дійсно, треба бути при бортіку.
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Прихопіть знаряддя - і всє дєла...
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Як на мене то на Петрушевича забагато народу на 1 доріжку, і вода зелена.. І там глибше як 1,60, я з своїми 1,75 до дна не діставала. Вода на +27 явно не тягнула..
     
  12. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Вчора була в "Дельфіні".
    [​IMG]

    1) то на Сихові, Трильовського 12а, тел 244-36-31;http://delfin.bizinform.net/ua/index.php

    2) Мають великий басейн, для діток і римо-турецьку лазню;

    3) є в них "сімейна картка", 16 відв/міс до 4 чол за відвідув, коштує 240 грн (вхід 7.00-16.00). Дають 1,5 год на вдягнутися/роздягнутися, басейн. То я її і взяла.

    4) умови нормальні, тихо, чисто. Людей не дуже багато - на 3 доріжки було 4 людини, потім 5, але казали, що буває по всякому. Вода, як на мене, трохи холоднувата, але казала жінка, що їй тепла... По глибині: 1,35 - 1,85 м. Водичка прозора, але трохи чути хлорку.

    5) мені сподобалось.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Вчора проїздила по Княгині Ольги - з Комплексу водних видів спорту роблять аквапарк :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Юрик

    Юрик New Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    угу, досить швидкими темпами.Я там живу неподалік - там біля будівлі стоїть стенд з зображенням того що має вийти;)
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    мій чоловік теж туди любить їздити, навіть в 9 вечора на годинку добре після роботи заїхати, людей мало і приємно там!


    лише розваги будуть? а професійний басейн?
     
  16. Юрик

    Юрик New Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    якщо цікаво можу подивитись і завтра скажу:rolleyes: мені там сотню метрів від дому прогулятись. Я думаю там тілько для розваг...
     
  17. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    А які там ціни? Особливо цікавить плавання для дітей від 7 років
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    І зовсім не ІМХО. Дико дорого)) У Штатах кількаповерховий спортивний комплекс коштує 30 у.о. в місяць при їхньому то загальному рівневі доходів. А в нас таке враження, що його збудували не для спорту а для виокремлення. А все решта дешевше - брудне і зі штовханиною. Непорядок:babruysk:
     
  19. polloo

    polloo New Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Може хто підкаже де у Львові можна записати дитину 6 років на плавання, до нормального тренера, який реально буде вчити плавати. Басейни в школах не підходять, випробували вже, та й знайомі теж не взахопленні, там дітей вже з першого уроку кидають в воду барахтатись.
     
  20. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    Так це вроді найкращий спосіб навчитись плаванню :). Мене батьки завели в озері на глибину 3м і відпустили...

    to all: Чи є десь у Львові інструктори які займаються плаванням дітей до року?
     
а де твій аватар? :)