Банки та інші фінансові установи

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем drummerUA, 31 сер 2010.

  1. drummerUA

    drummerUA Active Member

    Перепрошую, що трохи не по темі, але хтось щось чув про Морфінбанк (чи щось в цьому роді)? що це взагалі таке? бо десь в пресі бачив, що якийсь з банків чи то купили чи переіменували, а гугл не помагає...напевно не так питання задаю... (
     
  2. perlei

    perlei Member

    Впевнена, що гугл нам допоможе в будь-якому випадку :)
    Навіть, якщо замість мАрфін, написати мОрфін :) :) :)
    Таким чином, мова йде про Морський транспортний банк (м.Одеса)

    Але я не в курсі, чи є в нього філії у Львові.
     
  3. Solnishko

    Solnishko миється в бані

    Тема досить загальна, не бачу сенсу свторювати нову.

    А цікавить таке питання - як ставитесь до пакетних банківських послуг? Тобто банківські послуги + страхування. Воно того варте чи просто купа непотрібних сервісів?

    Та й загалом цікавить ще те, чи легко усіма цими послугами управляти через Інети?
     
  4. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Думаю, перше і найголовніше, що тут потрібно зрозуміти - "чи потрібні ці всі сервіси саме вам?"

    Хоча як на мене, оплата усіляких послуг через Інет - досить зручна річ.
     
  5. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    Було би непогано, якби страхування передбачало повернення грошей за ті втрачені чи зіпсовані покупки, які здійснюються за допомогою банківської картки :))
    Але це я вже напевно забагато хочу
     
  6. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    За рахунок плати за страхування (яка іде "в пакеті") та комісії за обслуговування деякі меткі банки "та інші фінансові установи" доводять виплати по кредиту з задекларованих 0,01% до 69% річних. Ну це так, маленька ремарка.
     
  7. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Зазвичай банки декларують 0,01 річних , але і не приховують щомісячну комісію, яка складає часом від 2 до 3%
    Та і частіше доводять до 35% річних у середньому, а не 69:wacko:) Це вже залякування та самозалякування.

    Але не розумію, яким боком це стосується дискусії про пакетні банківські послуги? Для прикладу пакетна послуга укрсибу - ол інклюзив, якою вони дуже хизуються, не передбачає страхового збору за надання кредиту.
    У пакеті є страхові послуги - страхування майна, та медичне страхування.
    Окремо є суто банківські послуги - Клієнт-банкінг та два відкриті рахунки - картковий і накопичувальний.
     
  8. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    та невже? а проаналізуйте-но кредит "Готівочка" від Дельта-банку (http://mybank.ua/products/productsList.do?objectId=1)
     
  9. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Хаха))) Ну такі пропозиції від банків взагалі аналізувати, себе ображати...
    Але я так розумію, і повторюю.. ми ж тут ніби не про кредити говоримо ;)
     
  10. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    А що вона передбачає, в чому її суть? Бо вони її позиціонують як дуже класну, але я ніяк розібратись не можу. Мені здається, що там купа всього, що мені непотрібне
     
  11. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Простою людською мовою кажучи, це набір послуг - Інтернет-банкінг, страхові послуги і класичні банківські послуги (обслуговування рахунків)

    Є кілька рівнів цією послуги, менше платиш абонплату - менший рівень.
    Стартовий рівень - щомісячна комісія - 9 грн, маєш у розпорядженні інтернет-банкінг та два рахунки - картковий, через нього можна розраховуватись і накопичувальний - покласти гроші і мати відсотки.
    У інших рівнів і комісія більше, але там відсотки на накопичувальному рахунку кращі і усілякі пропозиції по страхуванню.
    Вищі рівні вигідні тим людям, хто дійсно збирається юзати усі ці страхові послуги і т.д.
     
  12. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    Чого тільки не придумають)
    "Все включено" для бідних
    "Все включено" для багатих))

    Загалом - ідея зрозуміла. Стартовий рівень для тих, хто клієнт Укрсибу і хоче мати Інтернет-банкінг. Решта - для тих, у кого трошки інші життєві цілі))
     
  13. Solnishko

    Solnishko миється в бані

    Думаю, якщо прицінитись і все зважити, то можна щось вибрати
     
  14. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    А мені взагалі важко зрозуміти чим вигідне те страхування? Що там страхують взагалі?
     
  15. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Страхові послуги там лише для віп-рівнів.
    Страховку виплачує банк, якщо, наприклад ви втратили ключі чи докумунти, або у вас вкрали те, що ви купили за рахунок карткових коштів.
    Ну і медичка страховка при виїзді за кордон - вже згадував.
     
  16. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    ну майже те, що я хотіла :mocking:
     
  17. Доброго дня. Даю за реєстрацію на сайті 20$ http://mmm111.biz чесно, без обману. Можете дзвонити задавати питання. Контактні дані на сайті
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Млинко,кладу мульон, куда нести бабло?
     
  19. katerinkavg

    katerinkavg Member

    Хто хоче знати про банки, страхові компанії і інші фінансові установи більше достовірної інформації, пишіть в ПП. Інформацію надає європейська фінансова компанія безкоштовно.
     
  20. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Нардепукское законотВОРчество: депозиты больше 14 тыс. грн. перестанут возвращать вкладчикам
    05.05.2013 15:18
    Украинцам, которые за последние годы ухитрились скопить приличные сбережения и, вопреки здравому смыслу, положили эти деньги в один банк, эксперты рекомендуют немедля исправлять ситуацию. Если с банком что-нибудь произойдет, то с любого, даже самого крупного вклада клиенту могут вернуть в прямом смысле слова «пшик» или сумму не больше 12 минимальных зарплат.

    На сегодняшний день сумма, обещанная вкладчикам лопнувшего банка к возврату, должна быть не больше 200 тыс. грн. То есть, гарантии по депозитам хотят «урезать» почти в 15 раз.

    Ни копейкой больше

    Соответствующий законопроект уже зарегистрирован в парламенте, его автором стала депутат от партии «Батькивщина» Татьяна Слюз. Нардеп утверждает, что нынешняя сумма гарантий слишком большая даже по мировым стандартам: «Как правило, лимит на размер возмещений по вкладам устанавливается так, чтобы мелкие депозиты страховались почти полностью, а крупные только частично. Причем в отдельных странах компенсация устанавливается по такому принципу: чем больше сумма депозита, тем меньшую часть от него возмещают вкладчику», – пишет Слюз в пояснительной записке к своему проекту закона.
    --- Хто що може сказати на рахунок слідуючого покращання?
     
а де твій аватар? :)