Балкони: ремонт, засклення

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Peri, 25 сер 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Peri

    Peri Well-Known Member

    Доброго дня.
    Здається, що такої теми ще не було. Мене цікавить все, що стосується ремонту і засклення балкону - майстри, матеріали, ціни, терміни виконання, гарантії на виконану роботу.
    Дуже прошу відгукнутися, хто робив такий ремонт.
    Будинок ( в якому балкон: - хрущовка. Поверх другий. Плетеспроможність - помірна:)
    Дякую.
     
  2. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Якрас збираюсь робити також балкон в хрущовці,ціна-9000грн.термін виконання 1день.
     
  3. Peri

    Peri Well-Known Member

    Muchaco, де знайшли майстрів? Чому така ціна - терміновість чи матеріал, чи одне й друге? Розкажіть конкретніше, будь ласка.
     
  4. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    мені сподобалось як сусід зробив собі,дав номер майстрів,прийшли поміряли,на наступний день подзвонили сказали ціну,чекаю від них кошторис...
     
  5. Peri

    Peri Well-Known Member

    Цікаво було б почути, а ще краще, побачити, дизайн зробленого балкону,вартістю 9 тис грн. З якого матеріалу? Термін виконання? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та ще й в хрущовці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. sani

    sani Well-Known Member

    а що там робити? вставити вікна і зашити вагонкою... от і весь дизайн
    а ще бажано засклити балкон у сусідів зверху... а то затікатиме ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Peri

    Peri Well-Known Member

    Зробите?:bazar:
     
  9. sani

    sani Well-Known Member

    можу виступити у ролі прораба, за файний відкат :)

    щодо заслення балкону, металопластикові вікна краще шукайте виробників, а не посередників, і доречі укранський профіль продають, як німецький... тому сильно не ведіться на німців, їх після кризи майже не возять. Просто на український клеють "німецькі" наклейки :)

    Вікна робіть так щоб можна було помити, я колись "лоханувся" і зробив великі гарні шклопакети а тепер дружина кожен раз мене матюкає коли їх миє :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Muchaco

    Muchaco Well-Known Member

    Підійдіть на Липинського,54, там в них є фотографії зроблених балконів, вам все розкажуть.
     
    Останнє редагування модератором: 4 гру 2011
    • Подобається Подобається x 1
  11. Skavi

    Skavi New Member

    ох.. ціни у вас хороші....
    ми в Києві в хрущовці балкон робили.. варили каркас + 3 вікна, по бокам - пластик + дах на балкон.. Всередині не обшили.. Не утеплювали (потім все самі доробили) = 12 000 2 роки тому... Вікна однокамерні.... Зараз страшно подумати в скільки б обійшлася така заміна
     
  12. sanyz

    sanyz Active Member

    А ще не забувайте про теплу підлогу!!! І в морозяку можна босими ногами ходити. І дитина вискочить(аьо онука) Зможу надати безкоштовну консультацію!!!
     
  13. restavratsia

    restavratsia Active Member

    ремонт балкону додасть корисної площі

    Не буду уточняти поверх, кутовий чи ні, інше.Одне скажу впевнено, що при бажанні і трохи фінансів, умілим виконавцям до снаги розширити площу кімнати за рахунок балкону( зараз ця площа загальна).Можу порекомендувати майстрів.А вже кінцевий дизайн із втіленням за замовником.Хто бажає це практично чи консультативно то приватноhttp://www.derewo.lviv.ua.
     
  14. veronka

    veronka Well-Known Member

    нічого собі ціни! зараз теж активно цим питанням зайнялась і шукаю всюди інфу. Сусідка свій зашклила за 5тис.грн., але в неї майстри були "маманєгарюй", ще таких не бачила. А мої знайомі робили на БАЛКОН.com.ua .Але в минулому році вони заплатили десь біля 6500, а зараз бачу такий балкон коштує 5430. Там в них зразу ціни прямо на сайті і консультант он-лайн є, певно там робитиму
    дорогооо:cry: чому така різниця в ціні??
     
  15. andre33

    andre33 Well-Known Member

    Знайомий живе у колишньому гуртожитку , хоче зробити добудову (живе на 1 поверсі)
    які цікаво потрібні документи чи дозвіл на ту справу , чи тупо , будувати а потім заплатити
    штраф і мати спокій ?
    наприклад на таке дозвіл потрібно ?
    [​IMG]
     
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ще тут напишу, бо на ДП відповіді не дочекалася.

    Чи хтось може порадити майстра з ремонту балконів? Час від часу обвалюється штукатурка, а минулого вівторка відвалився більший шматок. Чоловік пішов у ЖЕК, написав заяву. ЖЕКу пофігу, в нього таких заяв до біди і трошки. Та й не дуже хочеться тої всієї епопеї з ЖЕКом, тому розглядаємо ще такий варіант - запросити людину, яка на тому знається і могла б щось з тим зробити. Бо ходити реально страшнувато.

    Балкон виходить на двір.

    В оффтопі - фото.

     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Задумуємося над тим, щоб почати ремонт із балкону. Хочемо поміняти стару, заржавілу зашклену конструкцію (і мити ті вікна незручно, і неестетично виглядають) на щось новіше і сучасніше. Стоїмо перед дилемою - ставити металопластикові склопакети чи робити розсувну алюмінієву конструкцію. Що порадите, форумляни?
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Як хочеш мати де тримати взимі бараболю і прочі закрутки,то став металопластик.
    Обший то пінопластом,оббий вагонкою,повісь яку картінку і буде в тебе не балкон,а комната хохохо

    Зроби си під вікном карнізик,семе на 10,будеш мала де ставити кавусю,альбо розмаїті вазонки.
    А головне - як закриєш - не продує і не чути вночі викриків хомосапієнсів,що наликалисі огнєннов води.
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)