БАД.. За и против.. МЛМ..

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Dr. Alex, 8 тра 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ми будем довго йти, але до істини докопаэмось:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. К БАДам отношусь положительно. Но.... выбирайте с головой производителя и сам продукт.
     
  3. Гвозда

    Гвозда New Member

    Привіт! Чи чув хтось про БАДи ірландської фірми "****"? Це дуже хороші препарати виготовлені на рослинній основі. Я сама їх вживаю.
     
    Останнє редагування модератором: 15 сер 2009
  4. Nika07

    Nika07 New Member

    Сама давно вживаю БАД і є дистриб`ютором однієї з українських фірм-виробників. Відчутний позитивний ефект. Тому хто б що там не говорив, буду і надалі вживати подібні препарати. Але тільки ті, яким довіряю :)
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    За рекомендацію? Боюсь уявити, як тоді варто реагувати на рецепт лікаря на імпортні непомічні ліки.)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не вірю, шо БАДи помічні. Ясно, що то не трутка, але шоб когось вилікувало - тиж не видів.

    Інша справа - бізнес. На здоровлі можна файну копійку піднєти. Як повідав мій знайомий, після наркотиків, Аптека на другому місце стоїт.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. matador

    matador Well-Known Member

    проти, категорично
     
  8. Kubova

    Kubova миється в бані

    Саме так. Це эфект плацебо. Я Сама попалась на это. Употребяла жидкий каштан разрекламированный как средство для похудения. На деле оказалось тратой. Нашла про него неутешительные заключения. Просто бодрит как обычный кофе, но обещанное сжигание жиров не происходит. Будьте внимательны с Бадами.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    головне - дистрибютерство не кидайте і буде вам користь.
     
  10. Janua

    Janua Active Member

    Мне кажется только что это все маркетинг
     
а де твій аватар? :)