БАД.. За и против.. МЛМ..

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Dr. Alex, 8 тра 2008.

  1. Dr. Alex

    Dr. Alex Well-Known Member

    Из ранее открытых мною тем, я понял, что тут больно ядерно относятся к понятию биологически активных добавок.
    Тем более к понятию МЛМ...
    Смею Вам напомнить, что это бизнес реккомендаций, а не пирамида, куда вступают сломя голову, потом виня всех и вся в своей глупости..
    Пример сетевого маркетинга очевиден каждый день и происходит это с Вами практически каждый день..
    Вы купили машину.. друг спросил "где?"... и вы говорите где.. Вот она реккомендация..
    Тоже самое касается девушек.. Она купила классную помаду.. Где?.. А вон там.. Вот и реккомендация...
    Думаю, что модератор Лилия не даст мне соврать, что к МЛМ и к биодобавкам и в Канаде, и в Америке и в остальных развитых странах относяться ооочень даже положительно...
    Надо просто ГОЛОВОЙ думать и уметь отделять белое от черного...
    И работать с профессионалами...:agree:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ola-la

    Ola-la Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    а я нічого не маю проти.

    Додано через 6 хвилин
    скажу более того: сама употребляю кое-что, не хотела бы вдаваться в подробности, что именно :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Меня очень удивляют те, кто негативно настроен по отношению к МЛМ.

    Нарисуйте структуру распространения товара - сверху "международный директор", ниже "нацональные директоры", еще ниже "региональные директоры" и т.д. В самом низу - конечные покупатели.

    При продаже через обычные магазины картинка та же самая!!!, только вместо "директоров" и "менеджеров продаж" будут крупнооптовые и мелкооптовые склады, розничные магазины ну а в самом низу - покупатели.

    На поддержку обычной торговой сети тратится намного больше средств (персонал, аренда площадей, транспорт, ...), чем на МЛМ. А платить за все это нам, и только нам, покупателям.

    PS. сам употребляю БАДы, но их продажей не занимаюсь

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dr. Alex

    Dr. Alex Well-Known Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Вы забыли сюда вписать, что половина а то и больше в формаривание цены вкатана реклама продукта..:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Чому?
    Я, наприклад, нічого не маю проти цього бізнесу. І проти НЛП..
    Але дошкуляє, коли мені під каву в кав'ярні підставляють рекламу.
    Мені не подобається спроба надурити від любого: і від дохтура, і від рекламіста.
    Мені не подобається, коли новий(-а) форумлянин(-ка) одразу починає бізнес в кав'ярні, або презентації продукту, про складові ціни розповідає...
    Усьому - своє місце і час.

    Додано через 1 хвилину
    Дякую. :) Не вдавайте(сь)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Не знаю, кому помогают эти биодобавки, мне кажется все это туфта – гербалайфы, нювейсы, эмвеи, во всяком случае, если врачи назначают эти препараты, у меня больше доверия к ним нет…. Да еще это… http://iriney.ru/sects/commerc/index.htm:scare:
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Dr. Alex

    Dr. Alex Well-Known Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Может с Вами работал некомпетентный дистрибьютор?.. И Вы не достигли желаемого результата?..
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Підозрюю, імунітет спрацював вчасно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Dr. Alex

    Dr. Alex Well-Known Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Иммунитет сработал на что? Левандовка, Вы бы изьяснялись конкретнее..
    Я заметил за Вами постоянную недосказанность.. Это такой способ самовыражения?..
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    На НЛП, звичайно!
     
  11. Dr. Alex

    Dr. Alex Well-Known Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Левандовка, Вы название темы видите?.. Хорошо видите?..
    Что Вы по этому поводу можете сказать?.. (без всяких там НЛП)...:cool:
     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Та бачу. І не тільки це бачу. Тому й пости ТАКі. :)

    Додано через 1 хвилину
    А що, Корал від НЛП відмовився?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    помагають дистрибютерам стати на ноги.
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Dr. Alex

    Dr. Alex Well-Known Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    НЛП - это что?.. нейро-лінгвістичне програмування?.. Вы явно устарели с Вашей информацией...
    На улицу нужно выходить... Иногда полезно..

    Посты очень даже нормальные, за исключением некоторых истерик.. Полковник че то бесится.. ну оно и понятно.. Есть такая пословица "Одевая портупею, все тупею и тупею" (народная мудрость)

    Додано через 4 хвилини
    Может быть.. Их труд тоже оплачивается..
    Или Вы в кафе официанту чаевых не даете?!..
    А вы что?.. Лежите?.. или стоите на ногах?..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    ТАКе не старіє...

    наспівуючи:
    Мы кое в чём поднаторели:
    Мы тарелки бьём весь год,
    Мы на них собаку съели, —
    Если повар нам не врёт.
    А медикаментов груды —
    В унитаз, кто не дурак.
    Это жизнь! И вдруг — Бермуды!
    Вот те раз! Нельзя же так!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. vanilia

    vanilia Well-Known Member

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Надто нав.язливе збування тих БАДів викликає спротив. Коли лікар посилає пацієнтку в "дворик на площі Ринок, там на 5-му поверсі другі двері" купити БАД, пацієнтка ігнорує такі рекомендації і її дальше туди посилають, вже з іншим текстом: "Ви не думаєте про своє здоров.я! Ви не думаєте про дитину! Дай Бог щоб живою народилась. А ця біодобавка вас спасе! Ви мусите її купити, інакше не мрійте про здорову дитину". Це, фактично, маніпуляція. Скільки ж треба було наслухатись такого, бо я так і не купила того. Ось таке викликало в мене спротив ;) І я тепер і від лікаря такого тримаюся подалі, і від БАДів :haha:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    А мені що саме цікаво, що кожна розкрутка нового товару проходить дуже бурно, емоційно не тільки виробником, а простими дистриб"юторами. Я вже сама пару разів на ті приманки ловилася. Ще стоїть в мене дві фляшки "Мона -Ві", недавно викинула ящик продукції "Трансфер - фактору". І то все дорогі речі, які вже попрострочувалися і так їх ніхто і не використав. :sad: Тепер всяким дистриб"юторам відмовляю з самого початку. З однією (дуже настирливою) аж посварилася. І що саме цікаво, що людина сама перескакує з однієї панацеї на іншу! І ще людей за собою тягне. Але хто не дурний, то сам зрозумів, що на такі вудочки попадатися не можна. Бо та сама дистриб"юторка за рік-два на колишній продукт, який вона людям впарювала, таку бочку котить, що МАМА МІЯ! Аж не віриться, що вона ще недавно то страшно рекламувала, що воно мало не з мертвих людей воскрешає. Тому не вірю в ніякі панацеї БАДів! Може вони що і допомагають, але не більше, як прості ліки, яких є повно в аптеках за дешевшими цінами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Не завжди воно "надто нав'язливе".Он подивіться, як ненав'язливо працює (на ЛФ) др.Алєкс з Ола-ла... :) Вже багатьом допомогли у простій, ненав'язливій формі. навіть про нерухомість висловлення є...

    ТАк це нефахова дистриб'ютор!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Угу..
    - Ви думаєте,що здоровий!Але,насправді ви є дуже хворий!
    І,єдине,що здатне допомогти - це "Гербалайф" і т.д і т.п.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: БАД.. За и против.. МЛМ..

    Видно вона з нижчої ланки дистриб"юторів. :) Щоразу захоплюється і щиро вірить в нову панацею. І людей за собою тягне...А може мало дістає за те дистриб"юторство? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)