Автостоп Україною

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Winifred, 10 бер 2010.

  1. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    ну то раджу поспішати, не думаю, що так просто буде попутку до Одеси в неділю знайти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kontra

    kontra Well-Known Member

    Дякую, а в напрямок Тернополя нормальна траса у плані насиченості?
     
  3. Aurora

    Aurora Member

    Доводилось пробувати таке) Якось вирішили ми (3 дівчини) стопом добратись з Підкаменя до залізниці, а сідати в рейсовий переповнений бусик не хотілось) Таким чином дістались аж до Львова, уявіть собі як жаба дусить платити 1.50 за маршрутку по місту після такої халявної дороги!) До слова знайомі, що вирушили в той же час стандартним способом лише сідали на електрину, коли ми вже були в місті:cools:

    Словом, воно дуже захопливо, але подорожувати так сама наразі не наважуюсь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. KicK

    KicK угу

    Хочу на море

    З дівчиною запланували поїхати на початку серпня на море. Грошей багацько нема тому повинні двоє вкластися в 5 тисяч грн. (доїзд, проживання, їжа і тд.). Куди їхати поки що не знаємо... нема ніяких ідей як таких, хотілося б в Крим, на якусь відпочинкову базу, щоб там будиночок в нас був свій якийсь маленький і до моря щоб не далеко ну і звичайно пляж щоб нормальний був.
    Їхати плануємо на 10-12 днів.
    Доїзд - потягом.
    Можливо хтось щось підскаже нам? Чи порадить? Будемо дуже вдячні =)
    ____________
    В неті багато шукали але мало що знайшли.. а тому що знайшли теж важко вірити в плані цін, обстановки та іншого. Не хочемо щоб сталася ситуація типу "Їхали в рай, а приїхали в пекло".
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    дешево і класно...Крим - Миколаївка, 40 хв на маршрутці з Сімферополя, спробуйте приватний сектор - в районі 50-75 грн з людини доба в серпні
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. KicK

    KicK угу

    Можливо підскажете якісь конкретні місця (приватні сектори) щоб можна було б якось їх чи знайти в інтернеті та подивитись, чи контактні телефони якісь маєте?
    Дякую.

    А хіба не задешево 50-75 грн.? бо в якійсь халупі теж не дуже хочеться жити =)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я не хочу на море.
    І всьо.
    О.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. night

    night Well-Known Member

    Крим має свою специфіку. Там що дорого що дешево в приватному секторі без різниці. За таку ціну вам запропонують або ж кімнату в будиночку господарів або ж окремий будиночок від якого ви прийдете в жах. зверніть увагу на віддаленість від моря. Також на наявність пляжів. Вони в Криму переважно бувають або дорогими або брудними або і і те і інше відразу.
    Відкиньте відразу думки про Ялту. Дуже дорого. Алушта дуже грязно. В Судаку було досить не погано як по ціні так і по чистоті. Ласточкіне Гніздо має державні бази. Якщо маєте знайомих можете взяти путівку туди від профспілок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. syavych

    syavych копач

    Взагалі пізно спохватились. Маю пару "точок", але вони ще в травні були забиті до жовтня :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну то середня ціна.... однокімнатна квартира зі всіма вигодами у Євпаторії 150 грн.

    ---------- Додано в 12:17 ---------- Попередній допис був написаний в 12:15 ----------

    найти не проблема, там торгують всюди...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    перепрошую... важко сказати, що там класного...
    2 роки тому вскочили туди виключно з міркувань "10 сходинок до моря" (дружина була після тяжкої травми).
    Більш-менш пристойний татарський міні-пансіонат з їдальнею.
    Але йти до "культурного центру" (базару) - по сонцю, вдзовж рядів сміттєвих баків ...
    Усі розваги - "пінна дискотека" та "грязеві бої".

    Через 10 днів дружина не витримала, зателефонувала своєму травматологу і "вирвала" в нього дозвіл переїхати на улюблене місце, де 150 сходинок до моря. :) Але набагато дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    В Турцию.
    Будете в смете и отдохнёте нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    шкода, що Турція не входить у склад Криму.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Honda

    Honda Well-Known Member

    Така ж сама ситуація!!! Але хочем з хлопцем їхати в Феодосію! Подивимось:))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    для відпочинку на морі мені потрібно- море, сонце, чиста акуратна кімната, душ, і .. якщо говорити про Крим - можливість самому собі готовити, бо кримські кафе мені протипоказані)))
    відпочивала в Миколаївці чотири роки назад, все з вищеперерахованого було присутнє,
    розваги для мене - це екскурсії - а там рядом Бахчисарай, Євпаторія, Севастополь, Балаклава... і прогулянки вечером по узбережжю в приємній компанії з кримським вином- це теж було присутнє... тому і порадила)
    але на вкус і цвєт товаріща нєт..
    як там зараз не наю... знаю планували зробити платні пляжі)
    пс, в Миколаївці є база, Енергетик чи якось так)всі рохвалюють її, то ми туди ввечір на екскурс ходили)) а диско там ніяке) я краще у Львові в Пікасо піду, до речі і в Ялті і в Алушті теж диско так собі...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Honda

    Honda Well-Known Member

    Наші потреби збігаються:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Євпаторія дорожча як Миколаївка, Миколаївка - то селище на березі моря, кому потрібен недорогий і скромний відпочинок без шуму, пафосу і пантів - запросто туди можуть їхати...
    на рахунок ціни- моя кума сьодні туди поїхала - червень - 40 грн з людини, липень вроді 50, умови норомальні) це не квартира, це чиста кімната з двома ліжками, шафою і тумбочками) на подвір)ї альтанка з столиком для обідів) кухня-душ-туалет спільні на кілька кімнат) до моря йти хвилин 15
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Не советую ехать на ЮБК с 03 по 12 июля, приезжает Янукович, 09 - юбилей, одних москалей 6 самолетов, а еще "слуги народа" ср всей Украины, братки и пр. Представляете какой содом с гоморрой будет. Ни проехать, ни пройти. Сейчас уже шмон наводят, бомжей вывозят, знакомые говорят, если идешь на море, паспорт в плавки положи
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Эх, куда ты делось, детство золотое?
    Сейчас даром бы не поехал в такие условия.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Між Судаком і Алуштою є кілька дрібних містечок і сіл: Малоріченське, Сонячногірське, Рибальське. У мене як раз знайомі зараз відпочивають в Малореченському, там двомісний номер з усіма зручностями коштує 180 грн.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)