Авторські мультфільми з пластиліну

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем vasylmizha, 25 лис 2015.

  1. vasylmizha

    vasylmizha Member

    Привіт всім!) Я захопився створенням пластилінових мультфільмів, методом об'ємної покадрової зйомки. Планую цим займатися і далі. Оскільки це все-таки вид мистецтва, то вирішив написати саме в цьому розділі. Що ви думаєте про мої мультики, що не так, що так?)))

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Креативно Креативно x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Креативно.:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Файно)
    Я, звичайно, не фахівець, але, як на мене, якийсь він занадто статичний. Очі рухаються, але ще хоча б хвіст на поворотах загинався бодай чучуть.

    І ще - чому Стікі? Файно було б, гейби го якось по вкраїнському звали : ну, там, Місьо, чи Гонофрій....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Яка цікава ідея, яке захопливе заняття! Мабуть слідкуватиму за Вашою творчістю :good:
    Конкретних зауважень поки на думку не приходило. Зрозуміло, що коли то перші кроки - то будуть ще довгі творчі пошуки.
    Бажаю, щоб вони здійснилися!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. mamaTimy

    mamaTimy Member

    Мультики кльові і смішні, як на мене. Покажу ще сину потім. Самій аж захотілося таке зробити)) Звичайно краще б більше рухів, але ж у вас це початок і це файно. Підтримую думку про ім'я... краще б якесь наше смішнюче. І мені якось різало око слово "мультік", доречніше "мультик". Дякую за настрій!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Знаєте, в дитячих мультиках вам проявити себе беде надзвичайно складно, конкурувати з всесвітньо відомими студіями практично не реально...Залишається або яскраво виражений фолькльор, або дотепні смішні потітичні короткометражки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    "Ти замітив?" правильно буде - ти помітив?. Драматизм музики не зовсім відповідає відео. Хоча, може надолужувати пластилінові обмеження...
    Дуже гарно. Бажаю успіхів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. vasylmizha

    vasylmizha Member

    Дякую всім за коментарі!) Так, "Пригоди слимачка Міся" було би смішніше))) Але Стікі вже мусить бути Стікі... В наступних серіях планую зробити мультик з головними героями жучками, от їх вже напевно поназиваю))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А буде серія про довгу коричневу повзучу какашку? :)

    І не пишіть більше "мультік" і "замітив" :) Кожен раз, як ви вживаєте ці слова, десь у світі помирає маленький слимачок :skull:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А "кльові" чому не ріже?
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нормальний сленг
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так, погоджусь, що написання деяких слів різонуло око. Мабуть варто перевіряти написи і тексти. Бо творчість творчістю, але мова повинна бути грамотною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. mamaTimy

    mamaTimy Member

    Не ріже, скажу чому. Це мій допис і мій сленг, а там автор створює мультик на більш широку аудиторію, ніж я створюю свій допис.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. vasylmizha

    vasylmizha Member

    Можливо))))))
    Слово мультік, дійсно не правильно, треба старатися, щоб все було граматично правильно, тим більше якщо це для дітей. Дякую всім Вам за критику!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Думаю затягнуті сцени з вашим равликом. Якщо повирізати його переміщення, то мультик стане втричі коротшим і змістовнішим. Більше трьох секунд без динаміки - і хочеться перемотати. Це чисто з розряду режисури.
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Цікаво, як усі ті пластилінові персонажі оживають. Ні, я звичайно розумію що їх треба довго і нудно совати і кожен рух знімати, а потім з'єднувати, але ж що треба робити, щоб вони набули емоцій, щоб рухи передавали характер... ось що справді зачаровує
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. vasylmizha

    vasylmizha Member

    Прошу глянути на мій новий коротенький мультик... Цього разу робив кадри за допомогою камери на телефоні, в результаті вийшов широкий формат і більш стійкіше зображення. В сюжеті старався добавити більше динаміки.... Це все перше знімалося як проба але потім вирішив оформити і виставити як коротенький мультик.

    Чекаю на чергову критику)Дякую!)

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А камера, якою ви знімали попередні мульти, не вміє знімати в 16:9 ?
     
  19. vasylmizha

    vasylmizha Member

    Ні, попередні мультики я знімав на старенький фотоапарат ФЕД, потім проявляв плівку в домашніх умовах, робив фотографії з фотозбільшувачем а потім їх сканував і підганяв розміри в фотошопі...)

    Жартую)))) Я знімав стареньким цифровим фотоапаратом olympus Fe-120 там немає 16:9 )
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. vasylmizha

    vasylmizha Member

    Привіт) Доробив третю серію) добавив екшину і озвучку персонажів) Але то поки російська версія, потім зроблю ще українську. Але хочу почути ваші думки про цей мультик, може щось поміняю, коли буду міняти на укр.) Дякую!)

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)