АвтоОффтоп

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Капітан, 8 бер 2008.

  1. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Відповідь: АвтоОффтоп

    А так? Може настрій покращиться.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Я не розчарована, бо навiть сумнiваюсь що його хтось зупинив. Коли полiцаїв треба, то їх нiколи нема, а коли не треба, то вони за кожним кущем.

    Ха ха :D
    Дiйсно покращився! :)
     
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Деремне. Американське правосуддя повільне але. Якщо таких заяв буде три-чотири йому дадуть прикурити. Існує принцип що н-на кількість дрібних порушень = одному більшому. Тобто для прикладу за певну кількість "misdemeanor" можна отримати одну "felonie charge" і залетіти в тюрму. Виключення хіба що адміністративні порушення. А звинувачення в расизмі в кримінальних справах не допоможе, не даремно в США за ґратами сидить коло 5-ти мільонів людей, більшість не білих.

    Так, тут у Ню-Йорку недавно один неґр теж хотів з 95-ти літньою "старушкою" познайомитись, в під"їзді. Забрав в неї сумку, виписав п.-ди. А народ потім обурювався. Дурні піндоси. Нє щоб підримати героя. :) Так і не знайшли щоб вручити нагороди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Згідний. Але там з цією машиною може бути 1000 +1 варіант.
    Це авто може бути взагалі не його , а його баді/ швагра/кузина/дядька etc...
    Які на цей час могли бути в L.A. і мати 28 свідків.
    Тут головне, якщо такий лист прийде , голосно кричати , що це НЕ я.Навіть йти до суду.Наймати навіть лоєра і йти кричати.(якщо не має грошей , можна скористатися legal aid)
    А коли промовчиш , то ти згідний і десь там в поліс департменті є рекорд.
     
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: АвтоОффтоп

    В Канаді це "conviction offences" і "indictable offences". Не те саме але приблизно.

    Взагалі це тягне на reckless endangerment С-class felonie за Н.Й. законодавством (в Шикаґо інакше:) ). Термін коло 6-ти місяців. На практиці якщо особа не має інших правопорушень обійдеться умовним або адмінпокаранням. Якщо в машині була дитина і машину (К.Д.) було би серьозно вдарено тоді легко reckless endangerment A-II або A-I-class (точно не скажу більш знайомий з property law) felonie коло, 5-ти років.

    Крім того завжди можна подати в не кримінальний суд. Але тоді потрібно мати свідків, в більшості випадків. :)

    Більшість мексіканців на щастя цього не знають. Крім того рекорд таки лишиться. І якщо буде знову... Думаєте якийсь суддя повірить якщо жалі від трьох-чотирьох між собою незнайомих осіб, же то випадок. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: АвтоОффтоп

    А мені таланить на "гонщиків". Кожної неділі як їду до церкви мусить якийсь хлоп причепитись аби позмагатись зі мною. Я стаю в лінію то і він примоститься збоку, я його обганяю, бо виставляю переважно на авто-пілот аби не тиснути на ґаз забагато ну і постачання бензину тоді стабільне. Так он щастить мені на таких - і сам не гам і другому не дам.
    Правда, я он ніколи не задумувалась може то хтось хоче познайомитись з кобітою з чотирьма дітьми, бабцею і жінкою в машині? Може їх онце на гарем тягне?;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Вам тре терміново шукати чоловіка-адвоката а то золоту жилу з рук випускаєте. :)

    А у Вас там в Ню-Джерзі взагалі закони не правильні. Ви відмінили класс А,В,С, етцетра також відмінність між felonie і misdemeanor та перейшли на деґріі. Ганьба!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Еееее, перепрошую, а можна перекласти це речення на human language.

    Мене сьогодні якась бльондинка на Мерсі не хотіла на трасу впустити, а хто б її дозволу питав? Вдарила я по газах, а потім її, наглоту, ладно так підрізала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Адвоката який є чоловіком, ну тобто мужчиною, я вже знайшла. Правда дорогий, зараза, по $400 в годину.:cowboy:

    А чи ви мені хотіли такого замість мужа? Як маєте на приміті то свисніть!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Та єй то не дорого, я в добрі часи брав більше. І не за адвокатську роботу.

    Та останній раз мав з справу з адвокатом то був такий ліберальний жид котрий втратив руку під час 2-гої світової і мав замість неї робота зі щупальцями. Сімя драпанула до речі із Києва під час сувітьської революції. (Не полюбились їм сувіти, чомусь). Але мому бувшому шваґру гіспанському жиду із Зараґоси він тоді пів міля виграв. Гарна була справа, єдна з моїх найкращих. Але то давно було тай він любив вісімнедцять-літніх, розпусник отакий. :)

    Так що нє не знаю, на жаль.

    Та нє нашу демонську на людську ну ні як не перекласти. :sad:
     
    Останнє редагування модератором: 6 жов 2008
    • Подобається Подобається x 2
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    А , доречі , як?
    Бо в Канаді зараз є 3 екзамени :
    - усний. З 30 питань можна допустити 5 помилок (найбільше) Хто здавав недавно , хай поправить , бо я здавав давно. -
    -їзда.Спочатку по автодромі - екзаменатор подивиться як себе екзаменуючий почуває за кермом.Потім на дорозі.
    При успішній здачі , людина дістає "неповні права" , які майже не відрізняються від "повних" .Але до 5 років їх треба перездати на "повні".А ні , то вони пропадають.
    - їзда -2.На цей раз по гайвею.Виїхати, перестроятися з першої на останню лінію і назад(ліній переважно 3-4.В Торонто на одному відрізку 401 гайвею є 7 полос) , зїхати.

    Мені здається , швидкість є фактор порядку на дорогах , але не основний (МОВА ВИКЛЮЧНО ПРО ГАЙВЕЇ - ДЕ НЕ МАЄ ПІШОХОДІВ І РОВЕРИСТІВ).Основний фактор - це культура їзди.Яка включає -показування поворотів , тримання дистанції, пропускання коли хтось хоче перестроятися з лінії на лінію і т.д.
    З цим в Канаді є все ОК. Хоч їздять скоро , але культурно.
     
    Останнє редагування: 6 жов 2008
    • Подобається Подобається x 2
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Зима на носу. Выбираю резину на передние колёса. На задние поставлю старые Пирелли Винтер Карвинг - [​IMG] отлично откатала три сезона, износа практически не видно. На передние думаю взять вот такую - Нокиан Хакка Р [​IMG] Душа к ней лежит :)
     
    Останнє редагування: 9 жов 2008
  13. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    В пршлом году ставил себе хаккапелиту. Прикольная резина. Берите не пожалеете.
     
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Я правильно понял, что ОНИ без шипов?
     
  15. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Так точно, без шипов. Не хочу шипами царапать львовскую брусчатку :) Да и зимы у нас не московские. Хакка Р по результатам тестов обставила большинство шипованных резин, даже на льду. Очень качественная "липучка" получилась.
     
  16. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Зупиняє Даїшник машину. Виходить водій, висовується дружина...
    Даїшник:
    - Ви перевищили швидкість, тут знак `50`...
    Мужик:
    - Та ви що, я 50 їхав!..
    Дружина:
    - Ти що, у тебе ж на спідометрі було 70!...
    Мужик злобно дивиться на дружину.
    Даїшник продовжує огляд машини.
    - Задній ліхтар розбитий...
    Мужик:
    - Я навіть і не знав про це...
    Дружина:
    - Я тобі ще два тижні тому говорила!..
    Мужик ще зліше дивиться на дружину.
    Даїшник:
    - Не пристебнуті...
    Мужик:
    - Та тільки що відстебнувся...
    Дружина:
    - Та ти завжди непристебнутий їздиш!..
    Мужик (не витримуючи):
    - Заткнися, дура!!!
    Даїшник:
    - Він так завжди з вами розмовляє?
    Дружина:
    - Та ні, що ви... Тільки коли п'яний...

    п.с. кумедним видався анекдот, розсмішив, але не знала куди його помістити і запостила в автооффтоп. (якщо не туди - звиняйте :) ).
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Сьогодні о 18-15 на Коперника, не вмістилася у трьох на єдній дорозі, лямур де труа, шо тут сі більше скажеш.
    А зате який корок утворився, і шо саме головне, шо ніхто біля головнопоштампа не вірив шо аварія, і кожен сі повертав, і а потім з матюками виїжджав назад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. syavych

    syavych копач

    Так там не лямур де труа, он бачу четвертий також хоче до них, а шо - справа місце ше є :)
     
  19. terrible

    terrible Well-Known Member

    це в 16-то?:haha:мабуть, з 4-річного віку почали! :good::)))
    пробачте
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ares

    Ares Well-Known Member

    Взагаліто з 13 але то так...
    в 14 почав їздити!
    І я написав машина була куплена 3 роки тому назад....
     
а де твій аватар? :)