АвтоОффтоп

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Капітан, 8 бер 2008.

  1. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Анекдот згадав:
    Москва, потік машин. Тут несподівано на проїжджу частину вискакує бабуля. В неї, роблячи екстенне гальмування, в"їжджає "ферарі маранелло", в "ферарі" в зад в"їжджає "бентлі континенталь", тому в зад влітає "астон мартін". І всю цю колєйку замикає "Хаммер". Водій "Хаммера" проводжаючи поглядом політ того, що лишилося від бабки: "Красиво ушла старушка!"
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Логично :)
    А я вот подумал, что в одном месте в одно время собралась куча потенциальных самоубийц.
    Я - потому что легкомысленно превышал скорость;
    Дед - потому что пролетарская ненависть к быстроедущим иномаркам пересилила его здравый смысл;
    Мужик - тот вообще ничего не думал, за компанию полез. Но деда предусмотрительно отпустил немного вперед :)
    Мамаша с ребенком - тут моя логика дальше не работает... Ну я дурак, ну они не умные, а ты чего полезла под колёса... А?
     
  3. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    А мамаша, так за компанію, вирішила по дорозі побігати, а про те шо дитина на руках забула зовсім. Таке рідко зустрічається, але жінка деколи робить не обдумані і не контрольовані речі, які зрозуміти дуже важко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Сподіваюся все обійшлося і ніхто не постраждав!
    :scare:
     
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Никто и ничто, кроме моего настроения.
     
  6. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Ну Ви на форумі його собі виправили?
    :y:
     
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    А что, здесь наливали? ;) :D
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Перекрыли ул.Стуса. Поставили бетонные блоки. Для лучшего эффекта выключили осветление на улице. С неожиданности можно влететь прямо в один из блоков и самолично провести краш-тест своей бибики.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    дуууууже дякую за попередження, а то ж я сліпота куряча, дальше свого носа ніц не вижу
     
  10. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Зайшов на Фішки ))))
    Придивився ... щось таке знайоме

    [​IMG]
    http://photofile.ru/photo/comed/95193978/101021349.jpg

    Капітан, пізнаєте рідні місця ))))) Ще й авто символічне ))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Пізнаю-пізнаю :)
    А чо, поліція Санта-Барбара-Beach тоже люди. Мабуть завдяки квасу. Є щось людське у цьому напої. Такому прохолодному, з бульбашками, терпкувато-міцному...
     
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Я не знаю який деб... розумний чоловік придумав проводити концерти на Стрийській, але додому я потрапив на годину пізніше ніж планував.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Ггг...
    А я ровером нині майже встиг усюди.
    Де можна зручно і недорого оцінити авто для переоформлення?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Я на наступне літо всерйоз думаю над скутером. 2 л/100 км - ляпота, пробок нема :)
    Нарахунок переоформлення - серйозне питання чи пропозиція? :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Звичайно, сурйозне...
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Думаю, на місці його переоформлення. Вам тим більше зручно що недалеко від ПМЖ :)
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Капітан, кинтеся того ровера. Щиро раджу. Небезпечно - жах. Тим більше, ві Львові. Після зустрічі мого скутера з блондинкою(до-речі, а чому б в "Жінка за кермом" не запостити?! Хм...) перетворився з переконаного скутериста на ярого противника.
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Вчора мене мало не стукнув якийсь бандюга мексик. Виїхав падло прямо на мене, добре що я на своїй хондi була i ловко викрутилась. Так воно падло ще й реготало в себе в машинi i дружки його тоже вже ж мало не поздихали зi смiху. Ото перелякали бабу за рулем, от смiху то, от радощiв i веселощiв, буде що дружкам розказати - подiя дня! Я у нього на хвостi посидiла, записала його номер, а потiм вiдстала i вже подзвонила в полiцiю i здала його падла! Надiюсь що його десь зупинили. Я впевнена що його рекорд не є чистий, бандюга нещасний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Не хочу Вас розчаровувати , але найбільше що йому поліція може зробити , то написати листа , щоб більше так не робив. Якби він був спійманий "на горячому" , то інша справа , а так "нє пойман - нє вор"....І взагалі він може відказатися , .... це не він , його машина була мирно припаркована збоку , а Ви на нього наговорюєте , бо Ви расистка і не любите латинос.....
     
  20. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Як же вакжко в тій клятій гАмериці..... бідний хлопчина побачив файну панянку хтів сі познайомитись з нею... посміхався їй разом з друзями.... а вона його поліцаям сдала...ехх...:D
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)