Авто з Польщі.

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Vidok, 16 лип 2010.

  1. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    Як який митник - в середньому 100 уо і вище. Але якщо не маєш знайомого митника, то можна попасти під акцію "Welcome to the митний склад"
     
  2. oleg

    oleg New Member

    Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України “Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України” громадяни України, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України, у разі відвідання України мають право тимчасово під зобов’язання про зворотне вивезення ввезти один власний транспортний засіб на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року, без сплати ввізного мита та інших податків (зборів), передбачених законодавством при ввезенні автомобілів.
    Отже, Законом встановлено лише загальний строк тимчасового перебування транспортного засобу на митній території України протягом одного календарного року. Порядок використання цього строку Законом не визначено, що допускає можливість поділу його на кілька частин.
    Під терміном «календарний рік» слід розуміти календарний період, який розпочинається в 0 годин 1 січня відповідного року та закінчується о 24 годині 31 грудня того самого року.
    Виникло питання: як при зупинці такого автомобіля в Україні інспектором ДАІ можливо довести той факт, що автомобіль сумарно перебуває в Україні більше 60 днів? Хто і яким чином може порахувати ці дні в дорожніх умовах? Коли автомобіль виїжджає за межі України, він з бази знімається, тоді як можливо встановити строк, скільки автомобіль знаходився в Україні?
     
  3. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    Теоретично ніяк. На практиці гаїшники кудись дзвонять по моб. телефону і кажуть твої номера. І їм у від повідь щось говорять.....Що не знаю, бо завжди віддавали документи після того.
     
  4. talja

    talja Member

    Насправді трохи незручно, ти надто залежний від того перетину кордону!

    Продати дану машину навіть на шрот небезпечно хіба через перевірених знайомих, так можна зустрітись з інспектором ДАІ, багато шротів із ними співпрацюють і здають!
    Продавати навіть переоформлену машину на польських номерах на території України ви також не маєте права! Може пронести а можете влетіти в непогану суму знову ж таки з нашою міліцією, вони у цій сфері також непогано працюють під прикриттям! Тому ось вам мінуси!
    А якщо машина поламається? Також проблеми невчасно перетнути кордон знову платити? Що зазвичай дуже часто трапляється на наших дорогах!

    Краще знайти машину тобто документи із машиною після ДТП а тоді приганяти під неї, бо зазвичай на ту машину що купите важко знайти документи і не одні ви шукаєте, що тоді? У нас машина два роки документи шукає! Не вигідно!
    Машину що поламалась чи затрималась на території України наша міліція якщо машина на виду рано чи пізно все ж таки перевірить, основне щоб документи були перевірені, ( не крадена без проблем) машина а якщо з нею все в порядку і вона не їздить ніяких проблем! Потрібно правда машину у Польщі зняти з реєстрації щоб не висіло на вас! А так їм все одно машиною ви чи ні!
     
  5. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    Як зустрінетесь то плюньте йому в морду і всьо - головне з митниками не зустрітись

    Для чого їм це робити???? клієнтів більше від того не стане, а в ті 100$ від мєнта їм не впирається, крім того для гаішника польські чи українські чи монгольські документи - однакові!!!! то для митників:):):)



    Ну то зремонтуєте та й по всьому
    Проблеми - в чому???? 100 грн за місяць прострочки та і всьо!!!!!!!!!!
    Експериментальним чином на собі перевірив:good:
    Машина на польських номерах - це легально!!!! якщо прострочили термін - це порушення митного режиму (максимум покарання - штраф). А то що Ви пропонуєте - чистокровна контрабанда, ловити за таке Вас будуть з Беркутом, а розслідувати Ваші діяння буде СБУ.

    ---------- Додано в 23:57 ---------- Попередній допис був написаний в 23:54 ----------

    Чим перевірить - ТруКАМом?;)

     
  6. Kraz

    Kraz New Member

    А наскільки зараз актуальна ця тема? Я хотів би пригнати авто 2001р. під свою стару машину 1992р. Модельній ряд йшов з 1984 по 2001.тільки рестайл. Скільки це коштує, яка процедура, де може бути засада?
     
  7. mirawoo

    mirawoo Well-Known Member

    можливо, через відмітки в закордонному паспорті, що ставляться на кордоні?
     
  8. syavych

    syavych копач

    А шо зараз мус їздити по Україні кожен день з закордонним паспортом? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. mirawoo

    mirawoo Well-Known Member

    і то правда :)
     
  10. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    В ЗП соїть штамп що Ви Виїхали з Польщі через автомобільний пункт пропуску. Яким саме авто Ви їхали не вказано.

    ---------- Додано в 21:27 ---------- Попередній допис був написаний в 21:17 ----------

    1. Вам можуть машину не привезти
    2. Вам може митниця не пропустити машину
    3. 100% що ціна машини буде вищою від заявленої
     
  11. Kraz

    Kraz New Member

    Можливо я неправильно сформулював питання. Я мав наувазі легалізацію вже пригнаного авто або частково розібраного під так звану заміну кузова.
     
  12. kostya

    kostya New Member

    А если имеем следующую ситуацию:
    авто находится в Польше, владелец родственик-неризидент и я(вписан в техпаспорт), этот неризидент приезжает на Украину на авто (ему можно ввести авто на год),и едет домой на поезде.Могу ли я на протяжении этого года ездить на этом авто(совладельцем которого я являюсь) по Украине ?
     
  13. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    Можете. Але є нюанс:
    Вже ВСІ гаішники
    1. Знають, шо можна їздити 10 днів або 60 днів з КО
    2. Львівські гаішники 100% мають номери митників ( 1 митник називається Руслан, 2 Олег, обидвоє з контрабандного відділу) до яких дзвонять і пробивають коли машина заїхала, хто був за кермом тощо. І якщо вони дізнаються, що машиною заїхали НЕ ВИ, то вони Вас доставлять на митницю (доречі, незаконнно), і я сумніваюсь що Ви докажете митникам, що ПМР (протокол про порушення митного режиму) складається на ту особу, яка ВВЕЗЛА авто, а не на ту, що експлуатує. Тому краще такого не робити

    ---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:11 ----------

    Крім того, якщо нерезидент ввозить авто більше як на 2 місяці, то його треба ставити на тимчасову реєстрацію в ДАІ = робити собі великий геморой. Тому всі нерезиденти 1 раз в 2 місяці всеодно перетинають кордон машиною
     
  14. tarantelo

    tarantelo New Member

    Доброго дня, скажіть будь-ласка, як часто потрібно ставати на консульський облік?Які переваги дасть карта поляка в даному питанні?

    ---------- Додано в 01:38 ---------- Попередній допис був написаний в 01:31 ----------

    Як часто потрібно ставати на конс. облік?
     
  15. Pacufist

    Pacufist New Member

    Як вже хтось казав - "Документ, що це затверджує в студію!"
     
  16. RosaMarena

    RosaMarena New Member

    Всім привіт! щойно зареєструвався, цікавить тема консульського обліку.
    скажіть, чи може хтось помогти з цим питанням? збираюсь купити авто на польській реєстрації, але кожних 10 днів їздити не зможу. якщо хтось може це зробити - напишіть будь-ласка. дякую.
     
  17. Templar

    Templar Дуже важлива персона


    І це людина, живе за 35 км. від кордону, ну капець просто
     
  18. RosaMarena

    RosaMarena New Member

    так, живу за 35 км і що???
    в кого не питав - ніхто консульського обліку не робить зараз. чому - не пояснюють. чи ти себе вважаєш надто розумним?? живеш за 65 км, але щось внятної відповіді від тебе не почув.
     
  19. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Дайте 100$ митнику, він вам декларацію на 3 місяці зробить, але завжди так їдити не зможете!
    Як на мене, в польщі можна брати машину, тут повчитись їздити, і на деталі її втулити!
    А купляти дорогу і кожних 15 днів туда сюда, не вигідно!
    Ну хіба ви барижнічаєте, тобто дуже часто до польщі їздите.... ІМХО


    Тепер таке питання, якщо Ауді а6 2.0. дизель, 2007 рік, ціна 23.000 євро, ціна розтаможки не буде перевищувати 12.000 євро?
     
  20. Nezalezhnyj

    Nezalezhnyj миється в бані

    У мене назріло таке от питання: я чув з пліток, що якщо є в наявності карта поляка можна приганяти авто з Польщі і не турбуватись жодними розмитненнями і тому подібним. Чи правда це? Чи можна буде передавати право керуванням авто?
     
а де твій аватар? :)