Авто з Польщі.

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Vidok, 16 лип 2010.

  1. Hatklif

    Hatklif Member

    Я так розумі ти хочеш цим сказати, що ті люди які писали про те що їздять кожний 60й день на перетин кордону - НЕПРАВДА? Я про те що неможливо взяти тз по дорученню і їздити лише кожні 2 місяці на кордон? А лише 60 днів в рік???
     
  2. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    ТЗ по дорученню взяти можна, але як візьмеш так і віддасиш -по дорученню тебе ніхто в Україну на чужих номерах не пустить. Мусиш бути або власником, або співвласником машини.
    А на рахунок 60 днів - коли будеш купляти машину через когось хто тим займається він тобі всьо пояснить - шо, як і коли. На форумі таке ніхто відкрито не напише.
     
  3. billuy

    billuy Member

    люди чим ви паритесь. я вважаю поки є мождивість взяти машину в 3-5 рази дешевшу і не таку вбиту нашими дорогами і бензином як у нас, то потрібно брати і їхати. а якщо хтось вважає що раз в два місяці чи кожних 10 днів їхати на кордон це тяжко то можна порахувати різницю в грошах і задуматися скільки часу і сили було затрачено щоб заробити їх і що легше поїхати відмітитись чи заробляти ту різницю. тим більше яку б ви машину не купили ви все рівно продасте її за ті самі гроші в нас чи на злом чи під запчастини. навіть на дурних переписах, автоцивілках, техоглядах, і т.д. вдумайтесь яку суму ви економите.
    п.с. на даний час маю дві. планую купити принаймі ще хоча б одну. і щоб "вони" не придумали згодом, я все рівно в виграші.
     
  4. sanderr

    sanderr New Member

    Здраствуйте!Я гражданин Украины официально работаю!Интерисует што от меня нужно што бы ездить на авто с Польской регистрацией???Меня впишут в тех паспорт........???Много предложений в интернете с предоплатой 100 200 у.е!Не разведут???Спасибо!!!
     
  5. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    То як Вам повезе - або розведуть, або нє

    загранпаспорт, віза і гроші
     
  6. palmir

    palmir Well-Known Member

    Тож думав про машину на польських номерах. Але то що почитав в неті:
    1. Небагацько вже надто таких машин їздить. але їздить.
    2. кожних 10 днів на границю - смерть мухам. кожних 2 місяці, ще куди не йшло, але тож не весело.
    3. Все так гарно тут розказують, але чомусь не пишуть негативних відгуків - невірю.
    4. "Купуйте - потім продасте так само або й дороще на шрот", бідолаги зі шротів до того не додумались)))

    є ще варіант пригнати гарну машину, тут купити вбиту, і все гарно перекинути на неї. Але такий фокус підходить лише новішим авто. ітож не безгеморойний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. sanderr

    sanderr New Member

    Раз у 10 дней любую границу пересекать или Польскую???Если я живу и официально работаю в Украине консульский учет поставят???Какие последствия для меня???Мне нужна БМВ 5 серия от 1997г-2000г ДИЗЕЛЬ отличное состояние Предложения в личку!!!!
     
  8. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    А тепер давайте без емоцій:
    така беха як хоче sanderr коштує з всіма доками (польськими+КО) 5-7 тис. уо.
    така беха як хоче sanderr коштує з всіма доками (українськими) 10-15 тис. уо. Ітого різниця 5-8 тис.уо.
    Якщо їздити 1 раз на 2 місяці то виходить що 1 тиждень на рік треба віддати машині. Не вигідно лише в тому випадку коли sanderr за тиждень заробляє більше ніж зекономтить на покупці;)
    Якщо їздити раз в 10 днів то, треба віддати машині місяць і 6 днів на рік. Не вигідно лише в тому випадку коли sanderr за місяць і 6 днів заробляє більше ніж зекономтить на покупці;)
    крім того, на таку машину можна зробити такі документи, щоб взагалі 1 раз в рік виїжджати. ЛЕГАЛЬНО.
    З.І.
    1. На шротами бідолаги не володіють і на шротах бідолаги не працюють
    2. Саме таким чином туди потрапляє левова частка машин
     
  9. Tony

    Tony Well-Known Member

    шось я зі шротом не дуже розумію. Любу машину яка перетинає кордон реєструють.... і в разі "пропажі" її у вас потім можуть виставити за розмитнення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. bonifacuu

    bonifacuu Member

    Підкажіть,як впливає наявність карти поязду на цю *схему*
     
  11. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    Карта поязду - то така червона книжечка, в яку вписані всі дані автомобіля (марка, модель, рік випуску тощо)+ вся його історія:
    коли пригнаний, коли поставили газ, фаркоп
    скільки у нього було в Польщі власників

    ---------- Додано в 09:54 ---------- Попередній допис був написаний в 09:53 ----------

    без неї вам машину не зареєструють
     
  12. Suhoveckiy

    Suhoveckiy Member

    а на україні вона шось значить:dntknw:
     
  13. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    на Україні можна понтуватись нею перед колєгами "А мій пасат б3 тільки 2 роки як з Німеччини" або якось так
     
  14. Suhoveckiy

    Suhoveckiy Member

    він в тебе тоже на pl.номерах
     
  15. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    В мене ауді 100 перехідна:)
    З. І. доречі продаю її
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Suhoveckiy

    Suhoveckiy Member

    Привет,в якому кузові А-6?
     
  17. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    кузов с4
    1991-06.1994 така машина називалась ауді 100
    07.1994.-10.1997 така машина називалась а6
    Різниця між 100 і а6 мінімальна:
    інші фари і стопи (взаємозамінні)
    бампери (взаємозамінні)
    капот передній (взаємозамінний)
     
  18. Pozitivchenko

    Pozitivchenko New Member

    Доброго дня!:) Купив у польщі Опеля Вектра по фактурі, поїздив по польщі по справах. А зараз хочу завезти на Україну і продати.
    ПИТАННЯ:
    1-ввезти авто в Україну, які докі потрібні?
    2-укр митники записують авто в декларацію?
    3-як що я наступного разу буду їхати до ПОЛЬЩІ, перетинати кордон без авто, чи будуть якись питання митників в плані " де авто ввезене".
    4-чи можу я ввезти наступого разу з Польщі друге авто? Як що виникнуть питання, то в якому плані? І що потршбно для рішення. Дякую!
     
  19. Suhoveckiy

    Suhoveckiy Member

    Якщо дасиш митникам на лапу авто не впишуть.і Роби з ним що хочеш:)Так їдуть на шрот
     
  20. Tony

    Tony Well-Known Member

    А яка розцінка такого закриття очей? чи так ивгідно це мутити?
     
а де твій аватар? :)