Авто з Польщі.

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Vidok, 16 лип 2010.

  1. Vidok

    Vidok Active Member

    Коли їхав до Львову очікував що буде багато автівок із польськими номерами. Але їх майже немає.
    Чому я так думав? Тому що розмитнювати авто дорого і я думав що багато буде авто які просто зареєстровані в Польщі.
    От скажіть мені чому їх немає? Розмитнювати дешево і всі їздять на розмитнених авто? Їздити на нерозмитненому авто заборонего громадянам?
    Судячи з цього сайту gumtree.pl авто в Польщі дуже дешеве.
    Прошу поясніть мені ситуацію, я ні чого не розумію в темі стосовно авто з закордону.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якщо Ви не громадянин України з постійним місцем проживання за кордоном, то використовувати автомобіль, незареєстрований в Україні, Ви, згідно діючого законодавства не маєте права.

    Або ж можете короткостроково - на час, необхідний для транзиту.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. traktor

    traktor миється в бані

    А які хитрощі хто знає, щодо розмитнення авто, хочу купувати машину, натрапив на чеський сайт автопродаж, то там такі ціни, що аж слюнки капають, але з нашими законами щоб розмитнити авто за 500$ потрібно виложити 5000$ ))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Питання про розмитнення авто мене теж цікавить. Хто з цим стикався? Які ціни та умови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Усьо залежить він самого авто, його моделі, і від того який об'єм мотору, ну і від того яке паливо... ну і від того скільки років самому авто, якщо до 5 років, тоді там дешевше получається ніж від 5-8 років (вродіби тепер машини старші 8 років переганяти не можна)
    Вот якщо взяти Audi A4 Avant 1.9 2004 в Італії можна за 6500 ₴ то розмитнення буде складати 13000₴ (ну разом з вартістю самого авто)
    А вот якщо брати авто з салону, тоді акцизний збір набагто менший але вот ввізне мито получається більше...
    Не пойму я того :dntknw:

    ну дивіться, то не так просто зробити, якщо авто буде на польських номерах відповідно має бути страховка польська!
    А ви ніколи не задумувались чому у європі надають перевагу моторам 1.3 - 1.4 - 1.6 (дизелям) бо страховка дорого коштує в рік получається до 1500₴
    Ну то всьо залежить як ви будете оформляти страховку, будуть там різні питання типу:
    1) як часто ви їздите на машині
    2) куди ви їздите ітд...
    від ваших відповідей залежить багато чого!
    Ну і шоб получити страховку на машину в польщі хіба не треба мати яких доків, що ви там працюєте чи шось типу того?

    Вот знаю багато людей роблять так:
    1) купуємо авто
    2) збираємо гроші на розмитнення
    3) розмитнюємо
    4) реєструємо в Україні
    5) страхуємо і їдемо назад на заробітки!

    Купити машину в європі не проблема, проблема її утримати!
    Во так, якщо я чому полився то виправіть...
    Ну вроді би всьо є так...
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Щоб отримати страхівку в Чехії треба мати машину на обліку в Чехії. А щоб мати машину на обліку в Чехії треба там мати принаймі право на проживання. Страхівка до вас прямого відношення не має.
    Страхівка буде звичайно польська, тільки авто довго в Україні не зможе їздити.
    Ви про яку страхівку говорите? В мене 1.9 бензин, річна страхівка на випадок аварії разом з зеленою картою - 200 євро.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Так ото ж.
     
  8. Максим

    Максим Well-Known Member

    1500 € - це хіба за автобус.
    Ціна дійсно залежить від об'єму двигуна (або в деяких страхових фірмах - від потужності), але ж не настільки.

    Питання теж не аж такі детальні. Вказуєте тільки, чи авто використовується як звичайний приватний транспортний засіб, чи як таксі, для навчання їзди, для перевезення небезпечних вантажів, як автомобіль поліції/швидкої допомоги, історичний автомобіль тощо.

    В деяких країнах Європи може бути дорожче страхування, якщо власник - молода людина до 25 років. Тому деколи це обходять реєстрацією авта на одного з батьків. ;)

    Реальна ціна страхування на звичайні авта в країнах Східної Європи - від 100 € (і навіть менше) на рік до пару сотень. Це і біла, і зелена карти. В різних страхових фірмах можуть запропонувати дуже різні ціни для одного і того ж автомобіля, або додаткові бенефіти, тому люди здебільшого вивчають цінові пропозиції від кількох страховиків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Прикладові ціни з власьного досвіду.
    Авто у леазінгу (тобто немає пільг безаварійного водія) , Шкода 1.6л,
    2-й рік, обовязкове автогромадянскє + каско разом 2160 зл = 540 евро (на рік).

    Але, правда, може бути і на половину дорожче.
    Залежить від компаніі.
    Індивідуальні пільги за безаварійнисть навіть до 60%
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Максим

    Максим Well-Known Member

    І це вже з каском 540.
    А якщо тільки обов'язкове - то менше.
    Ну і бонуси за безаварійність можуть бути дуже і дуже суттєві. Або ще знижка, якщо в тій самій фірмі маєте застрахований дім, пса, майно тощо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    Сьогодні пригнав собі таку машину (на польських номерах). Ввечері розкажу подробиці
     
  12. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Я очень активно интересовался этим вопросом. Разговаривал с работниками таможни, с юристами, с милиционерами, занимающимися регистрацией. Вывод - в настоящих условия таможенной системы на Украине абсолютно невыгодно првозить из-за рубежа и растамаживать б\у авто. особенно старые и недорогие. Дешевле обойдётся купить их у нас. У меня в Германии есть возможность абсолютно бесплатно получить несколько не очень старых авто в приличном состоянии. Когда я начинаю считать, какую плату за растаможку возьмёт с меня моя ридна держава, получается, что гораздо дешевле купить подобное авто на автобазаре здесь. Рассказывать о тонкостях долгое дело, но наше законодательство построено так, чтобы людям было невыгодно привозить и растамаживать б\у авто из-за рубежа. Это называется заботой об украинском автопроизводителе. Последний раз я интересовался этим менее года назад. С тех пор мало что изменилось. Ещё раз подчёркиваю - оставьте всякую надежду! Законных путей ввести дешёвое авто б\у из-за рубежа нет. Все каналы перекрыты системой законов. Хотите исхитриться и что-то выдумать? Нет смысла пробовать - бесплатный сыр бывает лишь в мышеловках! Законы лучше не нарушать. А по закону - ничего не получится!
     
  13. YUST

    YUST Well-Known Member

    Я працюю в Польщі, трохи мешкаю і колись міркував про це. Але вирішив не купувати кота в мішку у розумінні вживане дешеве авто у Польщі і їздити на польських номерах, бо в Україні треба не перевищити 5 днів. Купив нове авто з салону в Україні і їду ним в Польщу без жодних обмежень. І совість чиста у розумінні, що не переживаю про того кота - хто ним і як раніше користувався. Знаю багато історій коли старе авто аварійно виходило з ладу, бо ж старе...
     
  14. Ясь

    Ясь Well-Known Member

    :scratch_one-s_head: коли ж вже той вечір...
     
  15. YUST

    YUST Well-Known Member

    Може хлопа заарештували, або ще щось не дай Боже...:ireful1:
     
  16. victorys

    victorys позитивчик :)

    може почав розмитнювати і кінця і краю не видно? :)))

    ---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:19 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    або ще щось - троха поламалась мені машина була тогоне відписав)))))))
    І так, по-порядку:
    1. 1 грудня дали мені поляки візу:preved: 20\60 мульти, шенген бізнес с04
    2. 2 грудня на сайті алєгро бачу свою машину: ауді 100 1992 р.в., ел. пакет, АБС, ел. люк, протитуманки,коректор фар, під. заднього шкла, тит. диски (оригін. ауді), зим. резина мішелін, вел. салон + дер. вставки, АКПП, 2.3 інж + газ (пропан), фаркоп. ціна 1800 злотих (450 евро):crazy:
    3. дзвоню (карточку білайн з тарифом по 90 коп\хв. роумінгу купив завчасно) - є машина:good:. Питаю стан - була бита:dntknw:, відновлена, тепер знову несильно вдарена :pardon:. Той поляк мене питає:
    поляк: - а у вас номер український - вам робити реєстрацію чи нє????
    Я: - а скільки коштує???
    П: - 1400 злотих (350 евро)
    Я: - КАНЄШНО РОБИТИ!!!!! (наші посередники беруть мінімум 400 евро)
    Я: - А шо в ту суму входить???
    П: - тєхпаспорт (я співвласник) + страховка їхня (автоцивілка) + зелена карта + тєхогляд
    Я: - ОК, завтра їду брати имашину:)
    4. Їду туда - поляк за мною виїхав своєю машиною, привіз до машини:
    - лак троха облазить, тре перелаковувати всю
    - не сильно загнутий ланжерон (на розвал і підвіску мотора не впливає, того робити найб. часом не буду)
    - не працює стартер
    Поляк мені каже: я тобі гарантую шо машина нормальна. якшо хочеш - їдем в МРЕО (їхній аналог) переписуєм машину, а стартер потім зробим, бо МРЕО закриється через 1 годину.
    Я - ок, але гроші за машину після позитивного тест-драйву.
    поляк - ок, поїхали.
    Записали мене співвласником тої машини, поїхали назад. приїхала лавета і забрала мою машину на тєхстанцію
    зняли стартер, зробили, завели машину, заправили газом, я віддав гроші за машину і поїхав додому....
    далі буде........
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ясь

    Ясь Well-Known Member

    JohnDoe, ще напишіть, як воно в нас їздиться на польській реєстрації, і про перетин кордону
     
  19. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    Їздиться - супер:good: Зупиняли мене гаішники - відкрив їм капот і багажник та і поїхав далі. Нічо їм не дав.:pardon:
    Митниця наша - тут все залежить від людського фактора, в основному нормально якшо не везеш контрабанди;)
    Митниця їхня - якшо не сподобаєшся ти, або машина, або твоя поведінка в колєйці то відкриєш капот, багажник, зроблять тобі звірку номерів і агрегатів, заженуть на яму тощо.
    Якщо хочете детальніше - пишіть в приват.
     
  20. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    продовжую свою історію:
    Відразу в польському МРЕО техпаспорт не дають:sad: - дають тимчасовий техпаспорт, а через 2 тижні їдеш знов і забираєш нормальний, постійний:). Сьогодні забрав, завтра викладу фотки як він виглядає

    :cesored:
     
    Останнє редагування модератором: 24 гру 2010
а де твій аватар? :)