Авто адвокат

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем morozzz, 3 гру 2018.

1. morozzz

morozzz Member

Зараз я в нас поширюється кількість машин, то я вважаю що це доречно. В моєї подруги був випадок и сталось ДТП, і вона не знала що робити, вона ледве не підписала зразу усі папери. Але я вчасно її зупинила і позвонила адвокатові Львівський Форум . Він по телефну сказав ні яких свідчень не давати. А коли приїхав сам на місце аварії, то почав розбератися. І виявилось, що подруга ні в чому не винна, а вона ледве не підписала що навпаки.

2. manur

manur Well-Known Member

А посвідчення водія подрузі папік подарував? ПДР вона сама вчити не пробувала ніколи?

3. Jordana

Jordana миється в бані

Не всім дівчаткам можна керувати авто) Я права навіть не думаю отримувати - то не моє)
    А хороших адвокатів багато, ми обрали компанію "Касьяненко і партнери", там є фахівці з різних видів права. І коли було дтп чоловік звертався, і мені допомогли з таким майновим питанням Як себе захисти від незаконної реєстрації права власності на житло | Касьяненко та партнери
    Зараз багато шахраїв. Є ті, які навмисно "підставляються" на дорозі, є ті, що злочинними методами посягаюсь на майно. Контакти досвідченого адвоката потрібно мати.

4. OlenaOl

OlenaOl New Member

А мені здається, що в ДТП можна потрапити не тільки зі своєї вини, тому що і в такій ситуації є невинувата сторона.
    А ще в такий ситуації від шоку губишся і не знаєш, що правильно робити.
    У мене завжди під рукою збережені статті, що недавно знайшла в інтернеті, де юрист пояснює поступово, що робити в ДТП:
    Що робити, якщо потрапив у ДТП?
    Європротокол: оформлення при ДТП
    Відшкодування збитків після ДТП

Ще як я зрозуміла з сайту AVRON | Юридична компанія Одеса, послуги адвоката Україна, в них можна у випадку чого проконсультуватися по телефону.

а де твій аватар? :)