Австрія. Енс.

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем manur, 23 гру 2017.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    І ще музей :
     

    Вкладення:

  2. manur

    manur Well-Known Member

    Плавзасоби : Непогані такі катери))) IMG_20171227_183139.jpg IMG_20171227_183159.jpg IMG_20171227_183211.jpg IMG_20171227_183321.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    А це вже для відпочинку - мангал (розмір, напевно, 1х2 метри !!!!)
    І пательні і казанки. Та найбільша пательня - напевно, теж не менше метра в діаметрі)))
    IMG_20171227_183240.jpg IMG_20171227_183309.jpg
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, і наостаток ще кілька фото :

    Двері в жіночий туалет в потязі.
    IMG_20171222_204923.jpg
    Такий велосипед стояв поряз з тим великим собором в Лінці.
    IMG_20171225_140905.jpg
    Якісь плити, напевно, дууууже давні, на стіні старого собору в Енс.
    IMG_20171227_153246.jpg IMG_20171227_153251.jpg
    Це перед брамою того старого собору в Енс. Так і не розпитав, що то таке(((
    IMG_20171227_153645.jpg IMG_20171227_153705.jpg
    Знак дуууже видовжений, якщо дивитися збоку. Але, для водія, який під"їжджає - якраз то дуже комфортно бачити)
    IMG_20171227_154329.jpg IMG_20171227_154342.jpg


    Ще було, коли вперше стояли під клінікою в Лінц і чекали, поки Сестра вийде з роботи. Раптом я побачив, як з-за повороту виїжджає трамвай. Але !!!!!!!!!! Рейок там не було!!! Потім зауважив, що зверху не штанга, як в трамваю, а "роги", як в тролейбуса. І проводи йдуть 2, а не 1, як в трамваю.

    Сфоткати не встиг( А наступні рази бачив більш звичні тролейбуси. Сестра розповіла, що він поки що лише ОДИН такий тролейбус в Лінц. Вузький і довгий, колеса закриті (лиш низ коліс трохи видно).

    Про дорогу назад. Завезли нас на вокзал в Лінц. Сіли ми в потяг. При посадці зразу перепитали в стюарда, чи зможемо у нього квитки придбати. Підтвердив і придбали в нього пізніше. Їхали, часами, 200км/год. Приїхали на головний вокзал, тобто, на метро вже не каталися.
    До автобуса було ще майже 1,5 години. було холодно - падав мокрий сніг. Дружина запропонувала спуститися десь під землю. Спустилися на зупинку трамваю, де були лавки. Не було там сильно тепло, але вітру не було і за комір нічого не капало)))

    Можна було ще нижче спуститися - ближче до метро, там і Макдональдс був. Але...

    Хвилин за 25 до відправлення автобуса вилізли наверх, пройшлися до зупинки автобуса. Автобус вже був на місці, видно, щойно прибув з Братислави.
    О 23:20 виїхали з Відня. Біля 9:10 ранку були на автостанції Метро Млоціни. Біля 10год були вдома)

    Ну, десь так... Дякую за увагу!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І Вам дякую за цікаву екскурсію!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А чому їхали саме Польським бусом?
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Напевно, найперше з варіантів, що викинуло. Та й ціна - 118 злотих за 2 квитки в одну сторону. Дешево, як борщ)

    А Ви б що радили?

    Пробовали шукати Варшава-Лінц. І місяць перед тим показувало варіант з пересадкою в Празі (4 години між прибуттям і відправленням), але, коли настав час купляти квитки, то того варіанту знайти не зміг.
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ціна дуже добра.
    Та вже тут нічого і не порадиш, бо ціна часто буває вирішальною. Я в напрямку Відня не дуже сильна в цінах на квитки, мені до Відня півтори години на авто, то й не дуже цікавлюсь. Але чоловік часто їздить до Львова й назад чеським Лео експресом, то каже, що автобус в певні дні їде до Відня.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    З Варшави? )))

    А Ви в самій Празі живете?
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, зі Львова. Проїжджає через Катовіце.
    Вже 5 років, як ні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    А ще ж до Катовіце з Варшави неблизька дорога. Добратися не проблема. Але, таки краще, коли чим поменше пересалок.
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То таке, залежить хто до чого звик. Мене день в автобусі вбив би.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Доба? Мене б теж)) Але, 10 годин - ще вижив я. Найдовший переїзд був з Варшави до Ченстохови. Таки, на зупинках можна вийти, розім"яти ноги, курнути.

    Звичайно, був би якийсь дешевий лоукост - взагалі б була лафа)))
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та ні, не доба, день. )

    Я тому полюбляю подорожувати машиною, що не залежиш ні від чого, зупиняєшся, коли хочеш, на скільки хочеш. Ну і можна тому, що я люблю керувати.

    І повертаючись до теми - дуже цікаво написано. Я навіть задумалась, чи не знайти час для опису своїх подорожей.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Файна думка! Підтримую :yes:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    ОК. З чого почати? З останніх - Словенія, Сіцілія, Албанія, Північна Італія (південний Тироль). Вибирайте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Тобто, Ви пропонуєте комусь з нас створити тему, а вже Ви там почнете дописувати?:)))

    Прошу - на Ваш розсуд. Ну, пропоную Албанію (бо я агітував "своїх" австрійців, аби влітку чи на початку осені саме туди рванути);)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А мені Сицилія подобається.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, виберіть подорож, а я знайду час і створю тему. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    австріяки називають їх "тампони для слона" :) дуже поширені на полях по всій території країни
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)