авантюрна екскурсія у Чорнобильскій зоні

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем mypucm, 23 бер 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    десь читав, що після американського серіалу Чорнобиль виручка у турфірм подвоїлася, багато бажаючих стало
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є якийсь мандраж, але не від одного організатора чув, що ймовірне опромінення не більше, ніж на рентгені чи у салоні літака, важливо ходити за екскурсоводом, самому не відлучатись у невідомі місця і довго там не бути, багато споруд Припяті, оскільки закинуті і довго без будь-яких ремонтів, є ймовірність, що можуть обвалюватись.
    У мене серед знайомих, кому не пропонував, тільки чув "Для чого, нецікаво, самі руїни, рентген пару хвилин, а тут цілий день..."
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    думаю, що з екскурсією безпечно, якщо самостійно нікуди не лізти.... у всякі закутки...
    мабуть щось корисне можна відчути...
    в кого ностальгія за совком...
    хтось побачить зворотній бік... деякі наслідки технічного прогресу... є про що подумати...
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чув про меморіал жертв аварії на ЧАЕС у напівмертвому Чорнобилі, у діючому храмі біля деяких ікон нульове випромінювання, може і менше, ніж у деяких церквах Львова, чим не чудо?
    У самому Чорнобилі орієнтовно за 17 - 18 км. від АЕС діє навіть магазин і хостел, будинки декого, хто не хотів переселятись.
    Є секретний, тепер закинутий обєкт совкової оборони "Дуга".
    Припять - мертве та у руїнах місто, чи не найвища радіація у руїнах лікарні, там лежали перші ліквідатори, а також, біля популярного колеса огляду, там мили вертольоти, що літали над АЕС.
    Сама АЕС - у середині їдальні, радіаційний фон майже нульовий, тому не можна виносити їжу, їсти на дворі, ціни невисокі, продукти привозять із екологічно-чистих зон, біля АЕС водосховище із гігантськими сомами.
    Ще із цікавого село Буряківка, із могильником транспорту, що перебрав радіації.
    Цікаво і сумно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. swimrun

    swimrun миється в бані

    Зараз цей напрямок стає досить таки популярним, особливо після виходу серіала Чорнобиль.
     
  8. Lelekapruletiv

    Lelekapruletiv миється в бані

    я лично не была в Чернобыле, но очень хочу туда попасть
     
  9. Daminski

    Daminski миється в бані

    Задумуюсь над тим, щоб поїхати на екскурсію в Чорнобиль, тим більше їх зараз багато роблять.
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І я задумуюсь, але найближчим часом і погода може не сприяти. І будинки Припяті скоро можуть дорозвалюватись.
     
  11. Daminski

    Daminski миється в бані

    Це вже краще щось на весну планувати.
     
  12. bgsavenko

    bgsavenko миється в бані

    Да уж,опасные вы ребята. Успехов вам)
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо бути декілька годин, на офіційній екскурсії, із професійним гідом, чітко виконувати правила техніки безпеки... не йти у небезпечні місця... ніякої смертельної дози не отримаєш. Немало таких, хто був, повертався без променевої хвороби і не проти поїхати туди ще раз.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    За 20 років до аварії на ЧАЕС...

    Ташкентський землетрус
    (узб. Toshkent zilzilasi) — катастрофічний землетрус (магнітуда 5.2), що стався 26 квітня 1966 року о 5 годині 23 хвилини в столиці Узбекистану місті Ташкенті.

     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Одного товарища по юности, ликвидатора ЧАЭС, пробывшего там месяц в самом смертоносном начале, мы лет 5 назад встретили в электричке. Жив-здоров, хорошо выглядит. Мы считали, что его уже нет. Он вернулся(привезли) с ожогами, с высокой дозой радиации. Один из руководителей ЧАЭС, которого судили, хватанувшего дозу радиации, несовместимую с жизни, жил долго, хоть бы что. На разных людей радиация действует по-разному. Я была тогда в командировке в Киеве, и как-то вечером была на дне рождения одного информированного человека - он сказал, что на ЧАЭС пожар. Когда приехала в Харьков - увы, никто ничего не слышал. Только после майских праздников оповестили, стали людей из ближайших к ЧАЭС районов эвакуировать. Из Припяти так сразу же вывезли - они все видели из окна своими глазами и все понимали. Вот было время!
    А сейчас каждый шаг власти препарируют и подвергают обсуждению с разными версиями, расскажут по всем каналам что было и чего не было).
    Я уже, наверно, писала, что моя мама на скорой помощи отработала там месяц в мае-июне, остальные врачи из отделения позже, как бы ей не повезло. Бросали жребий - кто когда поедет, не ехать было нельзя. Все прожили после возвращения мало, мама - 20 лет.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2021
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Экскурсии туда меня удивляют. Наверно, на всякий товар есть свой купец: значит есть люди, которых вид беды, запустения, разрушения, запах смерти возбуждает. Сколько народа там нашли свою могилу.
    Мне давали б миллион - я бы туда не поехала. Кстати, период полураспада урана-238(это практически весь уран) составляет 4,5 млрд лет. Так что где там уже безпечно, а где уже небезпечно - слушайте больше.
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    просто земля в світі дорога... шукають як можна використовувати ту зону
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можу дати безкоштовну ідею: настроїти в цій зоні зон. Тюрми! Навіть з комфортом. І хай сцуко знають - вкрав мільйон - будеш відбувати в Чорнобилі.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мені так деякі лікарі говорили. ніби що цікавого подивитись на руїни і опромінитись. Організатори таких поїздок запевняють, що ймовірне опромінення не більше, ніж на ренгені, протипоказання - у кого проблеми зі щитовидкою, онкологія, а також вагітні жінки те неповнолітні особи.
    Хто знає, може і ця зона безпечніша, враховуючи, які бувають спалахи коронавірусу, був на Буковелі, з недостатньою вакцинацією, таке ймовірне і на чорнооморських курортах.
    Щодо різного впливу радіації, бачив сюжети про так званих самоселів, ніхто не хворіє, навіть хто погодився на евакуацію, мало хто до сьогоднішнього часу дожив, були інсульти, хвороби серця. Хоч мало ймовірно, що непривичний до таких умов, наприклад я, переїхавши у таку місцевість був би здоровий.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

а де твій аватар? :)