Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    поняття отця і сина в земному розумінні і розумінні Бога, я думаю відрізняється, тобто не протилежно, а за різними ознаками, котрі нам незрозумілі і недосяжні. Але іншим поняттям земним, ми не можемо описати, бо саме поняття не присутнє у земному розумінні.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну поїхав дах і що? Філарет не є уособленням християнства.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. saret

    saret Active Member

    Про Мексику часів державного атеїзму написано дуже багато Крістіада – мексиканська Вандея , на ютубі є фільм по ті події під назвою "Крістіада".
     
  5. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    ЦІКАВИЙ ФАКТ
    В ісламі Ісус є шанованим пророком на ім'я Іса ібн Мар'ям. Коран називає його рабом Аллаха. Мусульмани не вірять в те, що він був розіп'ят. Вони чекають на його друге пришестя перед кінцем світу. Іса має виконати ще одну місію, а потім померти і бути похованим поруч з Мухаммедом.


     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Оце, я розумію, чортівня розійшлася не на жарт. Знає, бісятина, що скоро назад в пекло лізти, то й розгулялося. І це правильно. А то піди розберися, які думки у @MayorMayor чи іншого головастика) Бог настільки добрий і не хоче (не може) марати руки або підставляти, тому дає чортівні нагулятися і перевірити людей.
    Усе надо приймати з шануванням, але тримати себе у нерозривному зв'язку із законами Бога та Господа нашого Ісуса.
     
  7. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Чим менше знань, тим більше страждань!
    2019-09-09_095332.png
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Меньше знаешь - лучше спишь)
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікавий факт читати про людину зі свідчень рідних, чи з свідчень сусідів?
     
  10. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Йоан Багатостраждальний — древньоруський святий. Мощі зберігаються в Києво-Печерській лаврі. Його "подвиг" полягає в тому, що він все життя намагався не мастурбувати. Ходив у ланцюгах, голодував і навіть закопував себе в землю.
    Шановні мракобіси, пожалійте своїх дітей, давайте їм читати біблію тільки при досягненні повноліття. Нехай вони хоча б в дитинстві спокійно лисого поганяють.

    Иоанн_Многострадальный.jpg
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Навіщо ви обговорюєте те, в чому нібельмесу?
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Змушувати чужу людину повірити у те, що сам віриш - мабуть важко, хіба що Господу тільки можливо. Я, от, нікому не можу нічого довести з того, що знаю і всі продовжують ненавидити одне іншого, сваряться, брешуть. Але і сам сиавав винним, що хтів зупинити оте лиходійство. Врешті просто мандрую і описую почуття, як можу, може комусь знадобиться колись) показую, що можна жити так, щоб нікому не заважати, але із задоволенням виконувати волю Бога. Тут кожний зрозуміє по-своєму, але добре, що без мого тиску.
     
  13. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Коммунарец, ну якщо Ви вже зачепили цю тему, то я Вас про щось спитаюся. Чисто для того, щоб заспокоїтися, бо я не їм, не сплю - так мені цікаво.

    Так от, в своїй темі про подорожі Ви пишете, що якось ночували в жіночому монастирі. І ніби сама ігуменя клала Вас спати і Вам це все дуже сподобалося.

    @Коммунарец, я не якийсь там збоченець, щоб питати про деталі. Ви просто скажіть "Так" або "Ні". Бо якщо "Так", то Бокаччо не обманював. Бо не знаю, чи ще тримати цього "Декамерона" на полиці, щоб внуки читали, чи викинути.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я ночував у багатьох монастирях, але ніхто мене не вкладав спати, тільки проводили до кімнати відпочинку для гостей і поломників. Та й мені не треба того, що вам кортіло би почути. А якщо вже зачепили тему стримання від сексу, то я останній раз переспав з жінкою у ...травні 2011 року. Після цього мене не тягне, хоча все нормально зі мною. Спочатку справа, потім дівчата).
    Я чекаю на свою королеву від Бога), саму прекрасну і премудру, або ніяку(
    Декамерона залиште, усьому свій час і місце
     
  16. saret

    saret Active Member

  17. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Сьогодні почув діалог двох жіночок. Одна радила іншій нічого не робити, бо сьогодні стрітення голови.
    Тепер зрозуміло навіщо мракобісам релігія. Байдуже, що таке стрітення, байдуже чия голова і що з нею зробили, головне те, що можна цілий день байдикувати :)))
    2019-07-03_212932.png
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У всьому цьому немає і краплинки божественного, але все пішло від Нього. І з цим я погоджуюся. Та Бог поряд, але сперечатися не буду с невіруючими, а показую те, що сам пережив і відчув за останні роки. Ніхто нікому ще не довів: існує Бог чи ні, але кожний вирішує сам за себе, а хто вів "не туди" людей, не віруючи сам, а більше потакаючи керівництву, то буде мати на горіхи.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фііігасссє... о_О

    Видно, я щось пропустив:scratch_one-s_head:
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пару років 11 вересня тому на етажі стоять двое молодиків, п'яні, палять і матюкаються. Питаю, я чого такі веселі?
    - Так свято ж!
    Головне свинями бути, а привід знайдеться, щоб знайти лайно і виляпатися. Навіщо свиням Бог?
     
Tags:
а де твій аватар? :)