Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви ще у цьому дописі заявили, що я без власної волі народився і без власної волі помру...
    А релігійники стверджують, що "Бог дав людині волю."
    Де ж тоді є моя воля, коли я, як Ви написали, без власної волі народився і без власної волі помру?!
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ще священники в певні періоди часу стверджували, що земля плоска та всесвіт обертається навколо землі і переслідували людей, які їм заперечули.
    Пізніше вони визнали, що все-таки земля кругла і всесвіт не обертається навколо землі, тобто вони визнали наукове бачення світу.
    Священники стверджують, що їм бог дав розум і провидіння. Де ж тоді є їхній розум і провидіння, коли вони помилялись, а пізніше визнали свої помилки? Для мене було би це божим чудом, коли б священники щось вгадали, а пізніше це би було підтверджено наукою.

    Серед них є справді бізнесмени, але є і порядні священники, а за "вистави в театрі" треба платити.
     
    Останнє редагування: 23 сер 2019
    • Тупо Тупо x 1
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    У 1992 році Папа Римський публічно приніс вибачення покійному Галілео Галілею, оголосив рішення інквізиції помилковим і реабілітував вченого, повернувши йому "право бути законним сином церкви". Потім були реабілітовані Джордано Бруно, Савонарола, Ян Гус і Мартін Лютер.

    ватикан.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG]
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    В Чернівецькій області селяни сприйняли плями від сечі за лик Богородиці
    Хімічний аналіз показав, що зображення на стіні "намалювалось" в результаті справления малої потреби на стіну

    86039.jpg
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Существует расхожее мнение, что с точки зрения аэродинамики шмель не может летать. Шмель не может летать согласно уравнениям аэродинамики, использующимся при расчёте подъёмной силы самолётов. Полет же насекомых происходит при совершенно других числах Рейнольдса (коэффициент подобия), чем полет самолета.

    [​IMG]

    Физик Джейн Ванг (Jane Wang) из Корнелльского университета (США) доказала, что полет насекомых не нарушает физических законов, и наконец развеяла старый миф о том, что по законам аэродинамики шмели летать не могут.


    Для этого потребовалось много часов моделирования на суперкомпьютере сложного движения воздуха вокруг быстро движущихся крыльев. Старый миф о шмеле — просто следствие плохого понимания авиаинженерами нестационарной вязкой газовой динамики, отметила Ванг. Жесткое неподвижное крыло самолета поток воздуха обтекает почти без завихрений, и его вязкость можно не учитывать. Насекомые же полностью зависят от сложных завихрений вокруг их крыльев, особенно когда они висят на одном мест
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От і я кажу - Старый миф о шмеле — просто следствие плохого понимания авиаинженерами нестационарной вязкой газовой динамики, отметила Ванг.

    Так само ті фізики з Великого Вибуху поки що плохо понімают нестаціонарну можливість існування Творця. Але вони (фізики) ще до того дійдуть. Он, Ейнштейн, кажуть, дійшов (дежавю) :)
     
  8. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ай ем соррі. Бат ай дон’т спік інглішь.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що ж ви заблукали серед трьох сосен?

    Спочатку створена людина, потім дана воля.
    Спочатку вам дано життя, а потім дана воля.
    Згодом фізичне життя забирається по праву Того, Хто його дав.

    (Тому вбивства і суїцид є порушення Закону.)
     
    Останнє редагування: 24 сер 2019
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    откуда дровішкі?:)))
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ану почитайте оце, а враз може прозрієте::))):))):)))

    Григоріанський календар — Вікіпедія
     
  13. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Левит 18:23
    І з жодною худобиною не зляжешся, щоб не стати нею нечистим. І жінка не стане перед худобиною на злягання, це паскудство!

    14.jpg
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бачу вас турбує це.:mocking:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Просто українки стали дуже товстими. Я почав поглядати в бік пружних сідниць віслюка, а тут такий облом. Виявляється це паскудство. Доведеться утримуватись :)))
     
  16. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  17. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви підтвердили, що людина не завжди має волю: народження і смерть людини відбуваються без її волі.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    Один знайомий атеїст мені сказав про такі зображення як "об'явлення Пресвятої Богородиці ", що це зовсім не релігійність, а тупість.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    ппппороро.png
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Релігія розцінюється звичайними людьми як правда, розумними — як брехня, а правителями — як корисність - Едвард Гіббон

    Віра означає небажання знати правду -
    Фрідріх Ніцше

    Той факт, що віруючий щасливіший за скептика, практично нічим не відрізняється від того факту, що захмелілий чоловік щасливіший від тверезого -
    Бернард Шоу
     
Tags:
а де твій аватар? :)