Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Гадаєте, що не шкодує?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бог дав йому не лише життя, але й можливість праведно його прожити і вільне право вибору.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні на світ явилося ще два життя.
    Хтозна, що з них вийде? Але Муся не думає про те, бо щаслива)
    То мені морока. Тут одна кішка постійно у вікна видивлялася мене постійно благаючими очима, тепер троє будуть(
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  5. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Це відео треба дітям в школах показувати, щоб не виросли релігійно-зомбованими невігласами!


    View: https://youtu.be/GUUx9qRoF9w

     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Прикольное видео)
    Напоминает шутки и прикольі "квартал 95" над властью, а когда сами взобрались на трон, то вьіявились еще намного хуже. Так что, Бог останется при своем еще надолго, а неугомонньіе обвинители промучаются свой короткий век и в прах обратятся.
    В єтом видео протоиерей на все вопросьі к евреям, почему тут так написано, а тут противоречит ему, отвечают: "Придет Илия и все исправит"

    View: https://youtu.be/ntBZH-lCx_M


    Многоликость Бога рождает многообразие его поведения.
    Он есть закон и судья, милостивьій и карающий, добрьій и злой и т.д. и т.п.

    Когда-то сделал видеородик про Люцефера по следам сериала, которьій тоже в неудоумении, что происходит с Богом и почему он так поступает.

    View: https://youtu.be/ycMtcpEuBuI


    Поєтому я рассматриваю ролик ваш про Бога как поисковьій про истину, а вот когда вьі найдете истину, тогда и давайте советьі, где и кому показьівать. Но я думаю, что истину откроет тот, кому Бог доверит и пришлет на помощь людям, чтобьі всех настановить и просветить в настоящей правде.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Церковний календар:
    17 вересня — день пам'яті серійного вбивці Мойсея.
    14 вересня — день пам'яті серійного вбивці Ісуса Навина.
    27 червня — день пам'яті серійного вбивці Єлисея
    2 серпня — день пам'яті серійного вбивці Іллі
    10 липня — день пам'яті серійного вбивці Самсона
    Чикатила чомусь не знайшов. Чи то мало вбив, чи то національність не підходить.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Де написано, що ці дні є днями памяті?:)))
     
  11. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  14. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Тупа біблейська порада - шмагати дітей. Діти не розуміють мову насильства. Єдине, що зрозуміє дитина після шмагання, так це те, що її не люблять. Бо той, хто любить, ніколи не вдарить. Ви їй не урок дасте ремнем, а психологічну травму на все життя. Всі ми не раз чули, як деякі діти навіть через погану оцінку в школі закінчували життя самогубством, бо знали, що їх за це будуть бити. Уявіть, яка кількість таких самогубців в масштабах всієї планети. Моделюємо іншу ситуацію, наприклад, дитина впустила свою кепку в небезпечну яму. Якщо вона буде знати, що їй за це нічого не буде, то і діставати її, ризикуючи своїм життям, вона не буде. А дитина тих, хто з ременем в руках любить самостверджуватися, полізе туди і щось собі зламає, або навіть загине.
    Тупі біблейські настанови:
    Хто стримує різку свою, той ненавидить сина свого, хто ж кохає його, той шукає для нього картання - Приповісті 13:24 До юнакового серця глупота прив'язана, та різка картання віддалить від нього її - Приповісті 22:15 Не стримуй напучування юнака, коли різкою виб'єш його, не помре, ти різкою виб'єш його, і душу його від шеолу врятуєш - Приповісті 23:13 Різка й поука премудрість дають, а дитина, залишена тільки собі, засоромлює матір свою - Приповісті 29:15

    777.png
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Шмагати треба, допоки поперек лави лежить, а як вже повздовж - то вже піздно.
     
  16. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Видно, що вас добряче шмагали, бо явно з головою не дружите.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    О-о-о.... бувало і добряче(
    Останнього разу я втік під сафу і як нашкодивше перелякане кошеня дивився на хитающийся ремінь. Але попередні порки чомусь да навчили. Я знайшов під сафою старий Буквар і засунув його ззаду в штани. Коли виліз, то пару раз ремімь пошльопав по задниці з помкаючим звуком . Всі були огорошені, що я не ревів, навіть либився. Коли дістали книжку, то сказали, що я вже порозумнішав і більше мене не били)
    Тепер я дружу не тільки з головою)
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікаво так читати.

    Біблія є закритою книгою для одних і відкритою для інших. Здавалось би... Ось лежить Біблія - читай! А ні, вона для тебе закрита. І якщо ти не зробиш перший крок до її пізння, то другий третій буде загадкою. Така ось мудрість.
     
  19. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Що не пост від Епіфанія, то чергова брехня. На цей раз він радить божим рабам не гніватися. І все б нічого, якби він не ляпнув чергову дичину. Він пише, що пророки і святі гнівалися, але їх гнів був праведним. Мені одразу згадалося, як Мойсей розгнівався на воїнів, які залишили в живих жінок і дітей. Як Єлисей розгнівався на дітей і вбив їх на пару з богом. Як Петро вбив Ананія і Сапфіру, бо ті віддали йому не всі гроші з продажу своєї землі. Та вся біблія - це суцільний божий гнів. Яхве вбивав навіть за збирання дров в суботу і за те що не тим вогнем кадило підпалили. А Епіфаній продовжує розказувати казки тим, хто лінується відкрити свою "святу" книгу і на власні очі все побачити, а не вуха під спагеті підставляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    ВОЕННАЯ ЛИТЕРАТУРА --[ Проза ]-- Гашек Я. Похождения бравого солдата Швейка во время Мировой войны
     
    Останнє редагування: 4 лис 2021
Tags:
а де твій аватар? :)