Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ким створена? Хто її створив? Самоутворилася? Тоді то секта.

    Тобто ви вважаєте, що кожен може одіти на себе рясу і сказати: я православний священик і вперед?
    Я так розумію, церкву не люди придумали, а Христос. Православна церква, головою якої є Ворфоломей - Христова церква, бо має історію від Христа та перших апостолів, так само й католицька церква. А що таке оце утворення у 1992 році? Яке це має значення для українців? Та таке, що українці мають молитися у Христовій церкві(як у всьому світі це робиться), а не в самоутворенні в 1992 році.

    Українці не перебувають у лоні Христової церкви - в тому вся різниця. А якщо люди не є в лоні церкви, їх хрещення не є дійсне, їх шлюб не є дійсний, сповідь і Євхаристія не є дійсні і т.д.
    Тому УПЦ КП по суті є сектою, а не церквою.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Правдива церква має як би два крила: матеріальну - видиму частину і духовну - невидиму. ПЦУ якраз є церквою, бо має тих два крила. УПЦ КП немає духовного, бо створена самими людьми. Це різниця між ПЦУ та КП, а що до вірних, то нічим вони не відрізняються, просто одні ходять до Христової церкви і там шукають спасіння, а інші до самопроголошеної. Результат очевидний.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, то Ви стверджуєте, що майже тридцять років і Ющенко, і Порошенко відвідували секту, котра називалася УПЦ КП?
    @Мих, Ви стверджуєте, що Христос придумав і Православну і Католицьку церкву? о_О
    @Мих, а от скажіть - в котрому році Христос придумав Католицьку церкву?
    Як це: хрещення не є дійсне, їх шлюб не є дійсний, сповідь і Євхаристія не є дійсні і т.д.
    Хто таке сказав?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не тільки вони, а і ви в тому числі.

    Обовязково скажу, але після того, як ви дасьте відповідь, яку церкву створив Христос? Я думаю, вам, як прихожанину православної церкви, це буде зробити не важко.

    Запитайте у будь якого священика, чи дійсні Святі Таїнства поза церквою. І гарантую, зразу прозрієте.:)))


    Ну але якщо захочете переконатися самостійно, попросіть Євхаристію поза церквою.:) В будь-якого вуйка.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви бачили мене поряд з Ющенком і Порошенком на відправі, котру проводив Філарет? о_О
    Не вертіться, кажіть прямо - коли Христос створив Католицьку церкву?
    Для чого мені про це їх питати?

    Я Вас питаю:
    Як це: хрещення не є дійсне, їх шлюб не є дійсний, сповідь і Євхаристія не є дійсні і т.д.
    Хто таке сказав?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    При чім тут Філарет?о_О

    :haha:
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    СлабО, значить.
    Читайте, Письмі є.
    Знайдете - скажете.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не священик.
    А вам пора би знати. Толку відвідування церкви, як ви не знаєте простих речей.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А Патріарх УПЦ КП Філарет не сектант? :)))

    @Мих, до речі, а та церква Турчинова - це секта чи нє?
    В Письмі нічого нема про Католицьку церкву.
    А Ви стверджуєте, що
    @Мих, то коли Христос придумав Католицьку церкву?
    Ви не священник, але Ви стверджуєте:
    На підставі чого Ви це кажете?
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну шо, @Мих, пасувало би розібратися в тому, що Ви нагородили вчора ;
    Во основні Ваші тези

    Тому прошу Вас дати притомне пояснення:
    1 - яке відношення має Христос до Католицької церкви? В якому році Христос придумав Католицьку церкву?
    2 - хто вирішив, що всі таїнства, котрі були виконані УПЦ КП, не є дійсними?
    3 - як приналежність до різних конфесій впливає на сприйняття віри і на їхню релігійність у парафіян УПЦ КП, ПЦУ, УГКЦ і РКЦ?

    ну і ще одне бонусне запитання
    4 - чи є канонічною церква "Євангельські християни-баптисти", засади котрої сповідує Олександр Турчинов?


    @Мих, сподіваюся, що Ви не будете товкти воду і відмовчуватися, а зможете дати пояснення своїм домислам.

    зі

    Всім доброго ранку!

     
    Останнє редагування: 27 лип 2020
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як УГКЦ?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ого, я перепрошую, але ви баран повний в цих питаннях.
    Я й не сподівався.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Шо УГКЦ? УГКЦ належить католицькій церкві і тим все сказано.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що сказано? І як належить?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мовчки.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ого, ну ви й гальмуєте, стіко питань нараз, як у підлітка.:)
    Думаю, вам рано давати відповіді на ці запитання. Вони вас можуть згіршити.:)
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я абсолютний баран в цих питаннях. Тому і питаюся ;
    Бо таких тверджень від людини, котра мусет відвідує Богослужіння, і котра можливо навіть знає напам"ять "Отче Наш" я навіть не сподівався почути)
    А на маєш...

    Ну шо, @Мих, будете і дальше говорити всякі дурниці, чи тихенько запхаєте язик до дзюрки? ;
    Фактично, на Ваш імідж не вплине ні перше ні друге - він у Вас стабільний :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Секта.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мій імідж у ваших циганських очах мене взагалі не обходить.
    Але все таки як добре вийшло. Вам все стало ясно.
    Профілактика рулить.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
Tags:
а де твій аватар? :)