Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Давньоєврейські методи покращення врожаю [​IMG]
    І був голод за днів Давида три роки, рік за роком. І шукав Давид Господнього лиця, а Господь сказав: Кров на Саула та на його дім за те, що повбивав він ґів'онітян.
    І взяв цар двох синів Ріцпи, дочки Айї, яких вона породила Саулові, Армонія та Мефівошета, і п'ятьох синів Мелхоли, Саулової дочки, що вона породила Адріїлові, синові мехолатянина Барзіллая, та й дав їх у руку ґів'онітян, і вони повішали їх на горі перед Господнім лицем. І впали семеро разом, а були вони побиті в перших днях жнив, коли початок жнив ячменю... і потому Бог був ублаганий Краєм. (2 Самуїлова 21:1)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Агностік, якщо ти в це віриш, то уявляєш що може бути з тобою?
    А якщо не віриш, то чого пишеш?
     
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Вбивство власної доньки, як вдячність Яхві за перемогу у битві. Скоріше верблюд пролізе у вушко голки, ніж я бодай якусь божу милість в біблії знайду.
    І обіцяв Їфтах обітницю Господеві й сказав: Якщо справді даси Ти Аммонових синів у мою руку, то станеться, виходячий, що вийде з дверей мого дому навпроти мене, коли я вертатимусь з миром від Аммонових синів, то буде він для Господа, і я принесу його в цілопалення. І прийшов Їфтах до Аммонових синів воювати з ними, а Господь дав їх у його руку. І він побив їх дуже великою поразкою від Ароеру й аж туди, де йти до Мінніту, двадцять міст, і аж до Авел-Кераміму. І впокорилися Аммонові сини перед синами Ізраїлевими. І прийшов Їфтах до Міцпи до свого дому, аж ось виходить навпроти нього дочка його з бубнами та з танцями! А вона була в нього тільки одна, не було в нього, окрім неї, ані сина, ані дочки. І сталося, як він побачив її, то роздер одежу свою та й сказав: Ах, дочко моя! Ти справді повалила мене, і ти стала однією з тих, що нещасливлять мене. Бо я дав Господеві обіта, і не можу відмовитися від нього. А вона відказала йому: Батьку мій, ти дав обітницю Господеві, зроби мені, як вийшло з твоїх уст, коли Господь зробив тобі пімсту на твоїх ворогів, на Аммонових синів. І сказала вона до свого батька: Нехай буде мені зроблена оця річ: відпусти мене на два місяці, і нехай я піду й зійду на гору, і нехай оплачу дівування своє я та приятельки мої. А він сказав: Іди! І послав її на два місяці. І пішла вона та її приятельки, і оплакувала дівування своє. І сталося в кінці двох місяців, і вернулася вона до батька свого, а він учинив над нею свою обітницю, яку обіцяв був, і вона не пізнала мужа (суддів 11:30).

    doch-ieffaya-zhertvoprinoshenie-ljudej-u-iudeev.jpg
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я чув колись варіант "окончив оную операцию, отец Онуфрий..." далі не пам"ятаю
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Цікаво, прийме Феофанія благословіння патріарха чи ні?
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йому продавала?
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    продаж має відбутися чи не відбутися в майбутньому. Він її лише благословив.

    Я аж трохи зацікавився деталями біографії цієї молодички.
    От що Гугл підкинув. Це - про професійну слугу Божу Феофанію
    KALAKAZO
     
    Останнє редагування: 26 лип 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Агностік, знаєте у чому Ваша проблема? Ви сприймаєте Бога, як предмет Вашого вибору, критикуєте Його. Якщо прирівняти це все до більш зрозумілих речей, то збоку воно виглядає, ніби ви не не сприймаєте, скажімо свого батька. Ви доводите самому собі і оточуючим, що ваш батько- не є ваш батько, бо у нього є недоліки. Проте факт є факт. Батько є батько, навіть якщо він має з вашої точки зору - недоліки.
    Бог є вищий людини що би ви не думали і не говорили. Він є вищий у всьому як би ви намагалися Його осягнути. Він є Бог, а ви є людина. Жоден баран не може прирівнятися до людини. Жоден баран не може правильно судити дії людини, як не крути, бо це різний ступінь пізнання.
     
    Останнє редагування: 26 лип 2020
    • Смішно Смішно x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас в універі одна жінка постриглася в монашки. Це було давненько. Через кілька років ми були на екскурсії в тому жіночому монастирі, і вона вже була не проста монашка, а якось...рясофорна чи інакше якось, по ієрархії. На чорному покривалі на голові була шапочка.
    Вона тоді багато нам приділила уваги. Дівчат, що були в нашій групі, вчила як треба одягатись, щоб бути скромними). Взагалі цікаво розповідала, цікаво слухати. Так би слухала і слухала).
    А кажуть була раніше проста симпатична жінка, що робила на обчислювальному центрі. Я її не знала, навіть не бачила.
    Не змогла відмовити своєму коханцю, поїхали з ним в Сочі, а дома залишились чоловік і донька. Як вона пропала, у того стався напад (інсульт?). Не спасли..Донька була підлітком, не простила матір. І та пішла в монастир.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є багато людей, що йдуть у монахи, щоб забути свої насущні проблеми, перевернути сторінку у своєму житті і там знайти спокій.
    Самим переходом старе не загладиш. Але через покаяння - можна.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Саме покаяння - це добре, але це ще далеко не все ;
    @Мих, дивно, що Ви цього не знаєте.
    А може, власне, і не дивно ;
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви теж не знаєте. Бо якби знали, то б сказали.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Кому сказати?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    га?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, Ви нині відправу уважно слухали?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У церкві, котру відновив Порошенко?
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А хіба Порошенко відновив якусь церкву?
    Він мусет побудував тільки нову капличку МП в себе на обійстю, хіба нє?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    читай Томос і там знайдеш Порошенка.:)))
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А нашо він мені вперся? о_О

    Порошенко поц і фарисей.
    Герой України, Патріарх Філарет подав на нього в суд за те, що він /екс-президент/ щось там хімічив з тим томосом ;
     
    Останнє редагування: 26 лип 2020
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якби не Порошенко, ходив би с до секти УПЦ КП - ніким не визнаної, неканонічної.:)
     
Tags:
а де твій аватар? :)