Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

 1. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  О, ще один атеїст-мазохіст винайшовся :)))

  @artobstrel, а Вам яке діло до "церквушкі", "попа" і до "вєри"?
  ;)
   
 2. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  "атист-мазохист" .... и смайлики... пардон где-то порвались "односрачники" и оттуда натекло? а по поводу церквушки, мы дискутируем об отношении к религии и ее месту в жизни граждан...
   
 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Та я так зрозумів, що самі Ви не сприймаєте існування Бога, у церковних канонів і взагалі самого поняття віри в релігійному смислі?
  То яке Вам діло до місця релігії в житті віруючих громадян? ;)
   
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Прочитала, як китайці своїм померлим родичам на той світ відправляють те, що вони любили, щоб ті перед богом за них клопотали). Вони палять в мангалах і спеціальних різнокольорових пічках при храмах різні речі для покійників: ритуальні гроші, що схожі на реальні, картонне взуття, ліфчики, рубашки, годинники, телефони, цигарки, навіть квитки на швидкісні віп-поїзди)) Ціла індустрія на дарунках на той світ заробляє мільйони реальних доларів на цьому світі(тому, мабуть, атмосфера над Тайванем така брудна))
   
 5. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Фігня то всьо, тоті спалені ритуальні гроші, що схожі на реальні, картонне взуття, ліфчики, рубашки, годинники, телефони, цигарки, навіть квитки на швидкісні віп-поїзди. Це всього-навсього індустрія і бізнес. Інакше не буде матеріального життя. І ці паперові мешти і станики - це лише засіб.

  А тлущ в цих жертвоприношеннях в іншому;
   
 6. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Коли пишуть: "Вешали пачками, жгли, резали, рубили и т.д. христиане...", у мене зразу картинка така собі виникає. Ходять християни, лапають людей і вішають, ріжуть, рубають, а кругом всі інші просто святі і безгрішні, а так... кругом рай і благодать.

  До християнства вбити людину не було чимось грішним, в Римі це було навіть для розваги. Була зовсім інша мораль. Мораль сили на першому місці.

  Головна суть християнства не його носії. Носії несуть суть. Суть християнства полягає у тому, що кожна людина має можливість бути спасенною і мати радісне життя після смерті. Суть християнства НЕ в тому, щоб обовязково бути здоровим, чи багатим. Бо часто дорікають, мов от він християнин, а хворий, або помер. Або от він НЕ християнин, а багатий. Це все блуд.
  Справа в тому, що еволюція людини (тіло+душа) триває. Ті, хто матимуть свідомість до Бога - залишаться жити, а бурян буде спалений. Як на городі, бурячки залишаємо, буряни викидаємо. Еволюція людини, як виду.
   
 7. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Так скажіть, бо я в танку. Перестати ходити на могилки до дорогих людей, запустити могилки своїх покійників - це скотство.
  А таку смішну штуку як передавати їм земні речі - це їхні китайозні священники додумались, я вважаю, і принесли в маси. Ще й пічечки привабливі понаставили поряд з храмами. То у них теж бізнес і надурювання, як у справжніх бізнесюков. Я за них рада.
   
 8. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Ніхто не чув - чи видужав наш МП-вський отець Онуфрій, що з короновірусом забрався аж у Кардіоцентр Тодурова? Не в якусь там інфекціонку, а як сердешник, додумався ж. Знав, що тут точно витягнуть.
  Так його не до ІВЛ підключали, що по суті вентілятор, а одразу до апарату "штучна легеня".
   
 9. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Та я про це говорю на ЛФ вже кілька останніх років. Видно, у вас танк найброньованіший із всіх танків ;)
   
 10. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Так він же ваш, то вам би і пасувало про нього знати. Ви ж за його здоров"я молитеся;)

  :tongue:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 11. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  йой, я і молюся?:))) А щодо Онуфрія я тіко його церковне ймення знаю, і ще притчу, і те що досі таки НАШ, бо УЦМП не вивели з України як педикульоз остаточно)

  Притчу переводити з кацапського не варто)
  Однажды отец Онуфрий,обходя окрестности Онежского озера, обнаружил обнаженную отроковицу Ольгу.Опешил,оторопел:
  "Отдайся,Ольга, озолочу"
  "Окститесь, отче, отойдите. Оторву окаянный отросток"

  :tongue:
   
  • Смішно Смішно x 1
 12. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

 13. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Яка краса - холодний чайок з м'ятою) Пригощаю.
  [​IMG]
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 14. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Онуфрій від самого початку має благословення від свого прихожанина Порошенка, тому він і не дуже переймається всякими педикульозами ;)

  Петро Порошенко – митрополиту Онуфрію: «Держава і я, як Президент, є надійною опорою у Вашій Божій справі» » Релігія в Україні. Вера и религия. Философия и религия в Украине
   
 15. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Була надійна опора і вся вийшла. Ото і захворів старий. Як порохоботам це перенести?
   
 16. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  25.06.2020 Онуфрій очолив Божественну літургію, яку відслужили на площі перед Успенським собором. Під час своєї проповіді він розповів про свого покровителя - відданому слузі Божому, який 60 років провів у молитві і повній самоті в єгипетській пустелі.
  ВІДЕО: Предстоятель УПЦ митрополит Онуфрій святкує 50 років чернечого служіння і іменини
   
 17. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  взрослые, местами адекватные люди, заявляют о своей вере в говорящих змей, предопределенности сущего и прочем, мне интересен сам факт - как они это себе объясняют. Вдруг я что-то упускаю в своей концепции. Пока правда никаких полулогических доводов не услышал, это или псевдохристианство - где вроде Иисус, но Библия то - такое, тут читаем, тут не читаем, или - "хоспади - ты ничего не понимаешь!" и собственно - все. так что это интересное социальное явления достойное изучения.
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Та не переймайтеся Ви так тими віруючими дорослими адекватними людьми. Хай вони собі це пояснюють як їм завгодно. Що, вони Вам межу переорали, чи машину подрапали? :)
  Якщо Ви досі не розібралися у тих вченнях, і все сприймаєте на рівні "тут читаем, тут не читаем, или - "хоспади - ты ничего не понимаешь!" и собственно - все", то навіщо Вам собі впіхувати невпіхуєме? Бо збоку виглядає, що у Вас вже нема місця для того ;)

  В світі і без релігії та віри багато всяких важливих соціальних, екологічних і морально-етичних проблем. Якщо хочете і можете, то можете ними зайнятися;)
   
 19. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  обязательно, если захочу, а пока хочу заняться этой. Но вяло приветствую ваше интерес к моим смыслам.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Боже-Боже, що сі діє...
  Ще один вялий знайшовся:)))

  зі
  шось Агностік щез
  Може навернувся?:scratch_one-s_head:
   
Tags:
а де твій аватар? :)