Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я також притримуюся думки, що все - віра. Навіть те, що ми називаємо непорушними законами, наприклад, гравітацію, якщо розібратися - лише віра в те, що гравітація підкоряєтся непорушним законам. І ніхто не може з упевненістю сказати, що вона, наприклад, завтра не зникне.

    Але якщо наука (школа, як Ви це називаєте) скрізь і завжди до цих пір знаходила підтвердження (наприклад, закон Доплера виконується не лише для електро-магнітних хвиль, а й для звукових), то Біблія зокрема і релігія в цілому повні протиріч і написане в Біблії з часом спростовується наукою.
    А так, звичайно, можна скільки завгодно сперечатис я, чи існує Василь і Стрий, чи то лише - чиясь видумка, а в дійсності Вам лише здається, що існує Василь в Стрию - таку трубочку підвели дослідники до банки, в якій Ви знаходитеся. І вони спостерігають за Вами і сміються, як Ви думаєте, що Ви Василеві відповідаєте.

    Про те, що Москви, а також і Стрия ніяких не існує, написав колись талант Вєллер.
    Обережно, нецензурна лексика!
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Наука" - це така ж концепція, як "ненаука". Немає ніяких об'єктивних речей щоб ви знали вік галактик і зірок, крім того що прочитали. Це все з других рук. Навіщо ви сиплете розумними назвами законів і досліджень. Це просто концепції, в яких не впевнені на всі сто навіть їх автори. Тому "християнин" і "агностик" - це одне і теж, це віруючий кожен в свою концепцію.

    Я розумію що зараз модно глузувати "з попів". Але це не робить нікому честі, однозначно. Люди сміються над якоюсь концепцією вважаючи свою концепцію об'єктивною. А це не так. Всі концепції суб'єктивні.

    Таке враження що форум цілком уже присвячений Василеві зі Стрия. Можна в якусь тему зайти щоб не читати про нього? Це знов нав'язування своєї концепції тому, кому вона не цікава.

    Сперечатися правда смислу нуль.

    Існує все, у що вірить ваш розум. Але існує там же - в суб'єктивній реальності вашого розуму. Коли ви спите і вам сниться сон, це в цей момент для вас об'єктивна реальність. Вам може приснитися що ви сіли з Альбертом Енштейном на ракету і полетіли до зірок і Енштейн вам провів екскурсію і точно показав скільки їм мільйярдів років. Ви можете навіть в цей час вилити на себе каву і вам буде пекти абсолютно достовірно. Так на базі чого ту "реальність" ви можете переосмислити а "цю" вважаєте такою що переосмисленню не підлягає?
     
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Дружбан кримської шмари Поклонської, який відсидів 13 років за крадіжку і вбивство. В тюрмі не витрачав час даремно, вивчив єврейські казки і тепер дупа в теплі, а люди руки цілують.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=c-o4uOD1L_M
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я вже писав.
    Не вивчайте християнство у московських попів. Там нема церкви вже давно.
     
  5. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    А як же росіянам в рай попасти? :)
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ні, це не одне і те ж. І на простому прикладі можна показати, що це може коштувати життя чи здоров"я. І навіть незумисно викликати смерть інших людей.

    Уявіть собі таку дуже реальну ситуацію.
    З Італії з заробітків повертається дві людини, кожна - в своє село.
    Одна людина - ревний християнин, інша - атеїст. Обидва підхопили коронавірус, але про це ще самі не знають. Обидва перехворіють в середній формі важкості і залишаться живими.
    Атеїст прислухається до концепції науки і сідає на два тижні на карантин. Він перележав, виздоровів і повернувся в суспільство, не завдавши нікому шкоди.
    Християнин вірить, що все в руках Бога, іде після довгої дороги на сповідь (так треба, попи придумали сповіді з будь-яких приводів), заражає коронавірусом попа, той в свою чергу заражає півсела, а там уже - як вийде. Кілька чоловік, старих, малих, дітей, жінок - помирають (там одна стояла на колінах і каялася, плакала, просила пробачення).
    Якісь діти залишилися без батька чи без батьків. Померли лікарі і медсестри, а причиною була фактично "концепція християнства", бо християнин боявся гріха, що попаде у видумане пекло, якщо не висповідається, боявся осуду земляків: "Ти диви, приїхав додому, а на сповідь не пішов!"

    Тому давайте не будемо порівнювати ці речі.

    Уявіть собі ситуацію, коли апологетка християнства пішла на сповідь, заразила попа, а потім другі апологети християнства пішли хрестити дитину, заразилися самі, їх майбутні куми заразилися, і та дитина, яку хрестили. А куми заразили своїх дітей, батьків, сусідів.
    Скажете, такого не може бути?
    Можна було б з обрядом хрещення і почекати, поки епідемія не закінчиться. Але як же!? А раптом дитина помре, нехрещена, її не можна ховати по християнському обряду на цвинтарі, а лише - десь за парканом, вона не стане ангелочком, а буде на тім світі неприкаяна! Хрестити, обов"язково хрестити! І та дитина через два тижні уже переходить в розряд ангелочків, разом із мамою.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Христос воскрес!
    Перепрошую за свій п"ятак, але от п"ю каву /може хто хоче?/, та й катуляю мишкою...
    @medwedo berlogsoni, я від Вас сі тащу - у Вас вся Ваша атеїстична ерудиція звелася до коронавірусу)))
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Просто це зараз акутально, і я на простому прикладі продемонстрував, що не можна концепції християнства і науки розглядати як одне і те ж. Наслідки дуже різні. Інколи - смертельні. Бувають смертельними і наслідки від науки, але це також підтверджує, що концепції - різні.

    Я також зараз п"ю чай, тому вирішив поковиляти мишкою.
    У біблії з її воскресінням мертвого чоловіка стільки ж правди, скільки в наведеній вами вчора книзі, що в метеориті найшли залишки позаземної істоти.
    Тіільки Ви чомусь одному написаному вірите, а іншому - ні. Я, до речі, не вірю ні тому, ні іншому, тому що можна написати що завгодно, навіть те, що якщо людина викурить пачку цигарок, то в неї на голові роги виростуть. Хтось повірить і не почне палити.

    Ви чомусь вірите (ну, не якщо Ви самі, а Ви лише тролите мене), що фізичний, тілесний Ісус зник із печери і вознісся на небо. Причому печера була закрита каменем, таким, що його не можна було зсунути з місця.
    Але камінь одні люди зсунули, щоб побачити, що мертвий Ісус зник. Так чому не могли до них каменя зсунути інші люди, забрати свого мертвого товариша і десь поховати, щоб ніхто не знав, щоб його не розтягнули на сувеніри, як це після робили з іншими людьми (то з рукою носяться, то з пальцем, то з волоссям, то - ще з чимось)?

    Я вважаю, що товариші Ісуса вчинили дуже розумно. Вони таємно забрали тіло і поховали, як годиться, а людям сказали, що, мовляв, немає. Воскрес і вознісся на небо. А оскільки тоді ніхто не знав, що небо - це лише оптичне явище, то багато хто повірив. А деякі вірять і до цих пір, хоча космічні кораблі вже шістдесят років "бороздят Большой Тєатр".
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Може там є 5% адекватних?

    Хіба в Росії нема інших церков?
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, а Ви цю вчорашню книжку прочитали?
    Ну і чим вона Вам не підійшла?
    Адже ж там все склалося як в пазлах;

    Там все підтверджено наукою, досліджено незалежними авторитетними фахівцями - і хімічний склад метеорита, і оплавлена від проходження через атмосферу шкірка на ньому, і - що найголовніше - фрагменти скелета позаземної істоти.

    Можна вірити, шо нє?
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так однаково все в руках Бога. І для одного і для іншого. Виздоровів - це було в руках бога, і не виздоровів - теж було в руках бога.

    Така була не знаю чи справжня схема, чи жарт просто - до абітурієнтів підходили шахраї і пропонували за якусь суму посприяти поступити в інститут. Все просто - сума вносилась, хто поступав - той поступав сам, хто не поступав, той не поступав, а шахраї нічого не робили, тільки збирали гроші.

    Розумію, для людського его приємно тішити себе фіктивною свободою вибору. Але якщо ви такий критичний матеріаліст - наводьте об'єктивні аргументи. Я вже питав - які об'єктивні докази існування "об'єктивної реальності"? Ось наступне питання - які докази існування вибору? Як ви знаєте - за гроші поступили, чи самі?

    Тільки не треба історію свого життя згадувати як ви кудись поступали. Це гіпотетичне питання.
     
    Останнє редагування: 27 кві 2020
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не зовсім так.
    Роблю все що можу, а що не можу - в Руках Бога.

    Люди мають вільну волю, вони не є роботи. Якби люди робили виключно все, на що воля Божа, тоді не було б ні гріха, ні пекла.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Їх і немає.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих , @Dzeko, хочу вас спитатися, бо виглядає так, що ви в цьому розумієтеся:
    А що таке пекло?

    /тільки прошу попростіше, щоб моя башка це сприйняла/
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ваше особисте що викликає у вас страждання. Те що ви створюєте собі своїм розумом - в якому завгодно вигляді.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну от, а кажете, що його немає.
    Таки є)

    зі

    Ще почекаю, що скаже @Мих за тото пекло...
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якщо страждаєте - є, якщо не страждаєте - немає. Ви самі вибираєте.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я сам вибираю, чи страждати чи ні? о_О
    Якось воно дивно звучить.
    Щось я не до кінця зрозумів. Поки що...

    Получається, що таки у мене є право вибору, шо нє?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Dzeko, чекаю-чекаю на Вашу відповідь, а Ви поки що не кажете нічого...
    Вибачте, мені рано ставати.

    зі

    На добраніч всім. Спокійної ночі.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це і правда дивно. Людина сама себе заганяє в страждання, своїм власним розумом.
    І потім сама ж вигадує якихось дияволів хто це з нею робить і шукає хто би її від цього позбавив.

     
Tags:
а де твій аватар? :)