Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    :tongue:
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дуже слушне зауваження :good:

    зі

    Тре на форумі провести майстер-клас про оформлення дописів ;
    Де та пані з мітлою?

    зі

    @Capitoshechka , Ви язиком не махайте, бо через Вас я не знаю, чи мене відносять до вузьколобих фанатиків чи нє )))
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Особисто я (хоча Ви вже казали, що Вам байдуже, хто що про Вас чи не про Вас, а взагалі думає) Вас до релігійних фанатиків не відношу.
    Ви просто не задумувалися серйозно над логічними речами.
    От для прикладу.
    На днях говорилося, що законів Природи не може ніхто порушити. В тому числі і Бог, якщо він існує. Кажуть, що він створив світ і запустив механізм Природи, закони якої ніхто не може порушити. Тобто, з одного боку він із нічого створив Всесвіт, а з іншого - є закон збереження маси (закон Ломоносова - Лавуазьє). Не було нічого, а тут - будь ласка: галактики, метагалактики, і кожна "щось" важить, має масу.
    Явне протиріччя.
    Потім, звертання до святих усяких, щоб допомогли. Ну, як вони можуть допомогти, врятувати, зцілити, якщо цей порятунок, зцілення протирічитиме законам природи. Людина померла, клітини почали розкладатися, а тут релігія нас переконує, що сам воскрес, Лазаря воскресив. Кістки зрослися у когось там, лежав паралізований, а тут раптом пішов, десь взялися нормалньні суглоби, змазка між тими суглобами, нервові закінчення, давно атрофовані, раптом запрацювали. Не може такого бути, бо це протирічить законам біології, хімії, фізики.

    Христос ходив там із якоюсь пальмовою гілкою (чи що там, я знаю, що пальма фігурує в Біблії у звязку з Ісусом), а попи вирішили (оскільки пальми тут не ростуть, "совершіть подлог" - використовуати у власних цілях вербу, якої в наших краях повно. І святять, і люди вірять, що це гілля якось пов"язане з Ісусом. Але верба - не пальма. З цим погодяться всі.
    Ну, і ще маса протиріч, над якими людині слід задуматися.
    Зараз коронавірус косить в першу чергу слуг Господніх. Тому що Природа має свої закони, які нікому порушувати не можна.
    То може позакривати всі церкви, лаври, попів порозганяти, хай, здорові бички, щось корисне роблять, а створити храми Науки (слово "храм" - для кращого розуміння), де викладати закони Природи, щоб люди знали, що якщо піде причащатися і їсти з однієї ложечки, то скоріше захворіє і помре. І має сидіти в карантині, а не смикати Природу за хвіст.
    Пардон, що багато пишу. В мене мало не виходить. Друкую всліпу і дуже швидко. Колись сам переклади з іноземних мов друкував - набултикався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І ще, вдогонку.
    Ісус згідно із Біблією накормив сімома хлібами якусь масюку народу. Кожна хлібина має певну кількість кілокалорій. Тому накормити цим хлібом можна стільки людей, скільки може накормити будь-яка інша людина, не лише Ісус. Іванов, Петров, Сідорова.
    Воду, аш-два-о ніхто не може перетворити в вино, яке містить крім водню і кисню ще дуже велику кількість інших хімічних елементів і сполук.

    Очевидно. А попи продовжують це розповідати, як розповідали з тих часів, коли нічого не було відомо про калорії, кілокалорії, про хімічний склад речовин, про хімічні елементи, молекули-велікули.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну то й добре, що не відносите;
    Хоча мені то якось так...)
    @medwedo berlogsoni, от звідки Ви знаєте, чи я задумувався серйозно над логічними речами? )
    Ніколи не спішіть з висновками ;

    Може це і дивно, але кажу Вам передостанній раз - я знаю

    зі


    а дальше Ваш допмс я не читав :blush:і
     
    Останнє редагування: 14 кві 2020
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та вас.
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @Мих, ХРІН ВАМ НА КОМІРЕЦЬ!!!

    На мені кацапські попи де сядуть, там і встануть.

    :tongue:
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тому що Ви ведете тему про УГКЦ, яка нічого корисного не містить в собі. Якби Ви задумувалися, то були б переконаним атеїстом.
    А так...
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, але саме вони навчили вас сприймати християнство таким, яким тепер ви собі уявляєте..
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я так само апаю тему і про ПЦУ, як і про УГКЦ;
    Бо вони для мене нічим не відрізняються - я не розділяю УГКЦ і ПЦУ / чи колись УГКЦ, УПЦ КП і УАПЦ/
    Є релігія, а є віра. Якщо Ви мене читаєте в цих темах, то там все сказано.

    Про розмови про віру є інші, досить складні, майданчики. Це не для розмов в кав"ярні ЛФ.

    А в "релігійних" темах на ЛФ моя відносна активність почалася в часи об"єднання УПЦ КП і УАПЦ, під час надання томосу і виборів Митрополита ПЦУ. До того в теми про релігію я не пхався.
    Мені не треба задумуватися. Я знаю.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ця фраза мене зацікавила, і я попросив вуйка помоніторити мою активнісь в релігії ЛФ за весняний період /умовно - Воскресіння/
    Невже і справді я обминаю ПЦУ?

    @medwedo berlogsoni, Ви знову трошки брешете ;

    #1060
    #1061
    #1062
    #1063
    #1064
    #1065

    І от вже заявка на 16 число

    #1066
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нічого я не брешу. Якщо я кажу, що Ви ведете тему УГКЦ, то цим ніяк не стверджується, що Ви не пишете в інші теми інших конфесій.
    А в УГКЦ я заглянув цілком випадково, бо побачив, що остатнній релігійний пост - Ваш. Думаю, що ж там таке?
    Ви цих грекокатоликів десь загнали, що я зараз і не знайду. Але там - всі Ваші пости.
    Подивіться самі, і побачите.
    Оте твердження, що Ісус нагодував сімома хлібами (пардон, п"ятьма - гугл підказує) 5 тисяч людей, ні в які ворота не лізе.
    Калорійність хліба - 250 кілокалорій на 100 грамів. Калорійність хліба, круп, сухих сніданків
    Припустимо, хлібина важить 2 кілограми. Це вже - огого, бо нормальна хлібина - не більше 1 кілограма.
    Але нехай 2 кг = 2000 грамів. 5 хлібин - 10 кілограмів хліба = 10000 грамів, або 100 порцій по 100 грамів. Тобто, якщо давати по кусочку 100 грамів хліба, то вистачить на 100 чоловік.
    Але і те - два рази вкусити.
    Якщо ж розділити на 5000 людей, то вийде по 2 грами на носа, або 5 кілокалорій на кожного. В блокадному Ленінграді краще годували.

    Людині щоденно потрібно мінімум 1500 кілокалорій. Енергетичний баланс організму — Вікіпедія

    Такими порціями треба обідати 300 разів на день.
    І таких дурниць у Біблії - ціла купа.

    Треба, щоб у церкві поряд з попом стояла людина з калькулятором і діапроектором і спростовувала оті всі казки науково. Закони природи - сильніші від святого письма. Адже нічого з нічого ніколи не візьметься.
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    не судіть про інших по собі
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Читати в лом... купа букв, напевне вода... але Ви шось тут казали і на мій допис відреагували, ну і добре;

    @medwedo berlogsoni, Ви за чорнило і папір чим розраховуєтеся?
    /бо я розраховуюся часом/
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви не прочитали - інші прочитають. Задумаються. Як двома грамами хліба можна людину нагодувати. Адже згідно з законами природи це 5 кілокалорій і не більше.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А, Ви про це...)))

    @medwedo berlogsoni, ще раз кажу: якщо вірити, то всі Ваші закони природи несуттєві;

    Як там було з горою і Магометом? Гора взяла, і прийшла до нього, нє? )
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, @medwedo berlogsoni, не розповідайте байок;

    Над чим задумаються? Над Вашими підрахунками?

    Ви зі своєю математичною освітою не змогли виконати ланцюжок простих дій
    34*365(?)*18*8/525949
    , а тут беретеся вираховувати калорії хліба, котрий пекли 2000 років назад)))

    @medwedo berlogsoni, Ви сі не гнівайте, але виглядає так, що Ви такий самий вищий математик, як тотой вищий охвіцер, котрий десь тут по форумі бродить)))
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Спростуйте кілокалорії, якщо Ваша ласка!
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Для чого воно мені - щось спростовувати?
    Я ж не дієтолог)))
    хоча я колись вмів розраховувати калорійність страв;

    Хто бачив тотой хліб? Може він по розміру - як стодола? Або як вагон?
    А може в нього добавляли для калорійності дрібно перемелені шкварки?
    Ви маєте тоті вихідні дані?;

    а от хтось через стоп"ятсот років побачить Ваш допис #623
    і в розмові з співбесідниками буде впевнено заявляти, що
    8 хв * 20 цигарок = 2.5 дні

    і він буде битися в груди і гарантувати, що це правда, бо так сказав @medwedo berlogsoni, котрий з вищою математичною освітою і одержав її при ссср /котрий по освіті і балєту був впєрдє планєти всєй/

    @medwedo berlogsoni, може Ви і такий самий поліглот, як математик, га?
    / за атеїста я вже мовчу, бо тут все ясно;/

    зі

    блін, скукатіща...
    за пару днів зробив дорогу роботу і навіть аватарки не міняв...
    )))

    ззі

    і @Slav десь пропав, а там ще не докінчено...:scratch_one-s_head:
    хоть би він здоровий був...

    зззі
    пане @afftar, от так виглядає, що Ви в цинку і курінні розумієтеся
    #632

    А як Ви, пане @afftar, ставитеся до релігії взагалі і віри зокрема?

    ззззі

    о, і тіпа земляк @saret більше не приходить...

    #1044

    але там все ясно;
     
    Останнє редагування: 15 кві 2020
Tags:
а де твій аватар? :)