Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну да, прайс від імені Кіріла мусить бути, але не кожен мусить ходити у МП.
    У мене теж дають на здоровя - без питань. Але то є добровільна пожертва і ніхто за тим не слідкує: мало дав, чи багато, чи взагалі не дав.
    У нашому УГКЦ Гарнізонному Храмі Павла і Петра взагалі не беруть ні за які послуги. Хочеш дати пожертву? Там є скриня - прошу дуже, а послуги на похорон, весілля, здоровя, померших оформляють взагалі в іншому місці церкви і там ніхто грошей не бере.

    Але якщо є тяга до Московського Патріархату, то хто в тому винен? Кормі попа.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цей ваш вислів ВЖЕ говорить про те, що не шукаєте істину, бо "знаєте точно наперед".
    А не припускаєте думки, що найближчим часом учені не доведуть, що душі немає?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну як після цього повірити вам, що душі не існує?
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, а як Ви відноситеся до твердження, що людська свідомість не пропадає разом з тілом, а існує і дальше? /тут можна згадати про потойбічне життя, переселення душ, перевтілення і всякі інші реінкарнації/
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не думаю, що це так.
     
  6. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Мені здається найкраще коли ніхто не суне свого носа куди його не просять (це я про різні віросповідання), тим більше, віра - це вибір кожного особисто.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну, про "здається" тут вже говорилося

    @fedorivandriy, а Ви хрещені?
    @fedorivandriy, якщо Ви хрещений, то в якому віці Вас хрестили?

    Якщо Ви обрізаний, то в якому віці?
     
    Останнє редагування: 19 бер 2020
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, мені також цікаво, чому Ви всім задаєте запитання, а на ті запитання, що я задавав, жодним чином не прореагували.
    Там, де я питав, як на Вашу думку, у горил та собак є душі чи ні.
    У сновидіннях псів сумніватися не доводиться.
    Чим відрізняється процес сну отого симпатичного цуцика від сну дитини людської?

    View: https://youtu.be/jdhIfRQCs0s?t=150
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бо Ваше запитання некоректне;

    Ну добре, попробую Вам сказати свою думку на доступних і зрозумілих прикладах.

    Душа у Вашому розумінні є у всього живого, і у горил та собак також. Але нічого спільного з душею людини вони не мають.

    Душа - це операційна система з встановленими утилітами, з завантаженими програмами і додатками.

    І код BIOS ОС людини заточений під людину.
    А код BIOS ОС тварини заточений під тварину.

    І людина має практично безмежну можливість чогось хотіти і того досягати, а також право вибору.

    зі

    @medwedo berlogsoni, не треба плутати душу з сновидіннями.
    Сновидіння - це дефрагментація, очистка і перезавантаження ОС будь-якого живого мозку. Чи то людини, чи то тварини.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    В такому випадку, якщо комп"ютер вийшов з ладу, то операційна система не може переселитися нікуди, чи не так?
    Адже, якщо розібратися, операційна система в комп"ютері - це одинички і нулі, фізично записані на носіях - матеріальних речах.
    От, для прикладу BIOS комп"ютера. В одному місці - 0, в іншому - 1. Тобто, в одному місці в мікросхемі, грубо кажучи, домен повернутий в один бік - 0, а в іншому в інший - 1.
    Операційна система - це довжелезна послідовність нулів і одиниць, записаних на матеріальному носієві. І разом із зникненням цього матеріального носія вона зникає.
    Стосовно людини, я вважаю, - те ж саме. Тільки в цьому випадку в матеріальному мозку ці нулі та одиниці записані в вигляді нейронних зв"язків. Біохімічно - 0, біохімічно - 1. Коли цей мозок, наприклад, згорів чи зварився (а таке буває), то разом із хімічним перетворенням мозку зникли і ті клітини, в яких були записані одиниці та нулі.

    Стосовно програмування, операційних систем. Я колись ще на старих машинах, що були на транзисторах і займали багато десятків квадратних метрів, знав, як завантажити операційну систему. Потрібно було наклацати тумблерами одиниці і нулі і нажати клавішу пуск.
    Дуже довго розповідати, але я знав, як побудований комп"ютер, починаючи від тумблерів та елементів пам"ті на здвоєних лампах-тріодах (через один тріод тече струм, а інший - запертий, бо на сітці - мінусова напруга - це 0, а навпаки - 1). І знав як переключити цей тріод, і знав, як працюють суматори на лампах.
    Все це матеріальне. І будь який сучасний комп"ютер теоретично можна було б зробити на лампах, інша справа, що таких ламп потрібно було б десятки мільярдів. І цей комп"ютер, теоретично, міг би працювати під Віндовз ХР. Тільки дуже-дуже повільно.
    Але це все - теоретично, оскільки із тих мільярдів ламп сотня-друга обов"язково б відмовила при першому ж такті. Теорія ймовірностей (наработка на отказ - не знаю, як українською)
    Але якщо допустити все-таки, що ті лампи не згоряли б, то такий комп"ютер працював би.
    А коли б потрощити лампи молотком, то разом із комп"ютером зникла б і операційна система (індивідувально налаштована, зі всіма її індивідуальними утилітами чи додатками).

    Можливо, для когось буде відкриттям, але будь-який терабайтний диск - це довжелезне слово із нулів і одиниць.
    І оперативна пам"ять - довжелезне словно із нулів та одиниць.
    З кожним тактом це слово перезаписується.
    Було, наприклад, 10010111, а стало 01101111. А ми кажемо - розумна машина.
    Зображення на екрані - величезна послідовність нулів та одиниць. І так далі.
    Під поняттям "довжелезне слово" я розумію лінійну послідовність із нулів та одиниць. З кожним тактом довжнина не змінюєтся, а змінюються значення окремих позицій на протилежні. А деякі залишаються такими як і були. А деякі ніколи не змінюються, допоки існує цей фізичний пристрій (диск, екран тощо.)
     
    Останнє редагування: 19 бер 2020
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, я сі дуже вибачаю, але я так багато не прочитаю. Тому навіть не починаю:blush:
    Якщо хочете, то дайте скорочений варіант.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Цього досить?
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Досить.

    ОС не може зникнути зовсім.
    Вона не діє в поламаному компі, але вона діє в робочому.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вселенський патріарх наказав церквам припинити служби через коронавірус | DW | 19.03.2020

    Ще якихось сто років тому патріарх навпаки розпорядився б всім церквам правити службу, щоб Господь явив милість і припинив насилати на людей хвороби. А якби хтось закликав під час пандемії не ходити в церкву, навіть важко собі уявити, щоб зробили з цією людиною.

    Як під час чуми, холери...
    До речі, Невзоров каже, що зараження трапилося через причастя в Радомишлі (там жінка, яка привезла вірус з-за кордону, померла).
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тобто, в живій людині діє, а зразом із зникненням людини - не діє? Я вірно зрозумів?
    Чи переселяється?
    Коли мова йде про душу, то мається на увазі душа в релігійному розумінні, яка за релігійними вченнями попадає в рай, або в пекло.
    Або переселяється в баобаб (В.Висоцький, Песенка о переселении душ).
    Що Ви відповісте стосовно душі в Біблійному понятті?
    Зокрема, існує чи ні на Вашу думку, до цих пір душа матері Ісуса, душа Миколи Чудотворця, далі за списком?
    Чи коли ці комп"ютери поламалися, то їх операційні системи перестали діяти, і звератися до них за чимось - марна справа?
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Душа існує завжди.

    зі

    всьо, я пішов гуляти...
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви самі собі протирічите.
    Спочатку Ви назвали душею операційну систему людини-комп"ютера, потім сказали, що душа перестає працювати, коли комп"ютер поламався.
    Тепер кажете, що душа існує завжди, але не кажете, де та душа дівається коли людина-комп"ютер перестає існувати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, от, полюбуйтесь.
    У Києво-Печерській лаврі ігнорують карантинні обмеження
    Цього слід було чекати. На Великдень ще не таке творитиметься.

    Кожного, хто під час карантину прийде до Лаври, слід спочатку попередити, а якщо ця людина вирішить все-таки пройти і обнятися во ізбєжаніє гріха, то пропустити, але вже звідти не випускати. Хай там собі обнімаються і душі рятують.

    Бо інакше вони по своїй дурості рознесуть вірус по всьому Києву.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви пересмикуєте і підтасовуєте;
    Я так не бавлюся)

    @medwedo berlogsoni, ну а Вам яка різниця? Ви ж до храму не підете і обніматися не будете;
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А різниця та, що ті релігійні фанатики вийдуть потім із храму і підуть чхати по магазинах, братися за ручки дверей, слинити гроші, якими розраховуватимуться на касі, брати корзинки в магазині, вибирати апельсини на прилавку тощо.
    Я думаю, Ви прекрасно все це розумієте.
    Один зашуганий вірою в бога, уже носій вірусу, замість того, щоб звернутися до лікарів, піде ісцілятися на оконах, а другий, щоб його бог вберіг від зарази, поцілує ту ж саму окону, і набереться вірусів. А оскільки цей другий не за божим духом живе, то піде в магазин, чи дома вже торкнеться ручки дверей під"їзду, кнопки ліфта, нарешті, зайде разом із здоровим атеїстом в ліфт і чихне, а потім ще й перехреститься.
    От тому я і пропоную тих, хто хоче ізцілятися вірою, залишати на території святої Києво-Печерської лаври. Хай сціляються.

    Крім того, Ви не відповіли, куди душа дівається після того, як тіло помирає. Ладно, не відповідайте.
     
Tags:
а де твій аватар? :)