Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, Ви вже наперед все знаєте)))

    Поки що влада не заборонила діяльність водіїв тролейбусів і маршруток, поїзди, літаки і продавців супермаркетів і лотків у зв"язку із коронавірусом . Так само поки що не заборонено віруючим фанатикам йти до церкви на Вербну Неділю чи Великдень.

    Чо Ви кіпішуєте тільки за віруючих фанатиків? Уявляєте, скільки людей можна заразити в вагоні метро?

    Віруючий, котрий заразився в церкві вірусом нічим не відрізняється від атеїста, котрий заразився в супермаркеті. І вони обидва є носіями того віруса;
    А що в цьому поганого?

    зі

    І взагалі, @medwedo berlogsoni, Вам вже пора переходити від розмов про віруючих і священників до розмов про себе любимого. Ви вже перегораєте, починаєте товчи воду, а це не айс.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А раніше було інакше? Чи то, Медведо, в вашій голові роїлися інші бджоли?
     
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Це шапіто сьогодні коронавірус обговорювало.

    ллдлдлд.jpg
     
  4. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    А ви знали, що у московського патріархату є так званий синодальний відділ з питань охорони здоров'я і пастирської опіки медичних закладів? Там вже придумали молитву від коронавірусу. Залишилося тільки покликати Лару Крофт, щоб вона ці ієрогліфи розшифрувала :)

    иерог.jpg
     
  5. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Прочитав усі 613 заповідей Тори. Моя психіка тепер потребує відновлення. Зробив для вас невеличку підбірку маразмів:
    Проломити віслюку голову, якщо господар відмовився його викупити - Шмот 34:20
    Зламати шию корові, якщо в полі знайшли труп, і невідомо хто його вбив - Дварим 21:1
    Перевіряти сарану на кошерність - Ваїкра 11:21
    Забити камінням невірну дружину та її коханця - Дварим 22:23
    Не бути з юних років ненажерою і п'яницею - Дварим 21:19 (на перший погляд це хороша заповідь, але є один нюанс, алкоголіка пропонують не лікувати, а на смерть забити камінням)
    Гвалтівник зобов'язаний одружитися зі своєю жертвою - Дварим 22:28
    Якщо сподобалася полонена жінка, то дати їй місяць, щоб оплакала своїх вбитих родичів, а потім одружитися з нею - Дварим 21:10
    Кастрат не може увійти в суспільство Єгови - Дварим 23:2 (це трактують як заборону кастрованим чоловікам вступати в інтимну близькість з єврейками)
    Ще там про те, які народи треба знищити, як поводитися з рабами, якими способами страчувати людей за різні гріхи. Повний набір божої “милості”. Християни, ви не думайте, що вашої віри це не стосується, всю цю маячню придумав татусь вашого Ісуса.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=mcwjDQoFi-U
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Трясця, які кругом "неуки".

    [​IMG]
    CHRISTIANPOST.US

    Администрация Трампа молится во время эпидемии коронавируса
    Общественная организация «Фонд свободы от религии», стоящая на страже конституционного принципа разделения церкви и государства, с грустным сарказмом
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Можна, звичайно, хлорним вапном, але найкраще - мити дустовим милом.

    Або ж випустити спеціальну губну помаду з хлоркою, щоб перш ніж "лобзати" миряни наносили цю помаду собі на губи.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я то про це знав завжди. А от святі отці це лише зараз признали, а раніше вважали їх мироточащими, цілющими тощо.
    Тому віруючі вірили в це і цілували, стар і млад. І причащалися з однієї ложки.
    Чи Вам невідома церковна антисанітарія?
    Попу руку баби беззубі цілували? Цілували. Спочатку поцілувала хвора баба, а потім здорова. І заразилася.
    При чому тут бджоли?
    О священническом благословении - свящ. Андрей Дудченко
    На сьогодні - досить, а то знов Джипсі на мене накинеться, що я лізу не в свої справи.
    А я - допитлива людина, і мені цікаво знати, наприклад, чи дезинфікували ікони до коронавірусу, чи є якийсь канонічний дезинфікуючий розчин, чи можна звичайною хлоркою? Якщо залишки дезинфікуючого розчину залишилися на хресті чи іконі, а потім "лобизающий" відчув цей розчин на губах, то чи протерти губи вологою серветкою і тричі сплюнути, а чи облизати язиком і проковтнути аки благодать?
    От Ви, Миху, коли поцілуєте дезинфікований хрест і відчуєте присмак хлорного вапна на губах, що робитимите?
    Чи мається на увазі, що дезинфікувати можна лише чистим спиртом? Тоді кількість прихожан різко зросте.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :haha: @medwedo berlogsoni, ну що це таке, така єрєсь і прямо в піст))
    Чорт засміявся, як ведмідь на пасіку пробрався. Хух)
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, а от Ви хочете, щоб після Вашої смерті рідні заказували Службу Божу за упокій Вашої душі?
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ні. Бо душі не існує. А давати попам гроші - переб"ються.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А хіба я казав про гроші?:scratch_one-s_head:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    а хіба служать бесплатно? "За здравіє" на одну людину 30грн. Це мені сьогодні кума сказала, каже після цього взимку не хворіла на простуди.:) "За упокій" теж ніхто дарма не служитиме)
    Так що про гроші можете не казати, а платити треба)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Колись давно, ще за радянських часів показували документальну серію від ВВС "Жизнь на Земле".
    Там оповідалося про живі істоти, починаючи із якихось, що живуть в вулканах, не потребують кисню, і закінчуючи людьми.
    Так от. Після одноклітинних істот була серія про колонії клітин. Тобто, ціла колонія якихось там клітин в морі живе як єдине ціле. Далі були складніші колонії, в яких одна група клітин цієї колонії виконувала одні функції, інша - інші і так далі. Але існували вони разом, як єдине ціле. Далі розповідалося вже про багатоклітинні організми, де клітини пов"язані між собою механічно. Ну і так далі.
    Людина - це величезна колонія механічно об"єднаних між собою клітин, де різні групи клітин виконують різні функції уловлювання сигналів звукового діапазону, оптичного, переміщення в просторі, виробляння всяких ферментів і нейромедіаторів.
    Людина вмирає - ця колонія клітин, що колись була людиною, перестає існувати. Припиняється передача сигналів через нейромедіатори.
    Так я все це розумію.
    Інакше слід вважати, що душа існує не лише в людей, а і в мавп, собак, котів, мишей, бджіл, бліх і так далі вниз.

    Коко (горилла) — Википедия
    Є багато людей, обмежено дієздатних.
    Тут або слід казати, що в горили є душа, або що в людей, які інтелектуально поступалися цій горилі, душі немає.
    І де та межа?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А от я не можу відповісти ні так, ні ні. Коли нічого зовсім не залишається від людини, крім їжі для хробаків, то в чому сенс її життя? Невже нема сенсу? Такого не може бути. Сенс навчання, розвитку, великих подвигів для людства...Ні, тут щось не так.
    І купою клітин людину важко назвати, бо є в неї сумління, свідомість, наприклад. Все ж таки якийсь космічний розум долучився до організації планети людей. А як цей розум назвати...та яка різниця.
    Інша річ попи та попаді та всі їх служби та надурювання людей, особливо малоосвічених.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так хіба ж то гроші? )
    @Silver bullet, а ви вірите попам та попадям? Платите в храмах за відправу треб? Жертвуєте на церкву?

    А звідки Ви знаєте, що душі не існує?
    Ваша бабця Вам що казала про душу і Бога?
     
    Останнє редагування: 18 бер 2020
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та звісно буває,@Gyppsy треби - то традиції))
    В мене синок атеїст зовсім, але діточок хрестив.
    Щодо жертв церквам, то маленьким старим капличкам, де буваю колись на екскурсіях, то а якже - треба помагати, бо в мене не убуде, а їм треба якось піддержувати красоту)
    А в тій церкви, що я буваю, бо вона близько, там правять великі бізнесмени, бо такі мерседеси та порше стоять у внутрішньому дворику, що хай бог милує). Їм рука жертвувати навіть не підіймається.
    Я вже казала, що в Яремче є мала церква,стара-дерев'яна, де в дворі красиво і затишно, і ніяких порше, а батюшка з сивою бородою, в довгій полотняній сорочці, і чогось босий) Там нема кому гроші приймати та здачу рахувати, написано - кладіть за свічки, якщо хочете, самі. От там я поклала багато. Хай наводять красоту.
    Я не вірю в казки, і не любою пихатість, от така я людина.
     
    Останнє редагування: 18 бер 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не знаю, я прийшов до такого висновку, виходячи із наявних на даний час знань. Немає ознак того, що душі існують.
    З давніх часів люди, не маючи змоги пояснити деякі речі: сни, голоси в голові тощо, придумали таке поняття як душа.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чи значить це, що Ви можете прийти і до цілком протилежного висновку?
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не думаю, що наявність душі буде доведена науково.
    На даний момент лише видно, як релігія відступає по всіх фронтах. Як у випадку дезинфекції чудотворних ікон сполуками хлору.
    Років триста тому людину, як б вирішила протерти чудотворну ікону хлоркою, просто б убили, як осквєрнітєля і слугу диявола.

    Я взагалі-то не маю великого бажання дискутувати на теми, в яких кожен притримується своєї думки.

    Крім того, в мене погана звичка писати багато, а це забирає мій час.

    Але якщо і у Вас є бажання дати пару відповідей, то я почитаю:
    Чи всі люди при народженні отримують душу?
    Куди дівається душа, -якщо вона дійсно була,- після смерті?
    Чи мають душі інші істоти, наприклад, мавпи, собаки, і якщо так, то куди діваються їх душі?
    Якщо ні, то чим відрізняється людина від пса в плані снів, адже пси також бачать сновидіння, і на цю тему є багато відео?
    Чи мала душу та горила, яка знала мову жестів, уміла розмовляти цими жестами і знала та розрізняла до тисячі слів англійської мови?
     
Tags:
а де твій аватар? :)