Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Самонавіювання, що має на меті раз за разом самостверджуватись у власній правоті.
    Це направлене не на опонента, а самого себе.
    Це як вальцманоїди з Свинорилим, це як вишиватники з мовою, так і атеїсти з богом...
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А чому люди, які тримають себе за противників Порошенка, регулярно відмічаються в темі про Порошенка?
    Мабуть, для того, щоб зайвий раз тикнути порохоботів в їх "нераціональне мислення стосовно Порошенка".
    Я ж не думаю, що ті, що щось пишуть, щоб заперечити порохоботам, сумніваються в своєму негативному ставленні до бариги Порошенка.
    Так що сексуальні орієнтації тут недоречні.
    Мені, наприклад, сподобалося повідомлення, що в Ватикані (місті, в якому одні служителі господу-богу) хтось захворів на коронавірус.
    Маленький вірус вщент розбиває постулат віруючих, що молитва рятує. Варто помолитися, і бог допоможе вилікуватися.
    А тут ще згадався Невзоров, якого я регулярно слухаю, бо мені подобаються його виступи. Він - дуже гострий на язик чоловік.
    Особливо з тією месою, де мільйон людей молилися, щоб господь врятував їх від чуми. Можливо, хтось би не пішов на ту месу і залишився б в живих, тому що не заразився б.
    А пишу я багато, бо друкую дуже швидко і всліпу. Можливо, навіть занадто багато.

    Ось буде Паска. Віруючі з Італії приїдуть на Великдень додому. Хтось обов"язково привезе вірус і захоче в рідному селі відстояти всенощну. І заразить оточуючих, які також не захочуть опівночі пропустити повідомлення місцевого батюшки, що Хрисос воскрес - уже вкотре.
    І піде зараза спочатку від італійського заробітчанина до віруючих земляків, а уже від них - через магазини, автобуси, базари - до атеїстів.
    Тому й пишу.
    Статева орієнтація не передається від геїв до тих, хто любить лише осіб протилежної статі, а вірус передається. От чому Ваше порівняння недоречне.

    І, до речі, що роблять віруючі в темі Атеїзм? Їм яке діло до атеїстів?
    Мені здається, я в релігійних темах не написав жодного допису. А в Атеїзмі, як атеїст, інколи пишу.
     
    Останнє редагування: 7 бер 2020
    • Подобається Подобається x 1
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Уроки антисанітарії від Ісуса. Навіть цих двох епізодів достатньо, щоб охарактеризувати його як брудного, хамовитого і безграмотного.
    Від Марка 7:1
    І зібрались до Нього фарисеї та деякі з книжників, які прибули із Єрусалиму, і побачили, що деякі з учнів Його їли хліб руками нечистими, цебто невмитими. Бо фарисеї й усі юдеї, зберігаючи передання старших, не їдять, як старанно не вимиють рук; а вернувшися з ринку, вони не їдять, поки не вмиються. Багато є й іншого, що вони прийняли, щоб додержувати: миття чаш, і глеків, і мідяного посуду. І запитали Його фарисеї та книжники: Чому учні Твої не живуть за переданням старших, але хліб споживають руками нечистими? (Той у відповідь обізвав їх лицемірами і почав цитувати Ісаю та Мойсея. Потім почав пояснювати, чому брудна їжа не шкодить людині) Хіба ж не розумієте ви, що все те, що входить іззовні в людину, не може опоганити її? Бо не входить до серця йому, але до живота, і виходить назовні, очищуючи всяку їжу.
    Від Луки 11:37
    Коли Він говорив, то один фарисей став благати Його пообідати в нього. Він же прийшов та й сів при столі. Фарисей же, побачивши це, здивувався, що перед обідом Він перш не обмився. Господь же промовив до нього: Тепер ви, фарисеї, он чистите зовнішність кухля та миски, а ваше нутро повне здирства та кривди! Нерозумні, чи ж Той, Хто створив оте зовнішнє, не створив Він і внутрішнє? Тож милостиню подавайте з унутрішнього, і ось все буде вам чисте. (Потім почав напружувати книжників і фарисеїв своїми безглуздими притчами).
    Цікаво, скільки послідовників Ісуса розповсюджували інфекційні хвороби, бо не мили руки, беручи приклад з “сина божого” ?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Порівняння недоречне.

    Я також тримаю себе за противника Порошенка, регулярно відмічаюся в темі про Порошенка.

    Але

    Я знаю і впевнений на 100%, що такий Порошенко був і є, і що він натворив всяких різних справ. І деякі з них варто би протягнути через суд і дати їм оцінку згідно чинного законодавства.

    А невіруючі, атеїсти і якісь там агностики весь час стверджують, що Бога не було і нема, що він нічого не творив і що він є видумкою.

    Про що тоді толкують ці невіруючі, атеїсти і якісь там агностики? Про те, чого нема /по їхньому/ в природі? Вони хворі, чи просто балаболи?
    От бвчите, Вам вже здається...
    От для того і є віруючі в темі Атеїзм ;)


    Порівняння недоречне.

    І вальцманоїди з Свинорилим, вишиватники з мовою говорять про реальні речі, котрі є в наявності і існування котрих вони не заперечують.

    А атеїсти говорять про те, чого, на їхнє переконання, нема.
    Це нездорово.
     
    Останнє редагування: 7 бер 2020
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Трудно стати віруючим зі свідомістю та логікою Медмедя, нє?:)))
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо Ви впевнені, що я писав ще десь, крім теми Атеїзм, нагадайте.
    Я взагалі-то не маю великого бажання дискутувати на теми релігії. Але Ви мене згадуєте в Атеїзмі, от я і вимушений сюди заглянути, щоб або висловити свою думку, або заперечити.
    Ви порівняли тему релігії з темою одностатевих відносин.
    Але, якщо розібратися, релігійні фанатики спалили значно більше людей, дуже часто - за правду (Галілея, наприклад), ніж геї.
    Ті собі люблять один одного нишком і нікому не заважають. Ну інколи вийдуть на гей-парад - останнім часом. Але нікого не прив"язують до стовпа і не підкладають хмизу, щоб живцем спалити тих, хто інший, хто має інші вподобання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тема значно цікавіша, ніж ті, які засмерділи порохоботи))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А віруючі говорять про те, що на ЇХНЄ переконання, існує!
    Одні ВІРЯТЬ, що бог є, інші ВІРЯТЬ, що бога нема.
    Це набагато краще, ніж те, що одні НЕ ВІРЯТЬ, що бог є, а інші НЕ ВІРЯТЬ, що бога нема.
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, я тут щойно з вечірнього моціону.
    І от що я подумав, перебуваючи на свіжому повітрі.
    Певне, Ви погодитеся, що коронавірус не менш реальний ніж Порошенко. От стосовно того, від кого більше шкоди, можуть бути різні думки.
    Виходячи з того, що коронавірус - реальність, будуємо нескладну логічну послідовність.
    Віруючий чоловік вирішує піти на всенощну на Великдень. Він все життя не пропускав, і йому в голові не вкладається, як це так - не відстояти таке велике свято. Одним словом, його ніхто не переконає не йти на всенощну.
    Не йти на футбол на стадіон, щоб не заразитися, легше переконати - краще подивится по телевізору, ніж піддавати себе і своїх близьких небезпеці заразитися вірусом через якийсь там футбол (виставу).
    А тут ще й думка крутиться - це гріх великий не йти на всенощну, господь не допустить, щоб я заразився.
    Але вірусові байдуже, що той думає. Він, вірус, перебирається з такого ж віруючого, що вже заражений, до цього нашого, якого ми розглядаємо.
    Причому цей вірус небезпечний тим, що він передається через предмети. (Я слухав Сергія Пархоменка по Еху Москви, той досить детально розповідав, чим відрізняється цей вірус від інших - наші Скрипіни тільки матюкатися вміють. От чому я слухаю деяких російських оглядачів: Пархоменко, Латиніна, Сванідзе, Венедиктов, Невзоров, від яких можна почути щось корисне).
    Тобто, маска на обличчі не рятує. Мається на увазі - на обличчі того, хто бажає вберегтися. Більше толку від маски на обличчі того, хто є носієм вірусу.
    Носій вірусу пальцем поправив вуса чи помацав, а чи часом з носа капка не висить, потім взявся за ручку дверей чи торкнувся якогось канделябру, от уже вірус і перемістився. А здоровий чоловік торкнувся цього передмету, пальцем торкнувся чи то носа, чи то ока (кислячок витерти, бо побачив, що наближається кума чи знайома), от уже і заніс собі вірус в свій організм.
    А потім прийшов додому, вже з вірусом, і заразив тих, хто не ходив до церкви. Наприклад, дітей чи онуків.

    А попи будуть переконувати, що на всенощну йти треба. (Що, мовляв "вовік не попустить". А Він взяв та й "попустив")Та ніхто і не в"являє собі всенощну, на якій буде сам піп, та і той - у марлевій пов"язці. "Смєртію смєрть поправ" через маску не звучить...

    От такі мої міркування.
    Можливо, що від реального Порошенка комусь буде менше шкоди, ніж від реального коронавірусу.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як по мені, то трохи дивно так багато говорити про коронавірус, а не говорити про звичайний грип, від котрого в Україні за цей сезон тільки офіційно померло майже 50 людей.

    Так що фігня то всьо...
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Воно то так...
    Але все одно це нездорово - говорити про те, чого нема)

    Коли мій онук вчився рахувати, то лічбу він починав по-своєму: нуль, один, два, три...
    От йому так уявлялося, бо він вчився на звичайній лінійці.
    І аж коли я йому терпеливо розтолкував, що про нуль навіть не варто говорити, бо це є нічого, він погодився цей нуль не згадувати)

    А у атеїстів навпаки - знають, що Бога нема, а кілька тисячоліть про нього говорять)))
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :)))
    НЕМА - це віра тих, хто вірить в те, чого НЕМА!
    Є - це віра тих, хто вірить в те, що Є!
    На думку вчених Темна енергія складає більше 3/4 всього Всесвіту.
    Її ніхто не бачив, її ніхто не чув, її ніхто не міряв, її ніхто не важив, її ніхто не нюхав...
    Але говорять про неї і ті, хто вірить що вона існує, і їхні критики.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та ну на!
    [​IMG][​IMG]


    Добре, що на ЛФ ще не завелися тоті темні енергетики!

    )))
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо Темна енергія існує, то всесвіт зникне в результеті Великого Розриву.
    Якщо не існує, то всесвіт зникне в результаті Великого Стрискання.
    Потім Великий Вибух, Велике Розсіювання, Велике Стискання, Великий Вибух...
    Такий собі бубль-гум...

     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Подивіться уважніше - скільки там пальців піднято вгору.
    Якщо захочете, то скажіть і нам.
    Ха, а Ейнштейн таки був крутий, якщо видавав технічні характеристики самому Богу ;)
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Там ключові слова Ваше
    Мені здається, я в релігійних темах не написав жодного допису. А в Атеїзмі, як атеїст, інколи пишу.

    Бо відомо, що коли здається, то треба хреститися.
    А Ви хреститеся?
    А молитву мовите?
    А поклони б"єте?
    ...
    Ну і далі по списку... і аж до "а чи хочете Ви, щоб Вас поховали по християнському обряду?:)))

    @medwedo berlogsoni, ми з Вами вже цей курс проходили, тому не варто тратити чорнило і папір на писанину ;)

    Але скажу Вам свою думку - Ви вже не той атеїст, котрим були кілька років назад;)
    Так що віруючі свою справу роблять чотко)
    Про своє небажання дискутувати на теми релігії Ви говорите вже шістдесят четвертий раз)))
     
    Останнє редагування: 8 бер 2020
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я дискутую на теми атеїзму.
    Ось на Паску заражені вірусом почнуть христосатися з тими, хто ще не заражений...
    Піп з відерцем почне бризкати на людей, люди почнуть брудними (уже зараженими вірусом руками) витиратися від тієї благодаті, заносити заразу в свої знесилені суворим постом організми...
    Якщо в політиці нема нічого цікавого, Ви самі пишете в Атеїзм, мене та інших згадуючи.
    Чи не тому що сумніваєтеся в тому що віра в Христа не така сильна як коронавірус?
    Щоправда, вірус начнуть розносити ще до Великодня. На вербну неділю. Разом із вербовими прутиками, зараженими вірусом "Не я б"ю - верба б"є". Все не вербу звернуть. А що та верба винна? Дуб-дерево...
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну а шо робити? В дощ же не буду копати грядку, шо нє?
    Скукатіща...

    Та і цю розмову розпочали Ви своїм реагуванням на мій допис. А я сидів, їв попкорн і мовчав)))
    #467



    Ні, я ні трішки не сумніваюся в тому, що віра в Христа сильніша за коронавірус.
    Але ж Ви не будете там, де піп з відерцем почне бризкати на людей, і люди почнуть брудними (уже зараженими вірусом руками) витиратися від тієї благодаті, заносити заразу в свої знесилені суворим постом організми...
    Також Ви не будете на Вербну неділю розносити заразу разом із вербовими прутиками, зараженими вірусом?
    Чому Вас так цікавить "коронавірус і релігія"?

    Чому Вас не цікавить "коронавірус і спорт", "коронавірус і транспорт", "коронавірус і торгівля", "коронавірус і культура"?
     
    Останнє редагування: 8 бер 2020
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Іншими словами, глава поки що однієї із церков визнав, що ікони - не більш ніж старі розфарбовані дошки, через які віруси передаються так само, як і через інші предмети, на які ці віруси потрапляють.
    Ну, а молитися за хворих та лікарів - це простий реверанс. Треба ж було щось сказати.
    Не буває чудотворних ікон. І ніколи не було.
    А парафіянам РПЦ Московського Патріархату я би радив цілувати святі окони. Бо гріх вірити в якісь балачки якогось уніата.

    Ось тут неповний перелік ікон, які не дають збою і зціляють.
    11 чудотворних ікон України. Історія знайдення та прославлення святинь (оновлено) - Українська Православна Церква
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тому що спортсмени, водії тролейбусів і маршруток, продавці не вважатимуть гріхом, коли їм влада заборонить не деякий час припинити свою діяльність у зв"язку із коронавірусом, а віруючі фанатики будуть вважати, що ті заборони їх не стосуються, що всі ті заборони - від лукавого, і що гріх не прийти до церкви на Вербну Неділю чи Великдень.
    І прийдуть. І рознесуть той вірус і серед віруючих, і невіруючих.

    Віруючі більш за все бояться согрішити.
     
Tags:
а де твій аватар? :)