Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм... Я особисто просив би ще посилити його розповсюдження, бо як не дивно, але як можно просити зменшити віруса того, хто обіцяв насилати хворі та страждання людям за їхню зневагу до Нього? Хоч той короновірус і решта бід у світі і не прийняли масштабів планетарного характера, але буде не добре, коли все рване одночасно...
    Так само і з політикою... Мені не подобається ЗЕ, але він має "добити" те, що називають Україною... Бо все має порушитися, щоб на руїнах світу було встановлено нове, справедливе 1000-літнє царство.
    А хто вважає, що людина без підтримки небес може навести лад - то нехай мається.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви бачили біснуватих? І що з ними діється? Їхня душа в полоні енергетичних ракшасів і їм дуже тяжко позбутися їхнього кривдника. В залежності від того, хто живе в тілі людини, то й залежить поведінка тіла. В останній час люди іноді роблять страшні речі, що й пояснити не можуть, чому так сталося. А коли продадуть душу за хліб та знаки на своєму тілі, то ніхто їх не спасе, навіть Бог. Так що не губіть свою душу до того, як вона відлетить до раю.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто обіцяв?
    Він просто передбачив жнива, котрі люди самі посіють/посіяли.

    Люди збудували лабораторію, щоб вивести вірус, як зброю. Керувались заповітами ? Ні. Керувались Євангелією? Ні. Робили це з любові до ближнього? Ні.

    Вони це робили, виходячи з ненависті, або за гроші продали совість, служачи Мамоні. А коли стався вихід вірусу у світ, то "винен" Бог, бо Він карає.
    Він не карає. Він просто допускає людям пожинати плоди своєї праці, яку вони робили не виходячи з вчень Письма, тобто без Бога.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бачив.
    На все є свої причини.
    Цегла на голову просто так не падає, правда?
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Типу: Ердоган - усатьій таракан?
    Я пишу білими віршами, а у кого є час - то нехай римує.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Коли перед людиною є вибір, Бог ніколи не буде насильно схиляти людину до одного з вибору. Якщо людина захотіла зріктися від Бога, для чого її рятувати? Це її вільний вибір. Це все одно, що рятувати рибу, щоб вона не втопилася.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :popcorm1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, як хто обіцяв? Той, хто потоп наслав за часи Ноя, а потім в апокаліпсисі чаши гніву виливати буде... Якщо сказано 2000 років тому - то це обіцянка чи ні?
    Хоча я вже писав свою версію потопу. Хтось передбачив появу замерлого місяця, випарення з місяця багато води та зливу її на Землю і перед тим спокусив людство, щоб реально було падіння моралі. І заодно показати свою, нібито силу.
    В темі атеїзму чешеться запитати: а чи існує Бог та диявіл такими, як їх нам показують на стінах? І взагалі, ніхто крім Моїсея та Авраама "Бога" не бачили, а диявола тим паче. Може є ще хтось, хто грається цими поняттями, ви не задумувалися?
    Сподіваюсь, що це у нас буде діспут, а не сперечання )
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені тільки незрозуміло, чому від вірусу мруть також священники, які все своє життя присвятили служінню своєму богові? Чому їх бог їх не оцінив?
    Виходить, що хоч слугуй, хоч не слугуй, все одно помреш від вірусу (білий вірш).
    А який-небудь дядько в селі, що і в бога, і в душу, і в трихриста часом вголос промовляє, коли молотком по пальцю вдарить, наївся часнику, сто грам перед борщем для апетиту, борщ - з добрячим куском поріб"я, в піст... І здоровий, бо вірус його обминув. Помре тихо і спокійно в свої вісімдесят з гаком.
    Ну да, ну да... На тім світі будуть лій кип"ячий чорти лити. Так казав піп, який через місяць в тяжких муках помре від зарази.
     
  10. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    А що тут незрозумілого? Якщо помирає погана людина, то її бог покарав, якщо хороша, то бог її до себе забрав. Якщо людина одужала після операції, то боже чудо, якщо померла, то лікарі винні. Мракобіси придумали безпрограшну концепцію :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :yahoo:
    +100500 (за білий вірш)
    @medwedo berlogsoni, можете запросто з Комунарцем і Юрком створювати гільдію віршарів /чи віршаруків? чи віршників? чи вірщарщиків? не знаю, як правильно :scratch_one-s_head:/
    Все дуже просто, як лопата ;)

    Я десь в релігійній темі давав допис священника з Нових Санжар, де він репостив наглу брехню про тих евакуйованих з Китаю українців. Там ці люди були названі хворими, і заразними.
    Це навмисне нагнітання паніки і дистабілізація порядку. Таке роблять тільки провокатори і свідомі брехуни ;
    А коли подібним займається священник, то відповідальність лежить не тільки на ньому, а і на тих вищестоячих церковнослужителях, котрі того священника вчили, поучали, висвячували, призначали і затверджували на посаду пароха.
    І так той ланцюжок тягнеться аж до самого верху;

    /це я привів один приклад, по темі розмови.
    А ще одні священники на Чесного Хреста гуляють в барах з легкими дівчатами, другі п"яні за кермом ганяють, треті зброєю торгують, інші перескакують по кілька разів з однієї конфесії в іншу і назад...
    і т.д. і т.п./

    Капєц, як все запущено... :suicide:

    )))
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щодо лікарів то ще Ф.Ранєвская казала: "Якщо пацієнт помирати не хоче, то медицина безсила".:)

    А якщо серйозно, то життя - сумна штука.
    Сим молитву деет,
    Хам пшеницу сеет,
    Йафет власть имеет,
    С
    мерть всем владеет.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так обіцяв, чи передбачив?

    Ті, хто на стінах малював - люди креативні і їх професія є творча, а творчі люди мають право на помилки, зрештою, як кожен з нас. Тому, якщо бачите образ, не сприймайте буквально це, як фото.:)


    Помилуйте, вже хто-хто, а ви повинні знати, що Ісуса бачили багато людей.:)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що нема такого бартеру між людиною і Богом: Я Тобі віру, а Ти мені - здоровлє. Зразу наперед скажу, що й нема такої угоди: Я Тобі віру, а Ти мені гроші. Бог дав людині життя. То якби Ви посадили на городі рослину, а вона по власній своїй волі стала буряном. Тоді цей бурян просто прополюють і викидають. Помре священик, помре й дядько з часником, але життя - то мить. А що далі?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і таке буває. Хоч і не завжди.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А чо тут сперечатися? о_О :)

    Навіяло...
    Колись на одному форумі, в релігійному розділі, появилася яра атеїстка.
    І хоча форум дуже цікавий і різносторонній, вона ніде не постила - ні про котиків, ні про політику, ні про любов з пляцками, а тільки агресивно і зневажливо пуцала церкву, Бога, Діву Марію, Алаха з Мухамедом і папу римського зі священниками.
    Найбільше діставалося вірянам, незалежно від конфесії і віросповідання.
    Мене ганяла покруче, ніж Андрєй тепер ганяє Петра)))

    І от в розпал розмови /котра йшла по сценарію, а вона про це і не здогадувалася ;/ вона постить картину, на котрій зображені Адам і Єва і видає тіпа таке:
    - Ну вот, Ігорь, і контрольний вистрєл в твою одурманєнную голову: почєму у Адама і Єви єсть пупкі? По твоєму оні жє нє рождєни жєнщіной! Атвєчай!

    Ну, я пожував попкорну і кажу
    - Прошу пані, Ви вже така велика, а такого не знаєте: в них пупки тому, що їх там намалював Рафаель. А насправді в них пупків не було. )

    Пані яра атеїстка після того почала чахнути і десь пропала...

    [​IMG][​IMG]

    ps

    До речі, щось @Slav щез...:scratch_one-s_head:

    Скукатіща...:dntknw:
     
    Останнє редагування: 7 бер 2020
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я маю на увазі не тих, хто релігію зробив вигідним для себе бізнесом. Я маю на увазі істино віруючого священника. Який дотримує всіх законів, прописаних в священних книгах.
    Для віруса, як живого організму, це не грає жодної ролі. Коли вірус попадає в людський організм, він не звертає уваги на те, віруючий це чи невіруючий, які книги в цієї людини на полиці: Біблія, Коран чи Декамерон.

    Для прикладу, із недавнього. Насіння тютюну проростатиме однаково і на городі курця, і на городі того, хто жодного разу не тримав цигарки в роті. Головне - сприятливі умови для розвитку насіння: добрий грунт, волога, тепло тощо.
    І так само як, наприклад, колорадський жук знищується якимось Престижем, а не молитвою, так само вірус знищується ліками, а не молитвою чи вірою. Наприклад, часник, вітамін С допомагає організму справлятися і, можливо, перемогати вірус, грип, для прикладу, ніж той же отченаш.

    Якщо вже вірус попав у організм, то краще побути вдома, вигріватися, пити багато гарячого чаю (калина, малина), жувати часник, цибулю, ніж поспішати в холодну церкву з її протягами (сквозняками) щоб там помолитися, промерзнути і злягти вже серйозно. Такі умови вірусу лише подавай.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У мене є бабусина ікона, на темному квадратному шматку дерева нарисовано Іісуса, який дивиться поблажливо, але держить руку з пальцем вгору отак як батько дітлахам). Признаюся, на мене психологічно діє дуже. Навіть не з-за того, що ікона стара, пережила війну та попадання снаряда в будинок, мати мене цією іконою благословляла, а це сам образ діє...Отаке.
    Хоч я не така вже набожна як треба.
    Бо релігійний фолькльор з невинним зачатієм чи таке інше - не для мене.

    Ейнштейн якось сказав дивну фразу, яку корисно б зрозуміти, але мені його загальна теорія відносності з походженням гравітації більш зрозуміла ніж це:
    "БОГ ИЗОЩРЁН, НО НЕ ЗЛОНАМЕРЕН".
     
    Останнє редагування: 7 бер 2020
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Справа в тому, що Ейнштейн сказав це скоріш за все німецькою мовою. А Ви читаєте переклад на російську. Цілком можливо, що деякі відтінки обох принципово важливих для розуміння слів просто були втрачені при перекладі на російську.
    Мій улюблений приклад недосконалості перекладу: німецьке faul одночасно означає і гнилий, і ледачий.
    Тому, наприклад, фраза Hans ist faul при перекладі звучатиме як Ганс - ледачий. При цьому втрачається німецький відтінок, що він ще й трохи гниловатий парубок.
    Або ще для близьких мов російської і української. Українське "праця" жодним чином не пов"язане зі словом труднощі. Воно - нейтральне. В той час як російське "труд" - однокорінне зі словом "трудный". І підсвідомо асоціюється саме з труднощами. А труднощів людина інтуїтивно прагне уникнути.
    Ну, і раз я уже розійшовся.
    Українське "працювати, не покладаючи рук" перекладається на російську "трудиться в поте лица". Відчуваєте підтекст?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фігня то всьо, навіть читати в лом)))

    @medwedo berlogsoni, ну от нашо воно Вам?
    Я взагалі не розумію, чому люди, котрі тримають себе за невіруючих, атеїстів і якихось там агностиків так багато уваги приділяють релігії. Це ж якесь збочення.
    Або не такі вони вже і невіруючі, атеїсти і якихось там агностики, якими себе показують.

    Це ж те саме, коли б хлоп ніби нормальної орієнтації не вилазив з розмов про підарасів і геїв.
    Чи нє?
     
Tags:
а де твій аватар? :)