Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Не так давно Філарет нагороджував кримінального авторитета Наріка орденом Святого Архістратига Михаїла І–го ступеня. Це нагорода за відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Православної Церкви. Ні для кого не секрет, що бандити фінансують попів і дарують їм коштовні подарунки. Ось і задумайтесь, чи вигідно попам, щоб в Україні зникла злочинність?

    2019-12-09_232051.png
     
  2. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Залежить від самого попа.
    Якщо він вірить по-справжньому, то не вигідно, а якщо він імітує віру, то тоді вигідно. Священики, навіть папа Римський так само, як простий християнин відповідатимуть за себе.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Християнство не страшить. Християнство пропонує моралі і закони буття для тих, хто хоче мати вічне життя. Але кожна людина має право вибору.
    От, скажімо, ви. Ви спокійно можете не вірити у Бога. Це нікому не заважає. У вас навіть нема необхідності про це голосити на весь ЛФ. Зміст?

    А зміст може бути лише один: Ви хочете, щоб вас переконали у протилежному, бо десь там глибоко в душі жевріє віра, але ви в цьому сумніваєтесь.
    Задайте собі запитання, чому я (тобто ви) народилися? Ви ж не керували процесом створення самого себе. Ви прийшли на цей світ несвідомо. Але має бути ТОЙ, хто запланував Ваше народження. Тільки не плутайте сюди батьків. Батьки тут скоріше інструменти, а не ТОЙ, хто творить, хто планує. Значить має бути особа, котра все це планує і контролює. Вам дано життя несвідомо по відношенню до вас і ваше життя буде забрано незалежно від вас. Хтось дав і хтось забрав. Можете не вірити.
     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо в мене є час, тоді я люблю читати книги.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    Філарет перед тим, як нагороджувати Наріка знав, що цей Нарік бандит?
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо взяти до уваги великі логічні суперечності, які притаманні християнській релігії, то не треба дивуватись, що чимало людей стає атеїстами.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    А ще має бути той, хто запланував народження мого творця. І так де безкінечності.
     
  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Ви думаєте, що в церкві нема інтернету?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Звідки я знаю що знав Філарет.

    Тут треба розуміти одне: ми не ходимо до попа, чи до священика. Ми ходимо до Божого дому. Священики мають своє призначення. І вони по-різному, як кожен з нас виконують свою місію. Хто добре, а хто погано. Але кожен буде відповідати за своє. Чого вас то хвилює?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ми не можемо знати того, що лежить поза нашою свідомістю і поза нашим розумінням. Ми багато чого не розуміємо того, що є кругом нас. Але факт є той,що хтось цим покерував і створив. Ми є продуктом творіння і не можемо знати більше ТОГО, хто нас створив. Ми не знаємо чому трава росте, бо маючи всю хімічну формулу трави, ми не можемо заставити її рости, то що вже говорити про наші знання про Творця?
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А чому сходу атеїстами? Чому атеїзм протиставляється суто християнству? У світі ще декілька великих релігій, і безліч менших відгалужень.
     
  13. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Вам бог надав адресу свого дому?
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У Біблії не раз сказано про Божий Дім.
     
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    А біблію вам бог вручив?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    можна і так сказати.
     
  17. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Останнє редагування: 14 гру 2019
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    А Ви думаєте, що загалом інтернет - це надійне джерело? І питання, чи Філарет взагалі проглядав інтернет.

    Ви щось пропустили мій допис ( http://forum.lvivport.com/threads/atejizm.116633/page-15#post-3186413 ), в якому я висловив думку, що не обов'язково релігія культивує тупість, зомбованість і рабську психологію. В совку офіційно була заборонена релігія, але водночас офіційно була прийнята та пропагована інша релігія і лженаука -- марксизм-ленінізм. Проблема не в релігії, а у невмінні критично мислити.
     
    Останнє редагування: 16 гру 2019
    • Тупо Тупо x 1
  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви думаєте в інших релігіях немає логічних протиріч? Яку би Ви запропонували релігію замість християнства, в якій би було менше логічних протиріч?
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я взагалі не маю поняття, що знав і думав Філарет про цього Наріка, коли він його нагороджував. Дуже багатом джерелам в інтернеті не можна вірити, а до інших джерел треба ставитись дуже скептично і ставити під сумнів інформацію викладену в цих джерелах.
     
    • Тупо Тупо x 1
Tags:
а де твій аватар? :)