Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    @Slav Агностики вважають, що людство не в змозі пізнати таємницю створення всесвіту. Агностики не визнають жодну релігію, а отже не можуть хотіти бути похованими з релігійними обрядами.
     
    Останнє редагування: 9 гру 2019
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    Агностики стовідсотково заперечують існування Бога? Може я не дуже добре розумію, що таке агностицизм...
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Не заперечують, але вважають, що довести існування бога неможливо.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А от що б Ви хотіли побачити від Бога, щоб Ви увірували? ;)
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Абсолютно ні як на мене. Хитріша хіба що. Люди, які нічого самі не зрозуміли, чи не здатні на власну точку зору, і чекають що їм піднесуть на тарілочці.
    А якщо термінами біології, чи зоології - атеїсти з агностиками одного виду. Чи хтось чийсь підвид.
     
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    З Ваших дописів так виглядає, як це мені суб'єктивно здається, що Ви стовідсотково заперечуєте існування Бога і стовідсотково переконані в тому, що Бога нема.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я би хотів побачити справжнє чудо, яке би вказувало на існування Бога.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зараз на вулиці порівняно тепло, і українці спалюють мало дорогого газу і безцінних дров - це хіба не чудо? ;)
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    Можете вважати, що це хитріша позиція.
    Якщо я щось добре знаю, то я про це стовідсотково переконано говорю, але я не можу з стовідсотковою впевненістю говорити про те, про що мої знання з певних об'єктивних причин є обмежені. А людські знання щодо пізнання світу і Бога є дуже обмеженими.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

    А чи вони вважають, що можливо довести неіснування Бога?
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це можна вважати реальною подією, яка сталась і яка може ще не один раз повторитись і яка була не один раз в минулому.

    В мене в житті були випадки, які можна вважати чудами або їх можна вважати проявами дуже малоймовірних подій.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну то чого стогнете "Боже, дай мені знак, дай мені знак"?

    Та тих знаків за кожним парканом...!
    [​IMG][​IMG]

    @Slav, Ви тему Гумор і релігія читаєте?
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не людські загалом, а такі, яких ви хочете - так званих "наукових".
     
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    @Slav Я стовідсотково переконаний, що бога немає в єврейських казках. Я бачу, що бородаті шарлатани дурять людей і не можу стояти осторонь і дивитися на це. Атеїзм або агностицизм - це результат критичного мислення. Ви ніколи не задумувались, чому майже всі російські опозиційні блогери є атеїстами? Тому що вони вірять лише власним очам, а не тому, що їм розповідають по телевізору. Людину з критичним мисленням неможливо зазомбувати. Спочатку на форумах мене цікавила політика, але потім я почав втомлюватись від тупості, зомбованості і рабської психології українців. Я побачив, що корінь проблеми в цій рабській християнській релігії. Я створив цю тему саме з метою зняти з рабів кайдани.
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Взагалі то є багато альтернатив.
     
  17. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Так, наприклад юдаїзм :))) Про переваги я тут писав Атеїзм
    Але є одна проблемка. Я не настільки жорстокий і я не єврей.
     
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    Що стосується єврейських казок, то я також глибоко переконаний, що Бог не може існувати в такому вигляді, яким його описують в цих казках... Але я припускаю, що Бог може існувати в якомусь іншому вигляді.

    Корінь проблем саме у невмінні критично мислити. Щоб українці позбулися тупості, зомбованості, рабської психології, то, справді, їм треба навчитись критично мислити. А вже з критичним мисленням вони самі зроблять висновок щодо існування чи не існування Бога. Якщо українці не будуть вміти критично мислити, то навіть будучи атеїстами, вони ніколи не позбудуться тупості, зомбованості та рабської психології, вони будуть вірити в будь-які інші маразми, як, наприклад, колись багато українців вірило в марксизм-ленінізм. Я думаю, треба боротись за те, щоб українці навчились критично мислити, а не зациклюватись на боротьбі з релігією.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я впевнений якщо брати першоджерела, там багато корисних речей викладено в самій ідеї.
    Ви просто незадоволені як ці ідеї ретранслюються.

    Ну ось, правильно. Але як він зараз показаний християнам, це стереотипний образ. Не обов'язково йому слідувати. Його можна переосмислювати.

    Чому тільки українці? Всі люди в масі своїй ліниві щоб вникати. Їм треба спрощувати підходи щоб їх залучити. І їм спростили.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Slav, а Ви книжки читати любите?
     
Tags:
а де твій аватар? :)