Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Які питання?

    зі

    @Slav, а Ви хрещені?
     
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    Батьки мене хрестили.

    Я ставлю питання щодо Бога і віри, щоб проаналізувати ознаки існування чи неіснування Бога, та зробити відповідний висновок.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І шо, вже визначилися?
     
  4. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви так ставите питання наче не знаєте...
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вас не поймеш...

    Ви ніби і не визначилися, на відправу не ходите, а похорону хочете християнського.
    @Slav, а Ви часто сповідаєтеся і причащаєтеся?
    /я раз на рік як мінімум/
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Для чого ви її відвідуєте? Що ви не можете зробити поза церквою те що робити в церкві?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Дитячі хрестові походи — подія, що відбулася на початку літа 1212, коли тисячі дітей, підлітків та дорослих з Франції та Німеччини, на чолі яких був харизматичний хлопчик Етьєн (Стефан), вирушили в беззбройний Хрестовий похід у Святу землю.
    Етьєн заявив, що його послав сам Бог для того, щоб він очолив проти «невірних» похід дітей. Йти треба було до Палестини. Хлопчик недовго затримався в Парижі, продовжив свою подорож іншими містами й селами. Етьєн, імовірно, мав дар оратора, тому що скрізь полум'яні промови про похід проти мусульман були сприйняті його однолітками дуже добре. Хлопчак збирав юрби людей і запевняв, що тільки дітям дарував Бог право звільнити Єрусалим від «невірних», тому що вони непорочні. Дорослі ж є закоренілими грішниками, і тому Бог від них відступився. Натомість дітям удасться без будь-якої зброї звільнити священне місто. Бог розсуне Середземне море, щоб хлопчики мали можливість пройти по дну, як Мойсей, біблійний герой, і відібрати «Святу Труну» у невірних. Етьєн стверджував, що до нього приходив сам Ісус і просив його вирушити до Єрусалима для порятунку «Гробу Господнього». Щоб переконати слухачів у правдивості своїх слів, хлопчик показував якусь грамоту. Він стверджував, що це святий лист від Спасителя, що зобов'язує його прийняти на себе всі повноваження проводиря.
    Причини увірування
    Ніхто й ніколи не зможе пояснити чому діти селян, начебто навчені гірким досвідом своїх батьків, так рвалися в хрестовий похід. Адже вони знали про те, що нічого доброго із цього не вийде. Можливо, у народі все-таки не згасла віра в милостивого Бога, який урятує їх від невдач і пробачить усі гріхи, забезпечивши в такий спосіб місце в раю. Тим більше, що священики всіма силами прагнули змусити людей до цих походів, стверджуючи, що ті роблять богоугодну справу, рятуючи «Святу Труну». Зрозуміло, що за психічно хворим Етьєном стояли хитрі священики. Вони й навчили його творити різні «чудеса», спритно влаштовані ними самими. Дітвора, наслухавшись промов Етьєна, буквально ринулася до пункту збору. Причому «заразилися» хрестоносною «лихоманкою» не тільки хлопці Франції. Чутки дійшли й до дітей Німеччини. Пастух Етьєн зібрав приблизно 30 тисяч дітей. Усі вони рушили вслід за ним, пройшли міста Тур і Ліон, інші містечка. Жили вони за рахунок милостині. Дивно, що папа римський Інокентій III, знаючи про труднощі цього походу, який зібрав під свої прапори дітей, не захотів зупинити його. Навпаки, він постійно докоряв дорослим за те, що ті відмовилися вести богоугодну війну проти іновірців. А малі діти вирішили виконати те, що було призначено дорослим.
    Реальність походу
    Дорогою до дітей приєднувалися й дорослі. Але серед них було чимало злочинців, жебраків, які, побачивши, що хлопчиків місцеві жителі постачають продуктами, відбирали в них усю їхню провізію. З кожним новим містом або селом кількість тих, хто приєднався, збільшувалася. Незабаром хрестоносці досягли міста Марсель. Саме тут Етьєн пророкував «чудо». Негайно ж усі кинулися до пристані, щоб побачити його на власні очі. Однак ніякого «чуда» не відбулося. Море не хотіло розступатися перед величезною юрбою народу. Але й тут з'явилися жадібні торговці, які намагалися нажитися на безпомічних людях. Вони запропонували хрестоносцям безкоштовну переправу на інший берег — усе заради «справи Божої». Діти сіли на сім величезних кораблів, що повинні були доставити їх на протилежний берег. Але буря змінила всі плани. Біля берегів Сардинії два кораблі затонули, п'ять інших були переправлені в єгипетські гавані. Дітей продали в рабство.
    Юні хрестоносці Німеччини
    Одночасно із французькими хлопчаками хрестові походи привабили й німецьких підлітків. 20 тисяч юних хрестоносців вирушили вслід за 10-літнім Ніколасом. Батько цього хлопчика, наслухавшись про Етьєна, підмовив і свого сина звернутися до дітей з аналогічними промовами. Хлопці йшли з Кельна на південь, уздовж річки Рейн. Дуже важким був для них перехід через Альпи. Не вистачало ані їжі, ані теплого одягу; діти вмирали від численних хвороб. У результаті більше двох третин дітей загинуло. Іншим, котрі були ненабагато кращими за мертвих, удалося дістатися до Генуї, італійського містечка. Запідозривши в такій величезній кількості дітей підступ ворогів республіки, правитель міста не дозволив хлопчикам залишатися в місті. Довелося виснаженим тривалою мандрівкою хлопцям забиратися геть, їм удалося дістатися міста Бриндізі. Місцеві жителі, вражені жалюгідним виглядом цих дітей, відправили хлопчиків додому. На жаль, більшість цих дітлахів безславно загинула на важкому зворотньому шляху.
    Судячи з історичних джерел, ще багато тижнів неприбрані трупи дітлахів лежали на дорогах Італії й Німеччини. Ті хрестоносці, які залишилися живими, виблагали в Папи римського не наполягати на виконанні ними обітниці хрестового походу. Папа, хоча й погодився, але за умови, що хлопчики продовжать свій хрестовий похід після досягнення ними повноліття.
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ходив останній раз в церкву десь приблизно вісім років тому, сповідався - приблизно 22 років тому.

    Я церкву відвідую дуже рідко. Тільки для того, щоб деякі віруючі родичі були задоволені.
     
    Останнє редагування: 9 гру 2019
    • Тупо Тупо x 1
  9. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це і багато інших подібних церковних витівок свідчать про дуже велику помильність церкви, тобто здатність церкви робити великі помилки. Як тоді церковники можуть називати себе посередниками чи представниками Бога, якщо вони постійно роблять такі великі помилки?
     
    Останнє редагування: 9 гру 2019
    • Тупо Тупо x 1
  10. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Це не помилки, а навмисні злочини. Вони займаються тим самим, чим займався єврейський бог на сторінках єврейських казок. Тобто, гвалтують і вбивають. Наприклад, католицька церква славиться найбільшою кількістю педофілів серед усіх конфесій. Особисто я це пов'язую з практикою целібату. А ще вона славиться тим, що знає про злочини, але покриває їх. Тобто імідж церкви (свого бізнесу) для них важливіший, ніж покарання злочинця. Сексуальна наруга священиків — Вікіпедія
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну а груба книжка що каже про обов"язки християн?
    Поки що аналіз каже, що хоронити Вас тре на рові без всяких християнських обрядів.
    Хоча... Хто зна, де кого похоронять і за якими обрядами?;
    А ще що Ви робите, щоб Ваші деякі віруючі родичі були задоволені?
    Сподіваюся, ці теми, котрі Ви відкрили - це не Ваше зобов"язання перед родичами для їхнього задоволення?
    Чи дуже жінкам подобається, щоб їм робили куні (кунілінгус)?
    Чпокання на людях
    Скільки часу повинно тривати чпокання?
    Питання до жінок: що ви думаєте про чоловічий прутень?
    Чому на чпокання часто накладається таке страшне ТАБУ?
    Дуже важлива тема: Безпечний секс
    ...

    Прошу пана, Ви трохи збоченець, нє?
     
    Останнє редагування: 9 гру 2019
    • Смішно Смішно x 1
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Яка груба книжка про обовязки християн? А Ви що, не знаєте, що я - агностик?

    Я цікавлюся психологією, в тому числі - сексуальною психологією. Нічого збоченого в цих темах немає.

    Ви могли би мене в чомусь звинувачувати, що стосується цих тем, якщо би я був віруючою людиною.

     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Завжди цікаво було чому це оголошується так урочисто. Ніби це якась заслуга.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо хочете, то @Мих -а спитайте, він про неї чув, але її ніяк знайти не може

    А чому тоді боїтеся, щоб Вас часом не закопали на рові, а хочете відспівування з кадилом і кропилом? ;)
    Може нічого збоченого в цих темах і немає, я поки що туди не заглядав. Мусет... :scratch_one-s_head:

    Багато психологів на нашому форумі розвелося - і політичних, і сексуальних...
    Норм:good:
    Не можу я нікого в чомусь звинувачувати. Та і не хочу.
    Та й яке я маю право когось в чомусь звинувачувати?

    Я і сам під лупою і скритою камерою)))
     
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Це я агностик, а не ви. Моя мрія, щоб на моїй смерті заробила гроші лише одна людина - працівник крематорію. А ви хочете, щоб ваші родичі витрачали гроші на попів, копачів, виробників пам'ятнків, продавці квітів і т.д. Рано чи пізно в кожній країні буде обов'язкова кремація. Кладовища не гумові.
     
    Останнє редагування: 9 гру 2019
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це Вам так здається. Я тільки про це інформую Gyppsy.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Slav

    Slav Well-Known Member

    Як я розумію, атеїст стовідсотково переконаний, що Бога нема, а агностик не знає про існування Бога до того моменту, поки себе Бог сам чимось не проявить перед агностиком, хоча агностик стовідсотково не заперечує існування Бога.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Просто часто таке можна зустріти. Можливо люди думають що це якась виграшна позиція. Але невідомо з якої причини.
     
  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Перш за все я, як кожна людина, хочу, щоб мене гідно похоронили, а не десь викинули у рів.
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це виграшна позиція, бо, я вважаю, вона є розумнішою позицією ніж така позиція, коли людина заявляє, що вона є атеїстом.
     
    • Тупо Тупо x 1
Tags:
а де твій аватар? :)