Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо Ви практично не ходите до церкви і практично не жертвуєте на її утриманням, то з яким лицем Ви будете лежати в гробі, коли Вас будуть відспівувати за релігійним звичаєм?
    Ви халявщик?
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    Родичі померлих платять за відспівування. Ви цього не знали?:)
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дивлячись на Вас можна скласти думку і про Ваших родичів ;)
    Ну та менше з тим...

    Родичі померлих віруючих також платять за відспівування. Тим не менше віруючі і за життя утримують церкву.

    А Ви хочете відспіватися тільки за кошт родичів, примушуючи їх до витрат.
    @Slav, виглядає, що Ви таки халявщик, шо нє ;)
     
  4. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Мушу вас розчарувати. Ще не один священник не передав богу вашу пожертву :))) До речі, на якому ви автомобілі пересуваєтеся? Чи може пішки ходите? Наприклад, Філарет любить Мерседеси з блатними номерами і проблисковими маячками. А знаєте як його речник пояснює цю розкіш? Виявляється, великий автомобіль безпечніший. От бачите, молитви - це для лохів. Якщо хочете безпеки, ховайтесь у дорогій і великій машині :))) З життя духовної еліти: “Мерседеси” для патріархів і митрополитів
     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я утримую церкву настільки, наскільки я її відвідую.

    Ви би мене могли тільки тоді називати халявщиком, коли б кожна людина заздалегідь платила за відспівування, а я би не платив. :)

    Родичі вирахують витрати з мого спадку.
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
    • Тупо Тупо x 1
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    Вони за свої зловживання будуть відповідати. Необов'язково перед Богом, якщо він існує.
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
    • Тупо Тупо x 1
  7. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Перед ким? Перед вашим уявним другом? Спустіться нарешті з небес на землю. Ми повинні відібрати у цих бородатих нероб хліб тут і зараз! Поповники треба обходити десятою дорогою і не замовляти там жодних магічних послуг!
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Необов'язково перед Богом, якщо він існує. Люди будуть більше навертатись до протестантських церков.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Розповім Вам биль, яка сталася в нашому райцентрі кілька років тому.

    В аварії загинув хлоп років під 50.
    До церкви не ходив, дітей також не привчив, пожертв не складав, колядників до хати не впускав.
    Родичі звернулися до храму, щоб взяти свічки, Євангеліє, фани і попросили священника поховати хлопа.

    Священник спитав,
    - як часто відвідуєте відправу?
    Тиша

    - коли востаннє були до причастя?
    У відповідь тиша.

    - скільки коштів дали на ремонт храму?
    Тиша

    ...

    Короче, хлопа поховали за християнським звичаєм.
    Але його діти і родичі довго стогнали, що з них взяли дуже велику суму.
    Священник порахував за всіх і за всі роки)))

    зі
    прізвище хлопа не пам"ятаю. Його доньку звати Альона.
    А попав він під колеса автобуса, котрим керував Гавришко Ігор.
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    А ви думайте, що священник цим не згрішив перед Богом?!
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Це там, де завідує кривавий пастор Турчинов? А він що, на дешевшій машині їздить?:)))
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви дасьте грошинку раз на рік, а хочете щоб храм стояв і чекав, щоб Вас принесли відспівувати? І священник і клір щоб з тої Вашої грошинки жили? Це по меншій мірі непорядно ;)
    Людина, котра регулярно відвідує відправу, котра регулярно складає пожертву заздалегідь утримує храм, в котрому можливо її відспівають.
    А Ви регулярно не платите, в Бога не вірите, а хочете, щоб Вас на халяву кропилом покропили ;
    А якщо священник підіб"є суму і Вашого спадку і близько не хватить?
    Будуть родичі із своїх доплачувати?)))
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А для чого мені думати за гріхи священника? Хай він сам собі про себе думає ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Slav

    Slav Well-Known Member

    Непорядно і грішно вимагати за похоронну процесію більше грошей ніж інші люди платять.

    Я не знаю про яку "халаву" Ви пишите. Я вам в попередніх дописах все детально пояснив.

    З ваших дописів може скластися враження, що Ви священник.

    Нехай священники думають про власну порядність і негрішність, бо насправді щодо грошей дуже часто вони є непорядні і грішні.

    І загалом, не тільки священники, а і віруючі дуже часто шокують своїми гріхами, які вони успішно поєднують зі своєю наче вірою.
    Я вже на цьому форумі розказував про дуже побожну вчительку, яка все життя вимагала і брала хабарі від батьків учнів. Я можу
    навести і інші подібні приклади.
     
    Останнє редагування: 1 гру 2019
    • Тупо Тупо x 1
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

    Значить, він насправді не є протестантом, а він є такий самий коритник, як і інші священники.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Повторюю спеціально для Вас ;)

    Інші люди жертвують на церкву на протязі всього свого життя.
    І жертвують не тільки грошинки. Вони жертвують також свій час і свої сили - прибирають територію, до свят прикрашають храм всередині і ззовні, під час ремонту допомагають майстрам, по можливості несуть до храму будівельні матеріали, зелені насадження, квіти...

    А Ви собі спокійно вмерли і хочете щоб довкола Вас священник бігав з кадилом.
    Бо ніби Ви раз на рік щось там положили в тацу.
    Таки халявщик ;)
    Ха, з моїх дописів може скластися всяке враження про мою роботу )))
    @Slav, Ви форум читаєте?
    Бо я вже дуже багато разів і досить детально розказував про свою роботу. Навіть роліки показував, і кілька днів тому пісеньки крутив)
    От і я кажу так само - нехай священники думають про власну порядність і негрішність, нафіга вони нам зі своїми гріхами ;)
    Але при нагоді ми їх витягнемо на осуд їхніх віруючих )))

    Так і священники і віруючі - це такі ж люди, як і всі. З хорошими і поганими рисами.

    Тут в гілці є кілька тем, де я це інколи обкатую. Долучайтеся ;)
    Християни й алкоголь
    Гумор VS релігія
    ...
    Повністю з Вами погоджуюся на рахунок обурення за хабарі.
    Я і сам недавно в реалі зробив зауваження такій вчительці . Бо вона пуцала шоферів маршруток, будівельників і торгашів за базарі за ухилення від сплати податків. А сама ...!!!
    І мусет також на цьому форумі розказував про цю дуже економічну і реформаторську вчительку.

    Але яке Вам /та і мені також/ діло до віри і релігії тієї вчительки?
    Чи вона прийшла до Вас до хати і без Вашої згоди почала Вам проповідувати?
     
    Останнє редагування: 2 гру 2019
  17. Slav

    Slav Well-Known Member

    Щоб вас не мучило питання про те, як я буду оплачувати послуги священника, який мене буде відспівувати, то я відмовлюся від послуг цього священника, а буду просити ( через своїх родичів ) за гроші чи без грошей похоронити мене за християнським звичаєм протестанстських пасторів чи віруючих інших конфесій, які ще не здуріли через гроші. Влаштовує Вас така відповідь? Чи Ви мене так вирішили потролити?
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А я шо? Я нішо... Я сиджу, не ..., чекаю на суконку)))
    Це Вас щось весь час мучить. Ви вже он стільки часу по різних темах говорите про те, чого / за Вашими словами/ нема)))
    А Ви так нічого і не поняли з нашого діалогу

    Гроші - не важливе. Гроші - це лише інструмент і засіб існування.
    А тлущ зовсім в іншому.

    Ви думаєте, що протестантські пасторі чи віруючі інших конфесій наввипередки побіжать хоронити якогось агностіка, котрий все життя на всіх кутах хаяв Господа і віру? І це тільки через те, що цей агностік перед смертю вирішив прикрити свою задницю християнським відспівуванням?
    Хрин Вам!
    За все треба відповідати. І то по повній.

    зі
    хоча я не здивуюся, якщо Вас і відспівають за християнським звичаєм.
    Надіюся, Ви зрозуміли, яка для того має бути причина ;)
     
  19. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Навіщо вам це? Ви знаєте, що в біблії нікто нікого не відспівував і не заповідав це робити? Цю процедуру придумали для заробітку грошей.
     
  20. Slav

    Slav Well-Known Member

    А я не хаяв Бога і віру... Я ставив і ставлю питання щодо існування Бога і віри.
     
    • Тупо Тупо x 1
Tags:
а де твій аватар? :)