Артобстрєл і "банкі посжигают"

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Bambook, 22 лют 2014.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так от, защітнічєк Порядка і Стабільності, вже майже доба минула, як в центрі Києва нема силовиків. Банки не грабують, магазини не горять, навіть урядові будівлі ніхто не чіпає.
    А головне нікого не вбивають.
    Як я і казав - достатньо відвести нахрін ублюдків емвеесних, і все буде спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Він, мабуть, діалох ходить читати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Запросити сюди артобсєра, васю стрийського, парруччіка і всю зондеркоманду - і просто віртуально поставити на коліна. Мені досі не вкладається в голові, як більшість з вас роками тут гречно вислуховували ту всю наволоч.
    Ах, і звиняйте бамбук - Україна має бути поділена. Інакше після ейфорії - по другому колу.
     
  4. Dobrodiy

    Dobrodiy Well-Known Member

    Так айда в Харьков на съезд депутатов всех уровней юго-восточных областей, Добкина в его начинаниях поддержите :)
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Нафіг в Москву, гляди, ВВП радником візьме...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Треба артобстрєлу нову аватарку. А то в него один фашист з колорадською стрічкою, а тут ціла зграйка!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    А під який ніком там Вітер сидить? Бо щось його ніку не бачу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Артобсирєл гасить дачу Медведчука.... немає часу...
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Під своїм. Пошукайте в Зеленій лампі.
     
  10. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    тому що крім них самих нікому грабувати
     
  11. XrrabbriyKum

    XrrabbriyKum Well-Known Member

    Прочел название темы ,чуть не поседел. А когда прочел текст ,полегчало.
    В названии темы поставь вопросительный знак,пожалуйста.
     
  12. mdv

    mdv Member

    Бегущая строка по ТВ - банк Приват приостановил денежные операции на Украине.
     
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    прівєт, читати треба уважніше що писалося, а не висмикувати з контексту, втім щодо банків і т.і. - ви правий, так і є ...

    сракойлович, дупойлович, самосраков ... оскікі ви можете казати будь що то будете отримувати таку ж відповідь ...

    якби я її причепив не два роки тому - я б зняв, але хто Вам ближче я чи ті дупосранці? це треба їм писати що б вони падлюки познімали стрічку бо її я на аватарці ношу ...


    ось маю ... а Вам я що зробив? але закон рівноваги вимагає, срих ... самому противно від Вас не чекав ...
    ну - виявився правим - визнаю ... але, маю але, хоча молодці менти що звалили - бо це зупинило кровопролиття - а це головне досягнення, втім менти поховалися в регіонах в нас по вулиці лазить молода гопота, так учора на мою співробітницю з "слава героям???" рипнулася малолітня падла (під рипнулася я маю на увазі майже штовхнув) при чому то типове гоповське чмо яке не має жодного відношення до чьогось там ...

    до речі зп нема вже 5 днів, новини казали казначейство порожнє ... наші на нього гроші перевели а воно порожнє ... гм ....
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Попереджаю обох, наразі тільки попереджаю - припиніть з цим "мистецтвом".
    [​IMG]
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    яке ще попередження? право на захист - це конституційне право, ніколи першим не хамлю, дивитися на неприкритий срач у свій бік навіть з ріііідким гірчичиником - не таке вже задоволення ....
    [​IMG] то взагалі пипець (хоча і нічого дивного тварюки хто суперечить?)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Моя Наталка сьогодні проводила кредити через Приват. Люди брали техніку .Якби так було, то хто б їм давав ?
     
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    це не я казав, але зп - нема .. а кредит э, по новинах пролунало - казначейства порожні .... чекаю що далі ...
     
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дельта банк, Русский стандарт, Имексбанк і ще якийсь не дають.
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    в мене кредитка привату, у сина було ДР, купив планшета, собі всякого рибацького, заліз у 2,2 к боргу ) а зп нема ... а на носі 8 березня, і ще нова Рудра, на першому закиді унесла 200 гривасів )))) щось я розчуявсі ))) хоча начебто іменна тема з'явилась можна )
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Все буде ОК, не переживай:)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)