Армія

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Мих, 2 чер 2007.

?

Ви проходили службу в армії?

  1. Так

    45,5%
  2. Ні

    54,5%
Статус теми:
Закрита.
  1. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Згодна. Тим більше, у мене є приклад знайомих, які відкупили сина від армії. Він підсів на наркотики, потім почалися крадіжки магнітол. Пізніше з дому пропадалим речі. В решті-решт його відправили за кордон, де його і вбили. Йому було 23 роки....
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тоді я не зрозумів глибину широт...
     
  3. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Знаєте, є вислів: "Хочеться і рибку зїсти, і сковорідку не помити"...
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Угу... Хотіли ще трохи гівнеця вилити на ЗСУ, то так би зразу і сказали... А то страшилки для порожньоголових постите...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То виховувати треба було дитину. В армії таких починають муштрувати - в них ще більше дах їде. Нестабільна психіка - може втекти і все.
     
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А мой внучатый племянник сам пошел в армию, он окончил в прошлом году университет искусственного интеллекта, работы постоянной не нашел, сейчас служит в ракетных войсках в Ирпене, доволен, кормят говорит хорошо

    О нашем флоте

    "Согласно «Концепции Государственной целевой оборонной программы строительства кораблей класса «корвет» по проекту 58250», введенного в действие Распоряжением КМУ от 9.03.2011 г. № 176-р, Кабмин на постройку 4 корветов выделил сумму в 16, 22 млрд грн. Таким образом, один новый украинский корвет обойдется державе в 4,055 млрд грн, или приблизительно 507 млн долл (ну и плюс инициаторы проекта просят общественность сброситься пожертвованиями "на корвет", из чего можно сделать вывод, что выделенных средств не хватает).

    Стоимость одного британского корвета проекта «Khareef» - 252 млн долл (2 млрд 016 млн грн), что почти в два раза меньше стоимости украинского корвета, при их равном водоизмещении.

    Стоимость турецкого корвета «MILGEM» составляет 260 миллионов долларов (2 млрд 080 млн грн).

    Постройка корвета «Стерегущий» проекта 20380 для российского флота, принятого по акту госприемки ВМФ РФ в 2007 году, обошлась МО России в 180 млн долл (1 млрд 440 млн грн). То есть – более чем в 2,8 раза (!) меньше, чем украинский корвет обойдется МО Украины. Мировые цены, понятно, за этот период подскочили – но уж явно не в столько раз.
    http://hvylya.org/analytics/geopoli...ili-pochemu-ukraina-namnogo-bogache-ssha.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хочу вам повідомити що корвет - це всього навсього судно допоміжного класу, для супроводу великих кораблів, берегової охорони. Якщо серйозна заваруха - два попадання і немає корвета. З цілими чотирьма корветами ми станемо могутньою морською державою.
     
  8. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Спасибо, благодетель, ввек не забуду:cry:
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На здоров'ячко, з вас 800 гривень.
     
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Грабеж среди белого дняо_О
     
  11. Engineer

    Engineer ..........

    а я скажу як в мене було. В армію не пішов, але і не відкупився (записали мене в резерв). Проти армії нічого немаю, але і йти не хотів, бо підучи в армію, я б більше втратив ніж получив... на призивній комісії розказав, ким працюю і що роблю.І сказав я проти армії нічого немаю і залюбки пішов би, якщо там був проектний інститут - повезло ВОЄНПРОЕКТ якраз місяць тому розвалився ))).

    Як говорять , ще не вечір - мені 23 і я придатний до служби ))))))
     
  12. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Мені й свого вистачає, щоб я ще на когось його (гівнеця) виливала. А ми всетаки дійсно з різних планет - не зовсім розуміємо один-одного.

    ---------- Додано в 23:20 ---------- Попередній допис був написаний в 23:16 ----------

    У мене дитина вихована, я йому постаралася прищепити всі можливі цінності (сказується моя професія - я вчитель). Але материнське серце все одно болить, а розум пробує прорахувати можливі варіанти.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А ваше серце не болить, коли Ваш син на річку ходить, дорогу переходить, на дискотеку збирається? Болить? І Ви прораховуєте йому варіанти переходу дороги чи способи залазання на дерево по черешню? То чого тоді не запостили страшилки типу " Школяр впав з дерева і загинув" або "Цього року на воді загинуло стільки-то школярів"... Бо на то ніхто не зреагує... А от написати, що в війську один лобуряка відбив селезінку другому - благодатний грунт... Зараз набіжать сердобольні тітоньки та відкосивші "знатоки" і почнуть... От якби Ви чесно написали: Скоро сину в армію, підкажіть ХТО ЗНАЄ, як уникнути негативних наслідків..., то я б залюбки проінструктував і Вас і Вашого сина по порядку і правилам військової служби, по всіх тонких моментах, що можуть негативно вплинути на синову службу і як уникнути негараздів у службі сина ще на призовному пункті, а не в шпиталі, де його оперуватимуть, не дай Бог, після нестатутки...
    А так - до нацюків і свідомітів. Вони Вам зараз наспівають про під львівським замком...
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Який вам інститут, це ж армія, інженерні війська є - чисто прикладна задача - навести переправу, спланувати укріплення.
     
  15. Максим

    Максим Well-Known Member

    Як нацюк і свідоміт скажу так, найкраще - подарувати щось гарне командиру частини, де син служить. І натякнути, що подарунки будуть ще: хлопчина всю службу креслитиме якісь стінгазети в чистій теплій каптьорці, або виконуватиме подібну неважку безпечну роботу.
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :)):)):)) Яка безпосередня і щира корупція. Так усі батьки щось подарують командирові і вся дивізія буде сидіти в теплій коптерці.

    Насправді найкращий подарунок командирові частини - це кілька банок емалі для фарбування матчастини. В кого батьки роблять на хімзаводі по виробництву фарби - синуля в частині буде з'являтися раз в тиждень.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я ж казав, що зараз понабігають відкосивші :)))
    Чуваки, жоден командир частини у вас нічого не братиме... Не тому, що він такий класний пацан, а тому що йому і так добре, щоби приймати подачки ... А за протежируємих командири, як правило, забувають зразу після виходу з кабінету ходоків. В нього моцк забитий проблемами поважніше сопель чийогось сина.
    І на рахунок фарби... Салабони, де ви бачили командира частини із пензлем? Чи ви гадаєте він такий тупий що за фарбу, якою старшина буде малювати перегородки в солдатському туалеті, надасть преференції якомусь прищавому недоумку? :))) Спокійно, пацани. У командира є з десяток законних та ще й вигідних способів добути фарбу...
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Такі нічим не гребують. Тупі як валянки і любителі тотальної халяви.
     
  19. Максим

    Максим Well-Known Member

     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От через тупість держава і надає нам право іти на пенсію в 43 роки, і виплачує її справно, піднімаючи її, і так не бідову, кожних пів-року
    Тому прошу більше не лити сльози за несправедливість. Мудрим, чесним і працьовитим в армії робити нічого. О! Згадав... Ще форму дають і квартири :)
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)