Армія

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Мих, 2 чер 2007.

?

Ви проходили службу в армії?

 1. Так

  45,5%
 2. Ні

  54,5%
Статус теми:
Закрита.
 1. Svjato

  Svjato Well-Known Member

  Тішить. :)

  Може на це і розраховано? (сарказм)
  Ясно, що вибивати двері жіночими грудьми ніхто не буде, адже для цього є спецтехніка.
  Жінки витриваліші (особливо в спеку) спокійніші (мають менше адреналіну) - можуть бути снайперами (що підтверджують олімпійські змагання).

  І не забувайте - війна, це тільки кілька днів. Все решта - підготовка, масований обстріл, розвідка і захоплення. Фініш. І знову - будні. А як без жінок? (Хоч це і заборонено статутом - але звільнення є всюди...)
   
 2. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  • Подобається Подобається x 1
 3. Svjato

  Svjato Well-Known Member

  Вітаю всіх з Днем Військово-морських Сил Збройних Сил України!

  Вітаю українців з днем, коли наші моряки вперше підняли національний прапор України на Кораблі СКР-112. Не зважаючи на спроби російського командування взяти під контроль наше судно, наші славні козаки втримали його під контролем, чим і започаткували своє свято в першу неділю ЛИПНЯ.

  Слава Україні!

  Що москальські прихвостні, плюс в "лом" поставити? Ви ж армійці. Схоже позорні...
   
  Останнє редагування: 3 лип 2011
 4. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Неук Ви, Свято... Це по-перше.

  А по-друге, першим український прапор підняв есмінець "Завидний" у липні 1917-го року... Але свідоміти про то мовчать, бо зразу виникне багато питань без відповідей...

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Templar

  Templar Дуже важлива персона

  Прийшла повістка, з'явитись на 26 серпня... На осынь хочуть забрати, але я ще в коледжі, принесу довідку...
  Але на осінь 2012 точно піду...
  Хочу попасти у піхоту ВМС, знайомий служив, казав,що досить добре там (ну в плані підготовки)....
  Та і не хочу десь біля дому служити, важко буде...
   
 6. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Призвати, шановний юначе, ПРИЗВАТИ!!!
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. Shlyak

  Shlyak Well-Known Member

  "День ВМС" лучше звучит, чем "День ФУ".
   
 8. Templar

  Templar Дуже важлива персона

  А якщо не явлюсь в військомат, тоді забуть, нє?
  Чи попросять пройти з ними?)
   
 9. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Морська піхота, чи що? Звісно що добра підготовка - пробіжиш 2 км в ОЗК з автоматом і рацією - 2 варіанти - або помреш тут же смертю хоробрих, або виллєш з протигазу піт, типу виживеш щоб після 48-го тренування робити це трохи легше.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Templar

  Templar Дуже важлива персона

  Гей малий скажи малому, хай малий малому скаже....?
  Чи звласного досві це кажете?

  Якщо так, тоді мені таке підходить
   
 11. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Я не з морської піхоти, але досвід власний. Ганяти будеш цілий день як кінь, це я даю гарантію.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  У мене в охороні зараз Сашко з Дрогобича працює. Морпєх, антидиверсійний загін... Маємо про що говорити, бо я диверсійну підготовку пройшов... :)))
   
  • Подобається Подобається x 3
 13. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  :haha::haha::haha: Вчили як бандерівців в органи здавати?
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

   
  Останнє редагування: 26 лип 2011
  • Подобається Подобається x 2
 15. Templar

  Templar Дуже важлива персона

  VasMT, то є Ваш середній палець?
  :)))
   
 16. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Ні, юнече... Це просто палець... Палець з мережі...
  Вкинув аби Audun зі Святом посміялись...
  Пізніше ще цьвяшок покажу... :)
   
  • Подобається Подобається x 2
 17. ENNI

  ENNI Well-Known Member

  Так сумно за нашу армію. Ще не скоро (за 4 роки), а може й скоро, бо час швидко летить... сину буде 18. Як страшно його відпускати туди. Хоча , як кажуть, армія з хлопчиків робить чоловіків, вони стають мужнішими, організованішими... але всерівно страшно. Особливо, коли начитаєшся листів від мам, сини яких служать.
   
 18. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Страшно за що?

  Можете дати почитати?
   
 19. ENNI

  ENNI Well-Known Member

  Дідівщина в українській армії: хто виживе в "камері тортур"? Щорічно в нашій країні заводиться близько 100 кримінальних справ за фактом нестатутних відносин в армії, без смертельних наслідків теж не обходиться

  Щороку в нашій країні заводиться близько 100 кримінальних справ за фактом нестатутних відносин в армії, але насправді таких фактів у декілька разів більше. Навіть офіційна статистика невблаганна: поки міністр оборони Анатолій Гриценко займається "профілактикою" і висловлює свої співчуття сім'ям загиблих солдатів, дідівщина процвітає. Нестатутні відносини вже настільки прижилися, що стали чимось буденним, на зразок шикування, нарядів і прийомів їжі.

  Молодший сержант військової частини, розташованої в смт Десна Чернігівської області, жорстоко побив новобранця, внаслідок чого солдат втратив селезінку. Військовою прокуратурою порушено чергову кримінальну справу за статтею 424 Кримінального кодексу України (перевищення військовослужбовцем влади або службових повноважень). Як не сумно, але ситуація в українській армії сьогодні залишає бажати кращого...

  Полігон для дідівщини

  Судячи зі статистики, випадків так званих нестатутних відносин, у народі - дідівщини, менше не стає: 2005 року було порушено 98 кримінальних справ за фактами дідівщини, 2006 року - 83, а цей випадок став уже 82-м за останній рік. Але, за словами фахівців, таких випадків як мінімум утричі більше. Адже дуже часто армія не розголошує подібні події, щоб уникнути скандалів, та й страждає в результаті вище керівництво, якому, як правило, загрожує звільнення з армії і позбавлення військових звань. Такі вже армійські закони - чим вище звання, тим більше відповідальності.

  Засмучує також той факт, що далеко не вперше такого роду події відбуваються в навчальному центрі "Десна". Протягом року тут було порушено вже 36 кримінальних справ за фактом нестатутних взаємин. Найсумніша з них трапилася 27 листопада минулого року. Тоді двоє сержантів уночі по-звірячому побили рядового Олександра Рибку під час так званого переведення "духів" у "слонів", внаслідок чого вранці хлопець помер від розривів печінки, прямої кишки й внутрішньочеревної кровотечі. За словами медиків, уночі Олександра можна було ще врятувати, але на жаль... Військовий суд засудив сержантів до п'яти й семи років позбавлення волі, а військова частина повинна виплатити матері й сестрі загиблого солдата 254 тисячі гривень. Тільки навряд чи гроші замінять матері молодого здорового сина, сестрі - брата, а нареченій - коханого. Раніше в тій же "Десні" покінчили життя самогубством двоє солдат - Сергій Синюк і Олександр Костюков.

  Всі також пам'ятають торішній випадок з Русланом Пащенком, коли полтавський майор Микола Венников, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, вистрілив у голову рядовому Пащенку, через що той помер в лікарні, навіть не опритомнівши. Майору дали 13 років в'язниці. А ось за смерть солдата Олександра Осипова, який помер в одній з військових частин Київської області чи то від запалення легенів, чи то від саркоми, досі ніхто не відповів (йому не надали потрібної медичної допомоги і не попередили батьків про хворобу сина).
  І т.д. і т.п.
   
 20. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  144000 - військовослужбовців і БЛИЗЬЕКО 100 кримінальних справ. Ще невідомо скільки з них не будуть закриті через відсутність складу злочину. Але нехай всі сто. Що на виході? Правильно 0,069%.
  Молоді в Україні віком 15-24 роки - 6 541 100 чол. Злочини скоєні підлітками у віці 16-18 років за 2010 рік - 501 000. Що на виході? Правильно - 7,66 %.
  Краще віддайте в армію - цілішим буде.
   
  • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)