Армія-2

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Dzeko, 9 вер 2016.

  1. tea man

    tea man 茶人

    о_О
    І що я маю робити? Кидати в них старою заваркою?
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    А прогуглити щось із допису не пробували?;)
     
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    То ваша справа як діяти. Заварка підходить.
    На мої слова ви ж зреагували, а попереднє шарманне пересмикування ВасмТ де тема армії була використана приводом для псевдонегативу про поліцію залишилася без уваги.
     
  4. iso

    iso Well-Known Member

    ВасМТ багато писав. Дайте посилання і якщо зможу-поясню:scratch_one-s_head:
     
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    Мова про допис ВасМТ №32:
    "Більше п'яти місяців на фронті. Сто п' ятдесять днів +++. Щодня стріляють. Щодня вбивають. А контингент набраний по об"яві, без відбору, щоби виконати план і чітко відрапортувати про виконання переходу на контрактну службу. А тут життя в бліндажах, на нарах, без елементарних умов...
    Це не мусорня, сутка через троє, модний Пріус і зарплата вище армійської... "

    1. Як останнє речення допису повязується із попередніми?
    2. Який, на вашу думку, мотив підсумкового речення?
    3. Чому в останньому реченні згадується саме поліція?
    4. З якою метою протиставляються представники єдиного силового блоку: військовослужбовці - поліції?
    5. Чому поліція названа ненормативно?
    6. «модний Пріус». Авто поліції – знаряддя роботи. Воно однотипне і не є предметом моди. З якою метою вжито слово «модний»?
    7. З якою метою згадується зарплата ?
    8. З якою метою згадується зарплата, поліції?
    9. З якою метою констатується, що зарплата поліції вища армійської? (До відома, в попередніх дописах ВасмТ стверджував що зарплати однакові: «зарплата більше армійської... /// … зарплата однакова»).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. iso

    iso Well-Known Member

    На більшість питань відповідь у дописі 33. А решта пошукайте мої дописи в темах про поліцію:hi:
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    Анекдоти із шарманною набридливістю не повторюють. Це гібридна служба.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не таке воно й українське.
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Было довольно неудовольствий по поводу обидного обращения господ военных цивическим элементом... военные люди тогда свободно угнетали "аршинников, хамов и штафирок".
    Лесков. Печерские антики.
    За графом Булановым катилась слава участника многих тайных дуэлей, имевших роковой исход, явных романов с наикрасивейшими, неприступнейшими дамами света, сумасшедших выходок против уважаемых в обществе особ и прочувствованных кутежей, неизбежно кончавшихся избиением штафирок.
    Ильф и Петров. Двенадцать стульев.
     
  10. hrim

    hrim Well-Known Member

    В Киеве задержали проплаченных активистов, выдававших себя за ветеранов АТО.
    В руках активисты, одетые в форму Вооруженных сил Украины, держали плакаты с провокационным содержанием
    "В своих объяснениях они указали, что возле железнодорожного вокзала к ним подошел мужчина и предложил за 400 гривен принять участие в акции. При этом они должны были одеть военную форму ВСУ и, делая вид участников АТО, держать плакаты провокационного содержания."
    В Киеве задержали проплаченных активистов, выдававших себя за ветеранов АТО - кадры
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Це таким чином Ви сповіщаєте, що були неправі?;)
     
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Давайте ще раз.
    Ситуація дійсно скрутна. Навіть для воїна.
    Але воїн пише: «Важко мені – це не так як сусіду, у якого зарплата вища». Воїна денервує сусідська зарплата. Але до того воїн писав, що у них із сусідом зарплати однакові. (Хоча ви того могли не зауважити)
    На підставі цього (воїну тяжко – і бо сусідська зарплата) ви проводите паралель із анекдотом із натяком на базовий природній інстинкт.
    Де тут природність?: Мені важко – а ще й у сусіда зарплата більша. Та навіть заздрість буває природною, але перед тим тип говорив, що зарплати однакові. Але поминається саме зарплати поліції, а не реально якихось верств з більшою зарплатою.
    Для чого ви намагаєтеся адвокатувати тій особі? Чого варте його хамство до жінки: «Прикрийте кульок». В країні десятки тисяч воїнів, але є один (я надіюся), який постійно паплюжить своїх сусідів, командирів.
    Це я так сповіщаю, що неправий.
     
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

  14. iso

    iso Well-Known Member

    Що Ви хочете довідатися від мене? Як я відношуся до трикутника ВасМТ-армія-поліція? Почитайте
    Поліція. Вони вже патрулюють - Ваші враження ?. Але в кількох словах(знову звинуватять в шарманній набридливості) "не туди б"єш, Іване"
    Для чого я намагаюся адвокатувати ВасМТ?о_О Це вкінці кінців моя особиста справа. Хоча думаю, адвокаттів йому і не потрібно. :hi:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ви самі казали, що поясните. "Шарманна набридливість" я вжив стосовно регулярних псевдозвинувачень ВасМТ на адресу поліції. Це вас не стосувалося. Непорозуміння.
    Пропоную закінчити. Гарного дня.
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Навзаєм:)
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Роман Бочкала
    Дейдей отказался давать показания следствию. Сослался на 63 статью Конституции. Она гласит, что лицо имеет право не сообщать ведомости, которые касаются его лично. Это странно. Ведь Дейдей признан потерпевшим. Уже. Жертва теракта. Врачи говорят, что ранение таки действительно похоже на осколочное. Да-да. Не шампур. В чем же крамола? Снова-таки только версии... Возможно в месте произошедшего. Дейдей находился в расположении полка Киев-1. Данное подразделение работает на конкретных позициях. Если же окажется, что в момент обстрела Дейдей находился где-то в другом месте - за рамками боевых задач по назначению Киев-1, то он ставит под вопрос законность действий полка. Это серьёзно. Полетят головы. Полк могут из Авдеевки даже вывести. Чтобы подтвердить или опровергнуть это предположение, нужно изучить, где в тот момент были минометные обстрелы за пределами Авдеевки. Место преступления до сих пор не установлено. Медсестра полка Киев-1, которая оказывала Дейдею помощь (не уверен, что первую), пояснила, что встретила депутата в джипе в старой Авдеевке, когда он уже был ранен. Откуда привезли Дейдея ей неизвестно. Такие дела. To be continued...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Чому повертається? Він її і не покидав - в статті про це так і сказано.

    Олексій Арестович:


    View: https://youtu.be/A9sGbc8kAZA
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Совок?
    Ні...
    Гіперсовок.
    Я дуже люблю своє діло. Знаю, вмію, можу...
    Проти 14-15 років повна срака.
    Але Армія крутіше всіх...
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Знаєм яке діло любиш, вмієш і можеш - бухати і красти.
    Головна совкова проблема армії в тому, що сидять там такі як ти совкові прапори-алкаші, які і вчать молоде покоління тільки красти і бухати. А ти ще й старий кацапський сраколиз, взагалі дивуюсь, як таку мразоту-прідателя в войску залишили.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)