Армія-2

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Dzeko, 9 вер 2016.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це означає що? Що Порошенко переставив акцент на ЗСУ з Нацгвардії, бо не дуже з Аваковим. Тому генералів багато треба, це ж зрозуміло.
    Зараз військові головні, Василь повинен бути задоволеним.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Скептично...:mocking:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Головні в ООС. А тут все по старому.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я такого не бачив, сила! :) Я навіть Садову виключив, щоб не заважала :)))
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Новітню розробку – броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ «Лев», створену на базі танка Т-72, представили сьогодні журналістам на Львівському бронетанковому заводі.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вы удивитесь, но новейшая разработка от ЛБТЗ, находящаяся в единственном опытном образце, в количестве 6 единиц в 2007-м году была поставлена Грузии! В 2011-м в количестве 4 единиц отправлена в Эфиопию! А Азербайджан и вовсе имеет в распоряжении 14 БТС-5Б украинского производства с 2012 года... Не говоря о том, что данную технику через США успешно толкали в Ирак.

    Новейшая разработка, ага!
    http://sprotyv.info
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То не то, там камуфляж інший :)
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От вам і Верховний головнокомандувач

    А ви берете і кажете...


    Іван Івануса
    15 год ·

    Вчора Юрий Бутусов написав пост як голосувала армія в зоні #ООС. Тож вирішив поцікавитися, а як у нас на Галичині?

    Як розумію, в нас військові голосують разом з усіма, за винятком хіба відомчих госпіталів. Але там кількість виборців до 50 осіб і ці дані не вважаю репрезантативними. А ось в Старичах (ТВО №122) є окрема велика виборча дільниця для військового містечка. І досить там цікаві результати голосування


    View: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10218799192795856&set=a.3149190413650&type=3&theater
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо не так?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що в істерії може бути так?
    От що може баба в емоціях сказати розумне?
    Поганий бліндаж? Має бути гамериканський?

    Людина пороху не нюхала, а вчить.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви нюхали? Чому судите?
    Я знаю де живе солдат. Бо живу з ним. В курнику, в гаражі, в промзоні, в фермі...
    І в тому бліндажі, який викопали своїми руками.
    А ви знаєте, як жити, коли води нема? І нема де взяти? По радянській нормі 10 літрів в день на солдата. А дають три.
    Тому не звиздіть, палкаводєц скраний.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Капітан ЗСУ, Народний Герой, на війні з перших днів про вибори президента

    ПОРОШЕНКО зраджував армію - Arty Green. Чому військові голосують за Зеленського

    Безліч діючих військовослужбовців, які несуть службу на лінії розмежування, проголосували проти Петра Порошенка - близько 60%, з них тільки за Володимира Зеленського віддали також як і за самого Петра Порошенка - близько 40%. Колишній військовослужбовець, який пише в фейсбук під ніком Arty Green, відкрито підтримав Зеленський, розповідає - в чому причина такої підтримки солдатами Володимира Зеленського та голосування проти Порошенка.


    View: https://youtu.be/k8wl_B_QVAU
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Українські військові візьмуть участь у навчаннях НАТО "Весняний шторм" на території Естонії

    У маневрах "Весняний шторм" із 29 квітня до 17 травня візьмуть участь контингенти збройних сил України, Естонії, Бельгії, Великобританії, Німеччини, Грузії, Канади, Латвії, Литви, Польщі, США, Фінляндії та Франції; до навчань залучать сотні одиниць бронетехніки, військово-морський флот і бойову авіацію.

    29 квітня в Естонії стартують навчання НАТО "Весняний шторм". У них візьме участь понад дев'ять тисяч військовослужбовців Альянсу і партнерів, зокрема і Збройних сил України, повідомляє 28 квітня прес-служба Головного штабу оборони Естонії.

    У навчаннях також візьмуть участь військові з Естонії, Бельгії, Великобританії, Німеччини, Грузії, Канади, Латвії, Литви, Польщі, США, Фінляндії та Франції. Окрім цього, брати участь у маневрах буде дислокований в Естонії багатонаціональний батальйон НАТО.

    До навчань залучать сотні одиниць військової техніки – танки, бронемашини, військово-морські кораблі Естонії і союзних сил, авіацію, зокрема винищувачі Eurofighter ВПС Німеччини і Великобританії, штурмовики Су-22 ВПС Польщі, вертольоти ВПС США і Великобританії Wildcat та Apache.

    Україна активізувала співпрацю з НАТО у 2014 році на тлі анексії Криму Росією і початку російської агресії на Донбасі. Наприкінці 2014-го Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає відмову України від політики позаблоковості. У червні 2017 року парламент підтримав закон, що закріплює намір України вступити в НАТО.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Тупо Тупо x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ой... ой, до мамочки хочу! Офіцер скис.
    "Стойко переноси тяжесті і лішенія". Воїни, курча ляга пішли!!!
    А офіцери - "подушка-пирина". Баба по тєліку пожаліла і сльози потекли.
    Та йдіть на базар і там торгуйте, раз вам так важко і стрьомно.:)))
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кому передали? Заступнику того, хто пішов у відставку?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я з 14-го року в Армії. Два роки в АТО і ООС. На передку два роки.
    Ти, тричієфрєйтор свій відкуп від захисту України оформив, як волонтерську допомого.
    Моя група, з ким я зараз роблю дуже цікаві речі, має середній вік 48 років. Рагулю, тобі більше?
     
а де твій аватар? :)