Армагеддон

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем ABDURAKHMAN, 3 лют 2010.

  1. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Армагеддон (грецькою αρμαγεδδων; в деяких сучасних перекладах Біблії пишеться, як Гар-Маґедо́н), запозичене з єврейської, і означає «гора Мегіддо», або «гора збору військ». Дехто повязує цю назву з фінальною війною між злом і добром, а в ширшому значенні, з апокаліптичним знищенням, як, скажімо, ядерною катастрофою.
    У Біблії слово "Армагеддон" згадується лише один раз в книзі Об'явлення 16-му розділі і 16-му вірші в контексті, де ангели виливали "сім чаш гніву Божого". [3]

    « І я бачив, що виходили з уст змія, і з уст звірини, і з уст неправдивого пророка три духи нечисті, як жаби, це духи демоньскі, що чинять ознаки. Вони виходять до царів усього всествіту, щоб зібрати їх на війну того великого дня Вседержителя Бога. Ось іду, немов злодій! Блаженний, хто чуйний, і одежу свою береже, щоб нагим не ходити, і щоб не бачили ганьби його! І зібрав їх на місце, яке по-єврейському зветься Армагеддон.

    Такої теми на форумі явно ще не існує.
    Отож я її створюю хто що думає з цего приводу.
     
  2. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Ну а ви самі що думаєте з цього приводу? Чи може знаєте якусь нову дату цієї події?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Василь

    Василь Well-Known Member

    А що тут думати: нема вже такого місця на карті і ніхто не може сказати, що за Армагеддон такий. Війна може бути між ісламом та християнством, а хто з них добро і хто - зло? І яке ж це добро, яке веде війну? Хіба війна - це якесь добро?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Ні я не знаю дати Кінця світу, та й не намагаюсь її пізнати.
    Бо дату Армагеддону незнає ніхто, окрім Бога.
    Армагеддон - це не ядерна війна, не зустріч і поцілунок Землі з астероїдом і не знищення планети Землі.
    Армагеддон - це Божий Суд над грішним світом. Грішники будуть раз і назавжди знищені а правений люд що помер не доживши до Армагеддону воскресне. Рай на Землі буде відновлений.
    Загалом чудесна подія...
    Чекаю її з нетерпінням...

    ---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

    війни між християнством і ісламом не буде, і не буде вже третьої світової.
    Армагедон то Божа справедлива війна з тими хто чинить беззаконня. І це є добре.
     
  5. ovod

    ovod Well-Known Member

    чекати не дуже довго 50-60 років приблизно у власному сприйнятті
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    можливо і швидше... і можливо не у власному сприйнятті, а у всеземному...
    Але того ніхто не знає, і ніхто не дізнається, а ж до часу коли це має статися.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    війна? чи може суд?
     
  8. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    війна і суд!
     
  9. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    А раптом Свідки Єгови дізнаються? Вони вже багато разів дізнавались (в тому числі і про початок небесного царювання Ісуса у 1914р), може знову дізнаються...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Так шо, кiнця свiту в 2012 не буде?
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я вам щиро заздрю, що ви не боїтеся Божого Суду, а очікуєте його з нетерпінням. На жаль, про себе такого сказати не можу, тобто що не боюся. Все ж таки трохи боюся, бо далеко не впевнений в своїй малогрішності.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Якщо навіть дізнаються, я їм не повірю бо вони не можуть того знати за виключенням. Точно так само і різні Ванги Нострадамуси чи шамани з плем'я Майя. Ніхто взагалі того не може знати окрім Бога. Всі передачення кінця світу це тицяння пальцем в небо.

    ---------- Додано в 23:06 ---------- Попередній допис був написаний в 22:59 ----------

    А я також не впевнений в своїй праведності...
    Стараюся бути святим, але щось не сильно виходить...
    А я не боюся тому, що не має чого боятися!
    Є два варіанти розвитку подій: добрий і ще кращий!
    З якого почати?

    ---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    Він може відбутися в 2012 році з точно такою ймовірністю як і через 2 дні.
    І тому не слід вірити нікому хто прогнозуватиме кінець світу сего.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    переживаєте за Євро-2012?
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Ая, за хфутбол переживаю. Я подивилась фiльм 2012. Лодок там на всiх не вистарчило. А в мене дiти. Свою будувати чи шо?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Кіко їх там буде?:nea:
    Штирнайціть тисяч?:preved:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    144 тисячі, але все одно не багато.
     
  17. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Досить щоб заповнити всю 3емлю...мільйони...

    ---------- Додано в 23:38 ---------- Попередній допис був написаний в 23:30 ----------

    144000 підуть на небо і буду царювати разом з Ісусом. Вони стануть подібними до анголів.
    А всі решта будуть жити вічно в Раю на Землі.
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І будут з левиками&тигриками&ягнятками щипати травичку?
    В білих споднях?:girl_angel:
    Всы стоштирнайцыть тисяч?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. soviet

    soviet Well-Known Member

    Я чось завжди в церкві чув, що "Бог" мол добрий всім пробачає, а ви тут кажете, що тіко 144 тисячі виживуть (там чи кудась прилетять на вічний курорт:)), а решта, що підуть до "Чорта", якийсь цікавий той "Бог" о_О

    Насправді на мою думку, Армагедон створити можемо тільки ми самі, тобто знищуючи нашу з Вами екологію, довкілля, роблячи всіляки експерименти над людиною, створюючи нову зброю, я думаю тут перелік можна довго продовжувати, тобто все в наших "людських" руках.
     
  20. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Під час Армагеддону з неба падатиме вогонь із сіркою.
    Ковчег не допоможе - згорить...

    ---------- Додано в 23:59 ---------- Попередній допис був написаний в 23:55 ----------

    з левиками і вовчиками будуть МІЛЬйоНИ людей які отримають вічне життя на Землі

    ---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

    Бог крім того що є Добрий, Люблячий, Довготерпеливий, є ще Справедливим.
    Спасуться всі ті хто буде угодним в Божих очах, і це будуть МІЛЬЙОНИ людей і будуть вони жити в РАЮ на Землі. А невелика кількість тих хто помазані Святим Духом відправляться на Небо їх буде 144000
    Згодом Чорта теж буде знищено.
     
а де твій аватар? :)