"Апостольська церква і сучасне християнство"

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 20 кві 2009.

  1. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Наявність людини, що видає себе за заступника Бога очевидна. Так само як і наявність прихильників такої людини.Так має бути. Інакше пророцтво би не збувалось. 2Сол.2:1-12.
     
  2. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Ми - бачимо різницю, Ви - ні.

    А Ви спробуйте ЩИРО молитись, поговорить з Ним як з люблячим батьком.

    Будь-якої конфесії? Вівця окремо від стада - ласа пожива для вовків.

    Про низку іниціатив Католицької Церкви, екуменизм, чули?

    Для Вас що Папа, що Мун чи Марія Деві Христос - немає різниці?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Підтримую на всі 100!!!! :good:
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви вже говоріть відкрито і повністю: Моїм спасителем є не церква, яку створив Господь для того, щоб я не блукав, а.... далі за текстом.....

    Доречі, я ще не чув, що церква є спасителем, то взагалі щось новеньке. Церква лише направляє, навчає, провадить, а спасає лише Господь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Zoli

    Zoli Well-Known Member

    Звичайно, Ви бачите ць різницю, бо перебуваєте, так би мовити у лоні церкви (неображайтесь, якщо щось не так сказав, це моя думка). - Організації, людської організації, яка виконала своє завдання на всі 100. Ви вважаєте її прихистком від вовків.
    Я щодня щиро молюсь до Господа Бога через його сина Ісуса Хреста. І дуже задоволений від того, що отримую підтримку, сили, радість від молитви, від того, що маю таку можливість спілкуватись із Ним.

    Так, будь-якої конфесії. Бо всі приховано чи відверто переслідують людські наміри а не беруть собі за приклад поведінку апостолів. А на словах так, всі бездоганні, у всіх найкращі наміри, щоб допомогти людству...
    Краще бути окремо від стада, і покладати свій страх, та надію на Господа, ніж перебувати у стаді, яке покладається на людських поводирів.

    Так, чув. І як казав одні наміри, ще не є діями у повсякденному житті. Ті ініціативи, аж ніяк не можуть затьмарити дій апостолів. І церква, видаваючи ці свої ініціативи за вияв непомірної любові, забуває про вияв християнської любові, про вияв тих рис, про які нам говорив Ісус. Це все більше схоже на тонку політичну гру...

    А це вже маніпулювання моїми словами. Так, я не стверджую, що моїм спасителем є церква, а Ваша поправка: "Яку створив Господь, щоб я не блукав" передбачає вияв мною зневажливого ставлення до церкви Христа, до тіла Хрестового, а це геть не так. Бо я говорю про організовану людиною інституцію, а не те, що Бог нам дав, яке люди із усіх конфесій перетягують на себе, на свою організацію. Як велике покривало, що скоро розірветься від того перетягування.

    Щодо другого зауваження. Знову ж таки, не можу не погодитись. Як я вже говорив у одній з гілок форуму, жодна людська організація не візьме на себе такого ризику, жодна не заявить однозначно, що є спасителем людства. Але попри те, постійно стверджується та відстоюється думка, що виключно у її лавах можна врятуватись, без її направлень, без її навчань не можливо знайти вірний шлях до Господа. Окремо ж бо - вовки неодмінно роздеруть. Господь взагалі не любить таких, хто йде від такої структури. - У католиків гріхом вважається невідвідування недільної служби.
    Заміна одного поняття іншим, ще суті справи не міняє.
     
  6. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Извините , вспомнилось :
    "Когда вы говорите с Богом - это молитва ,
    когда Бог говорит с Вами - это шизофрения"

    Я тоже верю в Бога , имел возможность убедится в силе молитвы.Не моей , к сожалению,но за меня. Церковникам я тоже не верю,тем более Московской патриархии. У Бога ничего для себя не прошу , воспринимаю всё , как должное .
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ок. Покажіть ту церкву, яку дав Господь.
    Не все, що творить людина є зле, згідні, чи ні?
     
  8. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Если мы говорим о христианстве , то разве Церковь не Господь дал ?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Господь............
     
  10. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Та що ви... звичайно що є різниця. Мун і Деві Христос - це два дуже маленькі жалюгідні псевдохристиянські вогники, яких протягом історії було сотні, які спалахнули на дуже короткий час, зібравши навколо себе жалюгідну купку прихильників і згасли, аж ніяк не вплинувши на хід історії, на відміну від того, хто "в храмі Божому сів".... і якого застане другий прихід Христа.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2009
  11. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Церква не є організованою людиною інституцією,бо це не в"яжеться з Євангелієм, та й апостольська переємність не переривалась, а протестанти були з самих початків Церкви Христової, Тертуліан в 3 столітті про них писав
    І взагалі слово Церква зустрічається в Євангелії багато разів, і думаю, не просто так для гарного слівця.:)
    Поза Церквою можна молитись, гарно поводитись, визнавати Ісуса Христа власним спасителем, проповідувати своє розуміння Євангелії, бути впевненим у власному спасінні, але чогось найважливішого, на мою думку, там немає. Можна багато знати про Христа, зате в Церкві є сам Христос - у Таїнстві Євхаристії, а в протестантів є тільки спомин про Христа... Думаю, різниця очевидна в релігійній музиці - церковний спів і протестантвські пісні;). Церква - не людська організація, а Боголюдська, от і все...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    По-першеТертуліан сам певною мірою був протестантом, По-друге Ісус не подавав критерію механічної спадкоємності, а вчив пізнавати Його учнів через перебування у Його слові і любові. По-третє євхаристія як "таїнство" - вигадана традиційниками гіпотеза (Ів.6:63). А САМ Христос може бути присутній завжди у всьому, заступаючись (БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ 1 Тим.2:5) за кожного (Євр.7:25)

    Християнське віровчення є Христовим, виражене у Новому Завіті і апостольській практиці , а також воно може бути вселенським, виражене у догматиці будь-якої вселенської християнської конфесії. У даному випадку, при обговоренні питання, відповідь на яке я перенесла з теми "свідки" у цю тему, наведені вами слова "А заступниками є ті, хто перебуває з Богом і може перед Богом заступитися за нас, -- святі душі праведників" якраз і є тим вигаданим віровченням двох вселенських конфесій, яке відсутнє у віровченні і практиці апостольської церкви (1 Тим.2:5) ; (Євр.7:25)
     
    Останнє редагування модератором: 16 лис 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    согласен. ВСЕ что не по вере - грех , ВСЕ что не по любви тоже грех.

    Ну ето точно не церковь прихожан и ухожан(католическая, православная і т.д),
    церковь -ето СЕМЬЯ, где нету ни женского рода ни мужского а все одно во Христе Иисусе . а в семье есть ЛЮБОВЬ а у прихожан и у хожан, как может быть ЛЮБОВЬ? если одни уходят, а другие приходят.. где назидание в любви Господа нашего Иисуса Христа? а где нет любви Божьей , как там может прибывать Бог (вы 1-е Иоанна почитайте)

    если между братьями нет любви, как вних может брибывать Бог???

    потому несколько церквей можем отминусовать...


    (успіхів, може перейду на українську) ))))

    Нехай Бог благословить.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2009
    • Подобається Подобається x 1
  14. Yur

    Yur Well-Known Member

    МОЛИТВАМИ ДО СВЯТИХ не є уповання на їхню волю, а прохання заступництва перед Господом.
    Господь уже послав Спасителя, пожертвувавши для нас Своє Боже Слово. Бог протянув нам Правицю Свою, за Котру маємо ухопитися й слідувати за Христом. Тобто наші дії в осягнені життя вічного уже визначені Богом, -- виконувати Божі заповіді.

    Але людина слабка істота. Їй важко протистояти спокусам світу цього, вона потребує допомоги. Просити у Господа, аби Він дозволив попирати Його ж заповіді, -- аж ніяк не випадає.
    Але просити в своїх немочах заступництва у Матері Божої, ми маємо право й ПОВИННІ так робити.
    До кого ж, як не до матері біжить дитина, котра вчинила проступок і боїться понести за це заслужене покарання. Вона, наша любляча мати, до котрої приходимо зі своїми жалями і болями, завжди зрозуміє нас й зуміє захистити. Тому й молимось до Матінки Божої аби просила свого Царственого Сина за нас. Їй можемо повністю довіритися, бо нічого поганого у Сина просити вона не стане.
    Також можемо молитися до тих святих душ й Ангелів, що перебувають із Богом, й проситимуть Бога за нас. Усі ці молитви будуть спрямованими до Бога, аби лиш щирими від серця вони були.
    Звичайно ж і у Бога в першу чергу маємо просити помочі. Якщо стає сумління глянути Йому у вічі ..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    молодца! дать калькулятор?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Я ж просила,- щоб краще демонструвати різницю між апостольською церквою і сучасним християнством (1 Тим.2:5) ; (Євр.7:25), бажано позабіблійні твердження уточнювати: "згідно православно-католицького віровчення", чи "згідно православно-католицького катехизму", чи "згідно католицьких гіпотез і припущень"....
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та в кожної церкви свої бзіки,припущення,фантазіїї і домисли.не лише в католицької...
    В православній - свої,в протестантів - свої...в кальвіністів - свої заморочки,в англіканській церкві - ще інші...
    Та несть їм числа..і всі - "істинні"....
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Звичайно. Інша справа - ти з Даяною. Оце "оплот правди та істини" на землі. Головне, подалі від церкви. "Чим далі від церкви, тим ближче до Бога".:crazy:
     
  19. Leri

    Leri Well-Known Member

    хм... а я думала що кальвіністи і англіканці це і є протестанти )))

    але не про те мова

    справді у кожного свої заморочки... і коли наприклад у мене кажуть
    "а чого от у вас в церкві кажуть отак а у нас отак"
    чому взагалі існує різниця?

    я навчилася відповідати так

    "ми всі багато помиляємось... а все тому що хтось НЕДОЧИТАВ щось у Писанні а хтось ПЕРЕЧИТАВ"...

    ми шукаємо там те що нам хочеться... і в кінці кінців віддаляємося від оригінального задуму... на жаль...

    а якщо просто сидіти і філософствувати - можна і взагалі забути а для чого це все власне є?

    що таке та церква?
    що таке (хто таке) я у церкві?
    Хто є Бог?

    от апостольська церква реально дуже відрізнялася від сучасних...
    (і навіть не тим, що тоді у катакомбах (в підвалах) люди збирался)

    раніше це була віра... а сьогодні релігія... ми навіть пишаємося своєю релігійністю...
    тим що певні ритуали виконуємо... але нажаль навіть деякі священники (не всі звичайно) своє служіння Богу сприймають як роботу... просто роботу...
    що вже говорити про простих смертних

    гигигиги... дивні думки у людей звичайно...


    4 Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.
    5 Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
    6 Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять.
    7 Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!
    (Iван.15:4-7)

    без церкви - це значить відттяти себе від виноградини і казати так і має ьути
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ти знаєш - в саму точку...
    Особливо від тої,в яку вона перетворилась після 2000 років розколів,воєн..во ім’я Христа..крові..во ім’я Христа...брехні...во ім’я Христа...
    То є трохи різні течії...
     
а де твій аватар? :)