"Апостольська церква і сучасне християнство"

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 20 кві 2009.

  1. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    ніколи не читав що апостоли освячували будинки чи засоби пересування
     
  2. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    :haha: А ви пошукайте відповіді у Писанні (і про посвячення всього, що під руку попаде, і про гроші за Божу благодать, і пояснення ап.Павла.......(Дії 20: 33-35) а..... я ж забула...... з вами треба говорити лиш на рівні "уявіть собі..."
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Так зараз демократія і гасла не регламентуються.:)
    А хто вам сказав, що священник це не праця ?
    Це фото з розряду смішні картинки, таких в неті повно.
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Їх в житті повно...на кожному кроці..
    І не йдеться про одиничні випадки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha::haha::haha:

    Як дружненько ми перескочили з одного питання на інше.:haha:


    А як любимо чужі гроші рахувати! Просто жах.:haha:
     
  6. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Гм... ну... прочитавши Біблію, у Старому Завіті бачимо працю священиків - посередників між Богом і людьми, а у Новому Завіті я взагалі священиків не зустрічала, тому навіть затрудняюсь вам відповісти. Одне лиш знаю, що ап.Павло (як і інші апостоли), не будучи священиком, не утримував себе за рахунок взятих, чи принесених кимось грошей. Апостоли збирали на церковні потреби, і теоретично могли й собі звідти брати, але не робили цього. Апостол Павло приміром виготовляв намети (Дії 18:3 ) Тому він мав право сказати: «Ні срібла, ані золота, ні одежі чиєїсь я не побажав... Самі знаєте, що ці руки мої послужили потребам моїм та отих, хто був зо мною. Я вам усе показав, що, працюючи так, треба поміч давати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, бо Він Сам проказав: Блаженніше давати, ніж брати! (Дії 20: 33-35). Тим більше, коли мова йде про торгівлю Божою благодаттю : «Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте. Не беріть ані золота, ані срібла, ані мідяків до своїх поясів» Мт.10:8,9.
    Якщо взяти до уваги, що у діях самоназваних священиків відсутня Божа благодать, то вигадками вони можуть торгувати, без питань.
    Та й взагалі, панове католики, не звертайте уваги на якісь там цитати і приклади апостольського життя. Католиків то не стосується.
    Це ви про священиків? Нарешті до вас доходять реалії життя. :mocking: (Я ж не думаю, що ви писали про Ісуса чи Павла, які вчили не брати грошей для власних потреб, і не торгувати благодаттю).
    Гм… ви мене випередили (майже такими ж словами) , доки я писала. Ми міркуємо синхронно.:) "Смішні картинки" з життя.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаєте, Даяно. От ще раз переконався, що ваші посилання на Святе Письмо часто робиться не для того, щоб висвітлити якесь питання, чи внести ясність, а просто, щоб показати, мов я дуже добре орієнтуюся у Біблії, звіряю і можу судити, що там традиційна церква добре каже, а що ні... такий собі крітік Бєлінский в російській літературі. Все це було б ще нічого, якби ті посилання на Святе Письмо інколи вносили ясність у питання, що обговорюється. Але деколи воно призводить до курйозів.

    Я запитав, якщо ви приїхали на авто і хочете посвятити, то чи повинен священик робити то задаром.
    На що ви голосно сміялися і порадили почитати Дії 20: 33-35

    35 Я вам усе показав, що, працюючи так, треба поміч давати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, бо Він Сам проказав: Блаженніше давати, ніж брати!

    Я думаю, що якщо людина на приїхала джипі, то вона не така вже й слаба, нє?

    О, а чому ви тоді, коли хочете прирівнюєте священиків старозавітних до нинішніх, а коли не хочете - ні?

    О, пані, Даяно, вітаю! То ви вже взяли на себе роль судити для кого стосується Святе Письмо, а для кого ні. От до чого доводить видумана позакофесійність! Нема кому направити...
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2009
  8. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Ну-ну..., "Я думаю...,якщо"..., "уявіть собі....." - це все, що ви можете сказати з прикладів апостольського життя.:mocking:
    1. Прикладів освячення всього, що попаде під руки, у Писанні немає.
    2. Що дає вигадане посвячення авта чи квартири? Воно від чогось охороняє? Воно містить у собі Божу силу і благодать? Якщо би дія самоназваних священиків була з розряду благодаті, яка дана Богом "дармо", якби це було Божою силою, то це підпадає під пояснення: «Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте. Не беріть ані золота, ані срібла, ані мідяків до своїх поясів» Мт.10:8,9. Тому я і писала, що вигадками нехай торгують, лиш ми маємо знати, що то вигадки.
    Ви знову перекручуєте? Де я писала про СВЯТЕ ПИСЬМО у загальному? Звичайно, що католики (як і усі) ним користуються і багато з того беруть. Я вам писала про наведені мною цитати і приклади з апостольського життя!:)
    А у вірші "Я вам усе показав, що, працюючи так, треба поміч давати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, бо Він Сам проказав: Блаженніше давати, ніж брати!" треба було звернути увагу на виділені мною зараз слова: "«Ні срібла, ані золота, ні одежі чиєїсь я не побажав... Самі знаєте, що ці руки мої послужили потребам моїм та отих, хто був зо мною. Я вам усе показав, що, працюючи так, треба поміч давати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, бо Він Сам проказав: Блаженніше давати, ніж брати! (Дії 20: 33-35). , жде апостол Павло відкидав власне утримання чужими грошами і говорив про свою поміч грошима, зробленими його руками.
     
    Останнє редагування: 22 жов 2009
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дійсно... прикладу у Писанні, де б хтось приїхав на джипі для посвячення немає. Тут ви праві. Ну і джип - то НЕ все, що попаде під руки, нє? Та й питання "що попаде під руки" досить неоднозначне, нє?

    По-перше, священики не є самоназвані. Самоназва - це позаконфесійні. Оце дійсно у Писанні такої категорії не зустрити. А священик висвячується єпископом. Сам себе священик не висвячує.
    Друге, посвячення, не думаю, що це є вигадки. Воно має під собою грунт. Просто, ні ви, ні я нажаль сходу не пояснимо. Правда, якщо я не знаю, то стараюся промовчати, а ви робите скоропостіжні висновки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    1. Авжеж, нема, як і нема посвячення у Н.З. БУДЬ-ЧОГО .
    2. Авжеж, неоднозначне:
    [​IMG][​IMG]
    Можете навести приклад у Н.З., де би хтось з апостолів називав себе священиком, чи їх би хтось так називав? (при тому, що слово "священики" (яких замінив ОДИН посередник - Ісус, зустрічається сотні разів).
    Про передачу Святого Духа читала. Про призначення наглядачів (єпископів), чи служителів-пресвітерів (старійшин) читала, а от про "висвячення священика" - ні. Може у вас якась Біблія інакша, га?
    Авжеж, бо у Н.З. таких нема, лиш у сучасному реалі.
    Ну-ну... помовчіть, помовчіть. Правильно робите.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ага, то в тому місці йно католики хай не читають, а взагальному можна? От спасибі за турботу, бо сі вже злєк.
     
  12. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    У вас великий талант перекручувань! (видно чия школа :) )
    Я нічого не писала про "читати - не читати". Я писала, що наведені мною цитати з прикладів апостольського життя (де описано, що апостоли не брали грошей на своє утримання, заробляючи своїми руками, не торгували Божою благодаттю і т.п.) католиків не стосується, бо католицькі самоназвані священики, на відміну від апостолів, цього не дотримуються. А ви у католицькому дусі мені одразу - "читати".., "не читати".... Спершу, ніж вкотре займатись буквоїдством моїх дописів, - уважніше читайте і добре подумайте. А краще, - щось по суті (аргументовано апостольським вченням і практикою) написати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто сказав? Навряд чи ви знайдете католицького священика, який би відмовився без грошей дати те, що йому дається - благодать. То ви вже перейшли на методику СЄ. Навішати ярликів і їх же висміювати.

    над вашим блудом у застосуванні цитат Писання, які немають у даній темі жодного відношення? Читав.
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2009
    • Подобається Подобається x 1
  14. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Погоджуюсь. Я ніколи не писала, що УСІ самоназвані священики вимагають грошей. І навіть у тих православних церквах, де висять прейскуранти, можливі випадки безплатних послуг. А тепер читаємо Писання: "Не беріть ані золота, ані срібла, ані мідяків до своїх поясів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.» Мт.10:8,9. Тут не сказано: "не вимагайте", чи "не просіть". Тут сказано "НЕ БЕРІТЬ", сказано "ДАРМО ДАВАЙТЕ". Різницю відчуваєте з тим, що ви написали, чи з вашою попередньою реплікою: "А що, - джип хіба безплатно освячувати?" А тепер, користуючись вашими словами, пишемо очевидне: "Навряд чи ви знайдете католицького священика, який би відмовився від грошей" за (вигадане т.з. традиційниками) "освячення" ;) Після водохреща усі форумляни можуть перевірити.:)
    Отож, благодаттю торгують наліво-направо, хоча .... яка це благодать? Бізнес.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зануда

    Зануда така зануда

    Познайомити вас з такими? Бо я наприклад інших не знаю. Брала шлюб, хрестила дітей, освячувала авто, помешкання і все це безкоштовно. А от в неділю на тацю даю регулярно, не багато, але регулярно, бо в церкві треба за електрику платити, за обігрів, свічки треба за щось купувати - як можу так і підтримую свою парафію.
    А кому шкода пару гривень, то так нехай і скаже, бо хто не може дати, тому в церкві дадуть - одяг, хліб чи ліки.
    То таки поганий тон так узагальнювати - всі здирники, всі шахраї etc.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гм... Уявив вас і вашого чоловіка... ходите в штанах, чи замотані у полотні... бо шось не читав, щоб у Н.З. жінки в штанах ходили, нє?

    Розумію я цю фразу. Продажа благодаті, чи чого іншого відбувається тоді, коли ви платите конкретно за товар (послугу). Якщо Ви не заплатите, то вам цього не зроблять.
    Якщо вам зробили послугу, а ви вирішили віддячитися. То це НЕ є продаж. Допустимо, я прийшов до священика і попросив щось. Він зробив. А я вирішив віддячитися. Тобто я б міг того не робити, він би все одно це зробив, але мені захотілось. То де тут продажа благодаті? Нема, в жодному разі! Я жодного разу не чув, щоб питання стояло так: я тобі хату посвячу, але то коштуватиме 10 грн., чи 50 грн... Або підійдіть до священика і скажіть: я вам дам 100 грн, а ви мене за то висповідаєте. Спробуйте, а потім нам на ЛФ розповісьте про його реакцію. Тому що ярлики вішати легко, а в житті воно трохи по-іншому.
     
    Останнє редагування модератором: 23 жов 2009
    • Подобається Подобається x 2
  17. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Я вас розумію. Коли католикам не вдається спиратися на Слово Боже, на його прямі вказівки - залишається лиш уявляти і про штани писати. Уявляйте далі, це ваше право.:) Не дивно, чому значна частина католицького вчення і догматів побудована не на Слові Божому, а на людських уявах.
    Ну-ну... уявляйте далі, нехтуючи поясненнями. Сам Господь сказав: НЕ БЕРІТЬ! ДАРМО ДАВАЙТЕ! Але "Зваричі від релігії" пояснюють, що їм САМІ люди "засівають", нє?
    Ясно, що не вимагали. Відмовлялись брати, чи ви не пропонували? Бо кого не спитаю, то усі кажуть (та й сама щоразу бачила), що при посвяті помешкань ходить хлопчик-"гаманець". Скринька для пожертв у храмі (для потреб церкви, а не самоназваних священиків) - річ зрозуміла, все решта - звичайнісінький бізнес на вірі.
    Стосовно того, що робиться Святим Духом (католиків і православних очевидно це не стосується), читаємо Писання: "Не беріть ані золота, ані срібла, ані мідяків до своїх поясів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.» Мт.10:8,9. Тут не сказано: "не вимагайте", чи "не просіть". Тут сказано "НЕ БЕРІТЬ", сказано "ДАРМО ДАВАЙТЕ". Різницю відчуваєте? Хочая бачу, що подібні Господні вказівки і вимоги католиків і православних не стосуються (як і багато інших апостольських пояснень і вказівок). Але я не дивуюсь. Збуваються пророцтва. Очевидно так і має бути.
    Якщо не маєте біблійних підтверджень, пишіть далі про уяви,штани, про "не вимагають" замість "не беруть" і т.п.
     
    Останнє редагування: 23 жов 2009
  18. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    І що тут трудного? Священники - служителі Бога, це їх праця і я б не сказала , що вона належить до легких.
    То був час становлення церкви, зараз час життя церкви.
    То ж не варто порівнювати. Всьому свій час під небом.
    Хіба ці слова Спасителя стосуються матеріальних речей? Ісус Сам мав матеріальні потреби і говорив, що вартий робітник своєї поживи.( Матв.10:10)
    Священники не самозвані і вашу нелюбов до них вони переживуть.
    Христос є Священником за чином Мелхиседека, то чому у Його Церкві немає бути священників?
    Апостоли є святими Церкви тому якраз навіть дуже стосується.
    Співаки, які мають гарний голос, чому дармо не співають? Чи для них закон не писаний?
    Здається вам потрібен відпочинок.....:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Авжеж. То була важка праця: жертвоприношення, купа різноманітних обрядів, церемоній і процедур. ... Добре, що служителі Христа не є священиками - посередниками між Богом і людьми. Та й праця апостолів була важкою, особливо старійшин і наглядачів - мусіли і себе утримувати працею своїх рук, і нужденним помагати з цієї праці, та й ще проповідувати, месіонерську та іншу роботу проводити. Це не що, - сидіти на місці, торгувати бюлагодаттю і жити за рахунок інших.
    Авжеж. То був час становлення церкви, де апостолам для того, аби "Євангелія Царства поширилась по цілому світі" гроші були більш потрібні, ніж зараз, коли на всьому готовому у храмах сидіти. Проте Ісус не казав "НЕ БЕРІТЬ ТИМЧАСОВО", а наполягав, що все, що робиться Духом Святим (який дався учням безкоштовно) повинно і робитися безкоштовно. Слово Ісуса - вічне і незмінне. Але ви не хвилюйтеся.То священиків (яких замінив ОДИН Ісус) не стосується, вони полишились у Старому Завіті.
    Ага... ви вважаєте, що Ісус говорив не про матеріальні, а віртуальніі гроші, коли казав, щоб за ДІЮ СВЯТОГО ДУХА ГРОШІ НЕ БРАТИ ??? А те, що проповідників-місіонерів приймали, давали ночліг, кормили то звичайно, що вони були варті цієї поживи.
    гм... знову католицький стиль : "якщо", "уявіть", "припустимо"....
    1. Слово священики, яке у Н.З. зустрічається сотні разів, - жодним випадком не стосувалось послідовників Христа.
    2. Священики виконували посередницьку священицьку функцію, яка перейшла до Ісуса. Жодних справжніх аргументів протилежного ніхто не навів, одні лиш гіпотези на рівні: "а якщо...", " а чому...", "уявіть собі...", "А от у Старому Завіті .... значить....", " а от співаки", , "А от штанів не носили, значить...":crazy:
    Я гнамагаюсь оперувати фактами, а не "трам-тара-рам".
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=494701&postcount=6
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=494705&postcount=9
    :haha: Оце - в дусі католиків! :mocking: За рибу - гроші. Ісус казав про релігійні справи і обряди - чудодійні дари благодаті Духа Святого, а не про роботу співаків, танцюристів, акторів, чи ремеслярів (як наприклад ап.Павло, маючи талант до ремесел, продавав за гроші виготовлені ним намети).
    Не пишіть самі до себе, це дивно звучить. :) І не робіть перепочинку, бо ви мені настрій піднімаєте. Розвеселили особливо співаками.:))) Пишіть хоч що-небудь разом з Михом, веселіть народ: про штани, про талант і роботу співаків, акторів кіно, балярин і т.п.... , лиш прізвища називайте. Пишіть приміром так: "А чому священики не повинні брати гроші за благодатну чудодійну силу Святого Духа", якщо Вєрка Сердючка гроші бере?" :good:
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А Ісус не є прикладом для унаслідування для християн? І хотілось би якусь цитатку про те, що посередницька священича функція ПЕРЕЙШЛА до Ісуса від священиків, а то кому-кому, а вам якось не личить голоруч пояснювати, нє?
     
а де твій аватар? :)