"Апостольська церква і сучасне християнство"

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 20 кві 2009.

  1. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Не користі і не злоби ради, а істини для. Щоби декому трохи охолонути.
    РПЦ: реформи Патриарха Нікона. Можливо троє/дву-пєрстіє, ревізія усіх книг тощо не догма, але суттєво потрясла Церкву.
    Сербська ПЦ фактично перейшла на наш календар, хитро обійшовши відповідний канон. До речі, цей самий канон - чи не був введений ПІСЛЯ 1054 РОКУ?
     
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    Не догма звичайно, а адекватна реакція на виклик часу, ато би хрестилися двома пальцями...

    Питання щодо календаря: він створювався для того, щоб більш точно визначати пасхалію, чи щоб перенести усі нерухомі свята?
     
  3. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Тут ви помиляетесь, рызницы мыж правоавними церквами є на рівні традицій, розєдання має швидше політичні. ане релігійні причини. Тому маючи на 99,9% погляди правславні УПЦ КП, УПЦ МП і УАПЦ будуть гризти один одному горло через абсолютно неважливі для церкви, алеважливі для політики питання.

    ---------- Додано в 00:16 ---------- Попередній допис був написаний в 00:08 ----------

    А що б від того би змінилось? за якусь фігню парволсавні релігійні нелюди і збоченці вбили тисячі людей.
    Що ж це зацерква?
    Як можна вважати нормальную церкву, яка має руки по лікоть в крові за минулі століття, сьогодні благословляє атомну зброю массового знищення, вврдить покровителів ракетних військ, а окремі священники заявляють, що Бог допомогав радянським науковцям у створенні атомної зброї.
    Те що ми зраза бачимо у Россії -- це православний фашизм.
    Зрештою саме католики, православні і лютерани заклали підвалини фашизму і націонал-соціалізму.
    По сьогоднійшній день створена агентом царської таємної поліції у Франції Рачковським і видана православним письменником і містиком Сергіем Нілусом фальшивка "Протоколи сіонських мудреців" досі використовуеться Хазбаллою, викоистовуеться як освітній посібник для шкіл в Ірані.
    Так ., що єчим пишатись православним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    О! Так не нарікайте на наші адекватні реакції на виклики часу. Може тоді не лише до співпраці, а й до співпричастя домовимось :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Як воно Бог влаштував, що люди грішні, а Церква - свята?
    "А далі Папа поставив останнє запитання: «Що можу я зробити, почуваючись слабким, вразливим, грішником?» Бог, за словами Святішого Отця, відповідає нам: «Не бійся святості, не бійся прагнути високого». Адже кожен християнин покликаний до святості, яка «не полягає, насамперед, у тому, щоб робити надзвичайні речі, але в тому, щоб дозволити діяти Богові, вона є зустріччю нашої слабкості з силою Його благодаті, вона означає довіряти Його дії, що вчиняє нас здатними жити з любов’ю, робити все з радістю та покорою, на Божу славу та служіння ближньому», – підсумував Папа Франциск, закликаючи не втрачати надії на святість, з радістю жити вірою та дозволити Богові нас любити."
    http://www.credo-ua.org/2013/10/102946
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Може, це додасть взаєморозуміння.
    "Вийшов друком «Тлумачний словник термінів канонічного права», який уклав суддя Церковного Трибуналу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Олег Хортик."
    http://zaxid.net/home/showSingleNew...vpershe_viyshov_ukrayinskoyu&objectId=1294837
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергію, знову плювок на церкву? Ох не дає вам спокою той з ріжками, що в вас сидить!
    Та зрозумійте, нечисті на руку люди будуть використовувати всі можливості, щоб вкрасти гроші. Ваша бруклінська гопкомпанія аж нічим від них не різниться.
    Але хочеться про інше. Ви, Сергію, були присутні під час того екзорцизму? Зловили за руку попа-хапугу?
    А це якраз ви ставили в докір Ромку, коли той розповідав про людину-диявола загальновідомі факти. Чи нападали на мене, коли я повідомляв загальновідомі факти про Расела, що він був брехун, вигнав жінку і спав з прийомною дочкою.
    Так що, Сергію, або-або. Або труси натягніть або хрестика зніміть...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Є відеодокази- відзнятий матеріал, інтерв ю і т. д. Ну було бцепоодиноким випадком нізхто би не вернув би увагу. А так це явище, надто полширене, щоб його ігнорувати. Не розумно було священннику вимагати пожертви з журналістів. Чомус у менев моєму зборі нікомуне прийде в говлову спитати,чи я щос ь пожертвував, чи ні. підрахунок грошей відбувається в пристутснті кількох, міннімум двох чоловік у відкритому приміщенні. Гроші перераховуютьсяв філіал через банківський рахунок, отжєевсеможна відсдікувати і приховти суми фаткично не можливо. Знаю випадко ,як досить шанованний стараійшина бувпозбавленний спілування тільки тому, що сума сума зібранних пожертв заннотованна ним не збігалась з фактичною. лише на три доллари. Все бнічого.якбивін прсото визнав свою, вину. ане ставав в позу. щовньоговимгають плояснень за такий дріб язок.

    ---------- Додано в 10:06 ---------- Попередній допис був написаний в 10:05 ----------

    педро,якщо факти загальновідомі, то де зсилдики на історичні джерела?

    ---------- Додано в 10:09 ---------- Попередній допис був написаний в 10:06 ----------

    Педро, ці звиунвачення були не прийняті судом.
    От саме ви Педро маєте вдягнути труси і припинити займатись тут своїм ексбіціонізмом. Ви жодних зсилок, не наводжите, а вірити першому-ліпшому я не звик. Нема документів? То стули писок.

    ---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:09 ----------

    Педро, його жінка була феменісткою. ісама пішла від нього. але розлучення не отримала, а лдише юридичну сепарацію черз 16 років.


    Педро, ну як ви можте назвиати себе християнином, якщо брешете і збираєте плітки? Це ж недсотйнна поведінка для будь кого.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я звідси бачу, що ви жертвуєте своїм часом, а час - це гроші і якщо ви ходите з т.з. проповідями, то літературу вам також не дарують.

    ---------- Додано в 17:01 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

    Особисто я маю теж сумніви що до того священника, але якраз відео рівно нічого не доводить.

    ---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:01 ----------

    а священник і не вимагав, звідки ви взяли?
     
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Та власне, що отримуэться вона безкоштовно.

    Уважно выдео передевытся - зя ким вирозом священник говрить про те що журналысти нычого не поклали у скриньку.
     
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергію, в мене кілька дружніх порад. По-перше, перестаньте грубити. До вас, особисто, грубістю ніхто не відповідає. Бачу, що вже модератори звикли до вашої хамської поведінки. І не реагують.
    По-друге, якщо ще є в Україні вечірні школи, підіть підучіть українську мову.
    І, по-третє, перестаньте вмішуватись в життя церков і церковнослужителів. Ще раз повторюю, ваші бруклінські єретики далеко не кращі.
    Ось перестанете вмішуватись, і ніхто не буде звертати ніякої уваги на ваших расселів, рутерфордів і прочая...
    Мені абсолютно до одного місця з ким вони спали, чому повиганяли жінок, які пяні оргії творили і яку пшеницю вирощували.
    А будете вмішуватись не в свою справу, правда про ваших слуг диявола буде тут все більше і більше виринати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сергій Аспірант отримав завдання в своїй організації - напаскудити в темі "Апостольська церква і сучасне християнство".

    ---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:18 ----------

    він не вимагав, ще раз кажу.
    він хотів показати журналістам скільки він бере за екзорцизми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Я говрю про момент коли, журналісти ідуть з церкви.

    ---------- Додано в 00:44 ---------- Попередній допис був написаний в 00:41 ----------

    Ви це можете довести? Рассел наприклад, усе своє майно вклав у діяльність релігійної групи.
    Жодгний з керівників свідків Єгови, авіть близко не може зрівнятись по своїм статкам з керівниками будья колї іншої конфессії.
     
  15. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А ви, Сергію, щось можете довести? Так, згідно вашої башти, церковні служителі кожен має мільярд а ваші "вимазанці" не мають чого їсти. А ви особисто(як колись питали Ромка на рахунок лєніна) з калькулятором ходили і рахували гроші тих і тих? Отож то. Не судіть і не будете судимі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я так само.
     
  17. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А що я маю доводити?
    Відеодоказів достатньо. З вашого боку - нічого.

    ---------- Додано в 15:20 ---------- Попередній допис був написаний в 15:18 ----------

    Вище керівництво має достатньо.
     
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Крик душі молодого священника!
    Більше би таких священників було!!

    [​IMG]
    Я втомився бути священиком вашого Бога — мертвого, злого, караючого та несправедливого…

    Чесно: я священик усього лиш два роки — і я вже втомився.

    Я втомився служити Божественну Літургію для людей, які приходять на неї, «бо так треба, бо так нас вчили», а окрім того половина з них примудряється бути присутніми тілом на Службі, але розумом, душею — десь далеко, напевно, на своїх Гаваях…

    Я втомився щодня промовляти слова Анафори «І сотвори ото хліб цей Пречистим Тілом Христа Твого, а Те, що в чаші, — чесною Кров’ю, перетворивши Духом Твоїм Святим…» Втомився не тому, що мені лінь чи важко, чи щось інше, а втомився від того стиду, який переважно переживаю, бо через мене, грішного, і на мій заклик приходить сам Бог, а Його… А Його тут ніхто не чекає.

    Він дарма приходить, дарма старається, «гайнує час», «напружується», бо Він нікому тут не потрібен Таким, Яким Він Є!

    Присутні чекають не Його — Бога, який є Дорогою, Правдою та Життям, а свого божка. Хтось чекає Бога, подібного до Гаррі Поттера — тобто щоб виконував бажання, якщо добре поклянчити.

    Хтось інший чекає не на милосердного та люблячого Бога, Отця, Батька, а на суддю, сивого дідуся в мантії з молоточком, який без емоцій виголошує вироки.

    Ще хтось чекає на… А Бог його знає, на що чи на кого він чекає! він же й сам не може собі пояснити, чого прийшов.

    А добра кількість присутніх уже ні на що й ні на кого не чекає… Їм непотрібно. Їм вистачає того, що є… А що є? Цікаве питання, треба подумати…

    Люди! Мені набридло вас «сповідати»! Тобто імітувати Сповідь як Таїнство зустрічі Милосердного Батька та блудного сина …

    Набридло!!! Чуєте?

    Годинами вислуховувати ваші «брєдні», виправдування та біди, але майже ніколи — «Батьку, Тату, прости, бо я згрішив супроти Тебе…»

    А вершиною цього фарисейського акту, «юдиного поцілунку» є річники, тобто «святі люди», як я їх називаю, бо вони виконують нікому не потрібний обов’язок — раз на рік, перед Пасхою, «тре висповідатисі». Юди!!!

    Що мені ще набридло? Хоронити, женити та відправляти «щось для когось і за щось».

    Чому набридло хоронити? («Чим тобі небіжчик вже не вгодив?» — можете спитати.) Бо таке враження, що, крім тебе та покійника, той Парастас як молитва нікому не здався. Головне — щоби три батони стояли, вікна та дзеркала були завішані, не забути шнурки покійнику з ніг зняти «бимс там міг ходити», і встигнути крісла перевернути — «бим не вернувсі» той, по кому ви плачете. Абзац! Клінічна кома.

    Надоїло женити тих, які поспішають «до знимки», до залу — будь-куди, але не до церкви. А то так, бо традиція така… А ми шо, не християни?

    Чесно скажу: лише одне подружжя, якому я вділяв Таїнство Подружжя, пережили це по‑справжньому як Таїнство, а не обов’язок — слухали, вдумувалися в слова, плакали, і їхнє ТАК було щирим…

    Це «так» було чути на цілий світ. Воно понині живе! Його можна почути, якщо прислухатися…

    Я його чую понині!

    Я можу безконечно тут писати, продовжувати — «я ненавиджу… я втомився… Мені набридло» і т. д. Але що воно дасть?

    Ви хіба подумаєте: «батюшка здурів» чи щось у тому роді, або «він не знається на житті».

    Ні.

    Не це становить мету моєї «сповіді» — показати, як важко бути священиком і які ви всі погані.

    Ні.

    Я хочу вам сказати лише одне. Одну новину.

    Новину яка в «ТОП-100» бере перше місце, а в рейтингах новизни б’є всі рекорди, залишаючись… невідомою.

    Люди, БОГ — ЖИВИЙ! Він не помер!

    Він не «десь там на Небі», а ТУТ, реально ПРИСУТНІЙ, ЯК І МИ З ВАМИ!

    Він присутнім на кожній Божественній Літургії. Уявляєте? На КОЖНІЙ. Не запізнюється! Тихо, спокійно, без метушні, скрито… Під видами Хліба та Вина —Тіла і Крові. Зрештою, Він її сам служить!

    Це Він сидить у сповідальниці й вислуховує наші сповіді. Сидить, чекає, щоби помилувати, простити, обняти… Назвати сином улюбленим.

    То Він особисто покладає вінці на наречених і благословляє їх на спільне життя.

    То Він — Ісус, невидимо, але реально присутній у лікарні біля хворого чи вмираючого, у в’язниці біля ув’язненого, у підвалі з полоненим, у повітрі, на морі чи в дорозі з подорожнім, зі мною зараз поїзді «Рим — Больцано», і з тобою, який читаєш, — за компом, чи хоч би де ти був і читав це.

    І незалежно від того, хто ти є і де знаходишся, якого кольору в тебе шкіра і якою мовою ти розмовляєш. Незалежно якого ти віросповідання та до якої Церкви належиш. ЧУЄШ?

    Пам’ятай: твій Бог — живий! Він є тут! Він реальний!

    А Ти його колись зустрічав? Ти Його знаєш особисто? Ти можеш сказати: “… Хто? А, Ісус, той що Христос! Та я Його бачив на власні очі. Він Є тут! Та я Його знаю добре, ми приятелюємо вже купу років — ціле життя, якщо не більше!»

    Знаєш?

    о. Степан Ковалик

    Довідка
    Отець Степан Ковалик (УГКЦ), навчався у Львівській духовній семінарії та Українському католицькому університеті, висвячений на священика 14 січня 2014 р. в Стрию. Працює в Парижі, в греко-католицькому кафедральному соборі св. Володимира.
    CREDO

    “Ось це мій Бог!”- крик душі молодого священика
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    то Пол Вошер... Баптистський пастор
    Так я слухав його, також подобається те що він говорить...
     
а де твій аватар? :)