"Апостольська церква і сучасне християнство"

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 20 кві 2009.

  1. yasam

    yasam Well-Known Member

    Вам не раджу, бо нещиро молитись то на осуд. А чого я до нього молюся, я знаю, і знає мій духівник. Думаю вам невідоме ні перше, ні друге.

    ---------- Додано в 22:17 ---------- Попередній допис був написаний в 22:16 ----------

    Хоча би за працю поважати його можна, нє?
     
  2. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Поважати можна, але молитися? А де гарантія, що його дух прилетів саме до вас? Адже тільки один Бог є всюдисущий і всесильний. Але не люди. Навіть "святі". Бо де гарантія, що наприклад хтось молиться до якогось святого в Аргентині і святий полетів саме туди. А ви до його молитесь в Україні. А я в Англії. Святий же не може роздертися...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    Що за бредні, що за прилетів. Душі померлих, і навіть святих, ніде не літають, а чують наші молитви через ВСЮДИСУЩОГО БОГА. Почитайте троха вчення церкви про загробне життя, і не знайдете нічого, що суперечить Біблії, чи здоровому глузду!

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

    Якщо неслухняна дитина попросить слухняну, щоб та звернулася до їхнього Батька з проханням про допомогу, то хіба у неслухняної дитини буде не більше шансів, як би вона зверталася безпосередньо сама?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    То якась нестиковка. Значить, Бог чує якусь вашу молитву до Івана чи Степана і передає Івану чи Степану. А ті вже починають бурхливу діяльність. А чому до Бога не звернутись в молитві. Адже він сильніший за різних "святих". І ніколи я не читав, що Христос казав: прийдіть до якогось Гаврила чи Кирила, а постійно казав: ПРИЙДІТЬ ДО МЕНЕ! Чому ж не послухати а видумувати різні видумки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ви анічогісінько не тямите у вченні церкви про святих. Адже християни моляться до святих, ба навіть до Богородиці не як до якихось божеств, але лише як до людей, які послужили Богу всім своїм життям. Так само як ви, влаштовуючись на роботу, шукаєте знайомства серед персоналу, щоб знайти людину, якій начальник довіряє, і через неї потрапляєте на роботу. Це грубо кажучи.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

    Так, але якщо ви по житті чмо, що ніхто з живих за вас не молится, то який плід віри ви принесете? А святі за вас молитися будуть - на те вони і святі, що прощають.

    ---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    А ви не прощаючи ближнім як можете бути прощені? Тільки якщо хтось достойніший за вас попросить.
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Чим відрізняється віруючий від не віруючого?
    Для віруючого Бог є Татком, а для невіруючого неприступним Богом, до Котрого треба шукати якісь особливі підходи через когось...:)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А між чорним і білим є море відтінків сірого, як між невіруючими і віруючими є багато різних.:)

    ---------- Додано в 00:13 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

    для невіруючого Бога нема.
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    Можливо. Але я в таке не вірю.
    Перше, що переживає людина, коли народжується згори- це усвідомлює те, що Бог є її люблячим Татком...

    ---------- Додано в 00:23 ---------- Попередній допис був написаний в 00:22 ----------

    Також в таке не вірю...
     
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Якщо я в житті чмо і не вірю в викупну жертву Ісуса Христа, то не хай сотні так званих святих моляться, нічого не допоможе. (читайте історію про бідняка і Лазара).
    Є одна розповідь про Мартіна Лютера. Не знаю чи таке було але як притча ця історія дуже повчальна.
    Прийшов диявол до Лютера і почав нагадувати про його гріхи. Писав-писав... Лютер каже, чого зупинився, пиши. Той далі. Написав всі. Тоді Лютер взяв червоне чорнило і поверх написав: "Кров Ісуса Христа, Сина Божого, очищає від усякого гріха". Ось до якого Святого треба молитися, бо він пролив свою святу кров за мої гріхи і вірою в його жертву я маю прощення гріхів.
    Читайте Біблію, пане Ясам. Це набагато корисніше від різних видумок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    А для чого?
    Не впевнений, що ви це сприймете, та й збудування нікому не принесе таке...
    Про відхилення і домішки, можна говорити в межах однієї конфесії, а не з людьми різних конфесій...
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не знаю яким боком тут притча про .... не бідняка і Лазаря, а про Лазаря і багача.

    Але є місце у Святому Письмі, коли чоловік прийшов до Ісуса і попросив про свого слугу. І його (молитва) просьба була вислухана. Тобто просити за когось діє.

    ---------- Додано в 00:37 ---------- Попередній допис був написаний в 00:33 ----------

    рожеві окуляри у всьому вина, Левко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Одна важлива деталь- чоловік, котрий просив за свого слугу був живим. Його молитва була вислухана.
    В Писанні немає жодного випадку, чи натяку про те, щоб хтось за когось просив в людини, котра уже померла, чи тим більше, щоб померла якась людина просила в Бога за когось живого...
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Соррі, Миху. Лихий поплутав. Звичайно про Лазаря і бідняка.:)
    Особливо слова (цитую по памяті) маєте Закон і пророків. І коли йому не вірять, то навіть нехай хтось з померлих прийде - не повірять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згоден зі всім, що ви тут написали.

    Залишилося вияснити хто є живий, а хто є мертвий згідно Євангелії.

    ---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:41 ----------

    дрібниця.... хоча ви знову наплутали... хоча і це дрібниця...

    Що цікаво... бідняк, який потрапив на Небо, мав імя у цій притчі, а багатий - не мав. Показово!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Звичайно, ми повинні читати про святих - героїв віри, вчитися в них, розуміти Христову науку... Але, зрозумійте, вони також спаслися жервою Христа на Голгофі і їхні подвиги були завдяки силі і благодаті Святого Духу. Порівняйте поведінку апостолів до Пятидесятниці і після. Тільки після того як на них зійшов Дух Святий, вони з слабеньких невірних хлюпиків перетворились на героїв віри.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    Жартуєте собі...

    Те що людина вірить, що Бог є ще не робить його віруючим! Навіть атеїсти в це вірять, інакше чого би заперечували того, кого немає...

    Віруючою людина стає, котра починає вірити в те, що Бог є її Татом, в те що Ісус вмер за неї особисто, для того, щоб спасти від вічної смерті і дати вічне життя...
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Просто, коли ми говоримо молитва до святих, то тре розуміти, що це така молитва, як до Бога. Будь-яка молитва до святих - це просьба до святого, щоб він молився до Бога за нас.
     
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я мав на увазі фізично живий.

    ---------- Додано в 00:49 ---------- Попередній допис був написаний в 00:47 ----------

    Ви боїтеся прийти до Нього самі?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Левко. я не винуватий, що вам "не пощастило" слухати лекції "основи наукового атеїзму". В атеїстів ніякого Бога просто не існує, а основна ціль людини - построєніє комунізма. Нам то пару років всверлювали в мозги, а ви мені:
    атеїсти вірять....

    Ну звідки ви такий хороший, га?

    ---------- Додано в 00:54 ---------- Попередній допис був написаний в 00:51 ----------

    я такого не писав.

    приходити потрібно самому, але йошкін кот...

    яка різниця як і з ким ви прийдете? Головне - результат.
     
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ви боїтеся приходити до Нього самі?
     
а де твій аватар? :)