Антихрист — син Сатани?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Pototsky, 20 бер 2013.

  1. kym

    kym Well-Known Member

    Бог не може бути ні справжнім ні не справжнім ні живим ні мертвим. Якщо ви розумієте під Богом щось на подобі людини то це помилка. Людина існує якигось 100 тис років а планета земля 4 млрд років. А раз бог створив землю так давно то він точно не подібний на людину. Але крім землі бог створив ще Сонце, яке ще старше за землю навіть в космічних розуміннях. А мільярд років в космічному вимірі дуже мало.
    Скоріше всього Бог це енергетична субстанція яка містить код по якому розвивається всесвіт.
    А до енергетичної субстанції немає сенсу ні звертатись ні молитись ні щось вимагати від неї. Тим більше вона не може бути ні справжня ні несправжня ні мертва ні жива.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    сказав біологічний згусток....:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Пані Газе, а де гарантія, що люди не будуть розчаровані вашою релігією? Адже кожна релігія створюється так би мовити людським "додатком" до Святого письма. Ваш же засновник, напівграмотний, напіввіруючий Рассел створив вашу релігію ще й перекручуванням Святого письма.
    А ви мусити цьому вірити до останньої коми. Наприклад, ви змішуєте слова роджений і створений. Поясню. Ви маєте дітей? Якщо так, ви можете заявити - 5 років тому я створила гарного сина(дочку)? Звичайно ні, бо ви його вродили і він до деякої міри є частиною вас. І, допустимо, ви є гарна кравчиня і пошили цьому сину сорочечку. Ви можете заявити - вчора я родила сорочку для мого сина? Смішно? То чому ж ви вперто повторюєте нісенітниці засновника вашої релігії чи бруклінських "намазаників"?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    О стоматолог про високі матерії завогорив впіймав Хазе на обмовці

    Tapatalk
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Згусток, субстанція, матерія - все суб'єктивні поняття. Все складається з невідомих часток, по суті з повітря, тобто з нічого, які тримаються між собою невідомо чим. Тобто насправді нічого немає крім пустоти.
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Ви хоч розумієте сами, що пишете?:facepalm:Якщо Ви Бога називаєте енергетичною субстанцією, то що то за така енергетична субстанція. якщо вона ні жива, ні мертва? Для початку хоч погугліть і прочитайте, що собою являє поняття енергія, якщо в школі не хотілось вчити. Мене у Вашому дописі те, що слово "Бог" Ви пишете з великої букви, значить ще не все пропало... .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Перепрошую, виправляю помилки. :)
     
  8. kym

    kym Well-Known Member

    Я то розумію що пишу.... а ви хочете з допомогою Гуглу вияснити те що люди хочуть взнати за останні 5000 років свідомого життя. Коли я пишу енергетична субстанція - то це не значить що це відома вам і мені електрична чи атомна енергія. Це щось покищо невідоме... це може бути якась невідома нам матерія, чи плазма, чи ще щось до чого ми не дійшли в свому розвику. Але можна точно сказати що воно до людей не має прямого стосунку. Воно заложило код, або правила як людина має існувати. Має народитись, енергію на життя дістати хімічним методом і померти. А щоб не було скучно може думати своїм розумом звідки то все взялось)))))))
    Інша справа що в якийсь момент появилась група людей яка почала спекулювати нерозумінням людей звідки то все взялось і навіть за рахунок того почала існувати. Називається ця група - релігійні діячі у всіх відомих видах і формах
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Людині ніхто нічого ззовні не задає як вона має існувати. Людина - частина цієї енергії.
     
  10. kym

    kym Well-Known Member

    Як один з варіантів в повні приємлема версія
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Версія відома кілька тисяч років. До виникнення християнства.
     
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Залежно звідки і яке "джерело енергії"... .
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))) це точно.
     
  14. Hase

    Hase зайчик

    Пане Ким, біблія говорить, що Бог - є Дух (Івана 4:24). Тобто духовна ОСОБА. І як, віН може бути не живий, якщо він створив ЖИТТЯ і людей, по його образу? З мертвої матерії живу неможливо створити.

    Пане Педро, я роблю те, що повинен робити КОЖЕН Християнин, і що робив і наказував сам Ісус - проповідувати ВСІМ націям Добру новину від Бога.
    Крім того, ідеться НЕ за "нашу релігію", ідеться за біблію і добру новину від Бога, його Слово і його майбутнє для НАС ВСІХ. Якраз у такій ситуації , якій знаходяться біженці їм потрібно знати, що Бог їх не забув і любить кожного з нас, що для нього не має рiзниці ні колір шкіри, виріз очей, назва країни... Якраз людям пізнавших смерть так близько потрібно знати, що у них є НАДІЯ, на нове інше життя, що Бог САМ обіцяє людям майбутнє...майбутнє в мирі і любові.
    Про це йдеться, пане Педро. А чи люди хочуть дізнатися, що насправді говориться у Біблії, чи ні, то їхній власний вибір.
    І в той чaс, коли всі стонуть і не бажають приходу біженців з Іраку, Ірану, Сирії і т.д. , я особисто рада і знаю, що все відбуваєтья, як повинно бути, оскільки тепер ці люди з країн, де Біблія, як книга була заборонена і не було можливості її читати та вивчати.... мають цю можливість!
    (Матвія 24:14) "І цю добру новину про Царство будуть проповідувати по цілій населеній землі на свідчення всім народам, а тоді прийде кінець."
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А оце ви ввязалися міцно....:))). Зараз може початися...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kym

    kym Well-Known Member

    Ви рахувати вмієте. Біблії 2000 років. Землі 4 мільярди років. примітивна людина була 100 тис років тому, Свідома людина 5000 років тому.Коли писали біблію то користувались досвідом який був за 3000 років до моменту написання. А що було 100 тис років тому і тим більше 4 млрд років тому біблія не могла знати. Якщо виходити з рівня освідченності людей часів написання біблії то вони написали абсолютно правильно - Бог - це ДУХ. Але не від слова духовна особа. Бо 2000 років тому не було такого поняття як духовна особа. Були жерці, служителі храмів і все такого типу. Під словом ДУХ тодішні вчені розуміли то саме що і ми тепер - енергетична субстанція чи щось до цього подібне, яке існує більше як 4 млрд років і прямого відношення до людини не має ніякого, тільки опосередковано. Просто рівень пізнання тодішніх людей був набагато нижчий ніж сьогодні і вони як вміли пробували давати відповідь на питання звідки все пішло
    Так що не займайтесь спекуляцією перекручуючи біблію
     
  17. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Das ist wunderbar, Frau Hase. Проповідуйте і нехай допоможе вам Бог. Ось тільки єдине, маленьке але дуже важливе прохання - проповідуйте Біблію, добру Христову новину. Біблію, а не Башту, де подається інтерпретація Біблії, причому перекрученої Біблії іноді до невпізнання. Бо це дасть не набагато більшу користь ніж проповідь Корану.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Пане Ким, хто сказав цю "істину"? Я так зрозумів, що це ваша теорія. Якщо ні, то подайте імя автора цієї теорії. Скажу вам по секрету. Ви можете заявити, що вік Землі 10 млрд років, а люди жили вже мільйон років тому (є такі теорії) і дістати добрих промотерів, ваша теорія буде мати право на життя.
    Пригадую, в нас в університеті в Австралії читав лекції професор гістології. Був дуже худий і високий. І страшенно меланхолічний. Часто любив просто завдавати питання. Наприклад, хто знає то і то, чому так... Ми щось видумували. Після цього він меланхолічно промвляв - nobody knows, тобто ніхто не знає. Ми багато чого не знаєм. Як сказав Ісак Ньютон, я подібний на хлопчину, який підбирає камінці на березі океану, незвіданого океану правди що лежить переді мною.
    Покиньте свій маркситський підхід до всього і ви побачите, що все набагато складніше і атеїстичні теорії є просто безглуздими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. kym

    kym Well-Known Member

    погано зрозуміли.
    Це не моя теорія а науково вирахуваний час винайдений Резерфордом
    Ви погано вчились там де вас вчили. І тепер своє неуцтво прикриваєте стандартними популістськими висловами типу марксизм і атеїзм.
    Таке саме дослідження було проведено по Туринській плащівниці
    Згідно вашої теорії в Оксфорді марксисти, Арізоні, атеїсти, а от хто в Цюриху невідомо .... може підскажете
     
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Пане Кім, я не хочу хвалитись моєю освітою, але скажу вам відверто, в цьому аспекті ми з вами в різних вагових категоріях.;)
    Але менше з тим. Скажу лише, що метод напіврозпаду радіоактиного ізотопу вуглецю є дуже недосконалий. І ніхто не пробував визначити вік Всесвіту чи вік людини з його допомогою. Бачу ви користуєтесь науковопопулярною, чомусь на кацапській мові, літературою.
    І чомусь пристали до віку Всесвіту 4 мільярди років а вік людини 100 тисяч років. Звичайно, є такі теорії, але їх є набагато більше. На основі різних даних науковці пробують внести свої теорії, але це швидше нагадує ворожіння на кавовій гущі.
    В вас маркситсько-ленінський підхід. Ви щось десь знайдете і це для вас істина в останній інстанції. Це як вираз Леніна - учєніє Маркса правільна патаму шта ана вєрно. Ось і все. Постарайтесь знайти і прочитати різні точки зору. І тоді робіть висновки.
    Але коли ви володієте лише апчєкацапскім - ви мало що знайдете.
    Турінська плащениця? Спробуйте знайти наступну книжку, яку я прочитав кілька разів. Автор в юності був атеїстом. Правда, не знаю чи вона є в перекладі на ваш "ізік".
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)