Антикризова кнайпа

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Тим22, 22 гру 2008.

  1. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    http://kava.lviv.ua/articles/1532.html

    У Львові з`явилося кафе нового типу. Називається воно «Антикризова кнайпа». Відкрився заклад обрядом «засівання» доларовими купюрами (не справжніми, звичайно), як це було прийнято у легендарного львівського судді Зварича, пише газета "Сегодня". В емблемі закладу є літери П і Ц.

    Фішки в інтер`єрі - запаси на зиму у вигляді консервних закруток, пшона, макаронів, дешевих сигарет без фільтру і цигарок-самокруток, а також валюти в трилітрових банках, мовляв, тепер надійніше тримати гроші в домашній склотарі, ніж у комерційних банках. Один зі слоганів закладу: «Навіщо нам цей дебільний Єгипет? Їдь у Карпати!» Офіціанти одягнені в костюми банкірів, біржових консультантів і фінансових аналітиків.

    Їжа в кафе найпростіша, а вартість написана з урахуванням нинішнього стану справ в економіці - в цінах присутні копійки. «Дрібну здачу даватимемо дрібними монетами або насінням», - розповіла працівниця кафе Катерина. Борщ з грінками «Вічна цінність» за 5,55 грн, картопля по-селянськи з яєчнею «Навіщо нам Нацбанк?» - 7,77 коп., сендвіч «Ковбасна девальвація» - 7,66 грн. Одна з «коронних» страв - сухарі, які зазвичай сушать у кризу. Порція з десяти сухарів з соусом - 5,55 грн.

    Відгуки відвідувачів поки неоднозначні. «Ціни на їжу помірні, а ось на випивку явно не антикризові. Келих пива коштує 7 грн., а 50 грамів горілки - майже 8 грн.», - скаржиться відвідувач Євген Романюк. «Ідея цікава - робити гроші на кризі. Ось тільки офіціанти не дуже вправні, видно, що «колишні банкіри», - посміхається львів`янин Роман. За словами власника Юрія Назарука, кафе проіснує 80 днів - він упевнений, криза закінчиться 1 березня, і він зробить тут інше кафе, яке він не зміг відкрити зараз через кризу, - ніхто не дав на це кредит.
    http://www.unian.net/ukr/news/news-291385.html
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    адреса??? )))
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    То жиби нація більше їла і менше ся спивала.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Невже на Банківській? :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Такі розвеселі кафешки у нас з"являються.Такій креатив отстойно-провінційний(автора!!!)криївки ,жидівськи кави,лямпи.
    Стирання межі між дурнуватим словом "прікольно" і діагнозом-дебільно.
    Але піпл потребляє,грошикі йдуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Forest

    Forest Moderator

    Справді, коли дізнався, що на цьому місці в кінці позаминулого та на початку минулого була "Просвіта", яку навіть в радянські часи замінила книгарня, а тепер там кнайпа, стало сумно. Чому влада робить з людей звірів?
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Шановний, а чим Вам креатив не вгодив?
    люди файно заробляють, постійно придумають щось нове і цікавеньке-це дибільно?
    чи дибіли ті, "що хавають"?
    не розумію Вашого несприйняття:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Я ж написав провінційністю

    ні це дЕбільно,А оті "веселеньки" напевно переплутали Місто і студентські "пріколи" в гуртожитку .От і мусимо разом з ними "веселитися" А файно заробляти є багато способів ну то й що?
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Ви знаєте, на жаль, тлумачний словник не вгодив - тому проситиму від вас особистих пояснень:)
    як казали на мому попередньому форумі на такі висловлювання "Ти де таку траву береш":haha:
    франц-йосип, я щось ніц вас не можу зрозуміти-ви, будь ласка, або нормально висловлюйтесь,загальнодоступно, або мовчіть і не псуйте повітря)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    ну от ,а я там дИбілів не знайшов,так що високоінтелектуальна розмова не склалася....
    ????? а це у вас напевне ще з того форуму
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ідея сама по собі непогана...

    людей хіба шо нервує субєкт :))) власник тої кайпи
    і то, шо там книгарня була
    ну і оформлення

    особисто мені захотілось туди, як побачила рекламу... і розчарувалась "дешевизною"... таке враження що задум і облаштування забацали за 5 хв, а ви народ хавайте, що даємо, ітак сервісу і реального вибору ніде нема... а то, що щось вартує - або круглосуточно заброньовано або не по кишені вам, народ...Ви хавайте...
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Так створіть свій креатив. Модний, стильний, "маладьожний"... Навішати ярлики може кожен (як правило, цим займаються якраз люди з провінційно-отстойними манерами), а от створити щось - :dntknw:
    А те, що "піпл потребляє" - у Львові піпл не дурний - що-будь не потребляє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Я не вішаю ярлики а переймаюсь долею свого міста ,яке із европейського стає чимось незрозумілим з отими сільськими "дізайнерами" і архитекторами,які в дитинстві бавилися конструкторами із DDR і далі цього їх фантазія і уява про красоту,стиль і гармонію не працює-планка.
    А порядних кафе у місті достатньо,просто що оті "дворняги" таки галасливі та і в самому центрі (щоб хазяїн з вікна міг бачити).
    От ще на імідж міста працюють на рівні нижче плінтуса
    Дякую за пораду створити[/I ]креатив,-профінансуйте вибийте класне місце,а я вже тоді розгляну пропозицію(спеціалістів знайду,,бо то не мій фах)
     
    Останнє редагування: 23 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    піпл то недурний, але багато хто і не знає, який то має бути сервіс і вдоволення "клієнтських" бажань... ну ще щодо креативних закладів - не спорю.. у ЛЬвові їх немало... але всерівно то сервіс ніякий, то персонал хамовитий, то меню - тьху...то музику включать таку, шо хочеться втекти звідти... але народ всеравно хаває.. а шо ж?
     
    Останнє редагування: 23 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  16. mavka

    mavka Well-Known Member

    дозвольте зауважити, піпл у Львові може й не зовсім дурний, але "потребляє" (хі, ;)) те, що пропонують. щось дешеве, але епатажне завжди звертає на себе увагу. і бізнес тримається на постійних клієнтах та репутації. інтер"єр та хавчик розрахований на студентів, то й ціни мають бути студентські.
    я , наприклад, - як потенційний клієнт, - на Криївку навіть не тратила свій час. мене таке не пришпилює. але! ймовірно, там купа клієнтів.

    й в оце нове кахве не пішла б.... :nea:
    проте у власника є чуття до бізнесу , прапор йому в руки !

    пе.есссс.
    карму священну :), що висить на головою й жити не дає, забрала за шляхетний епістолярний стиль - сорьки
     
    Останнє редагування: 23 гру 2008
    • Подобається Подобається x 3
  17. А какие должны быть кафешки? "Синие бутылки" всякие - тоже смешно звучит. :)))
     
  18. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Е-е-е ні! Синя пляшка, хоч стиль має. І це не проект для банального викачування грошей від "дурних приїжджих туристів."
    А тут...Вистарчає зайти в одну точку цієї контори, як вгадується стиль інших.
     
    Останнє редагування: 23 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Синя пляшка дуже оригінальне кафе... і хороше... хороше там винце:)))

    а критикувати варто те, в чому розбираєтесь, а не щодо чого є цинічні міркування...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Не заю на рахунок винця, але руляда там ВО:good:!!!!!!!! А ше знайома яка там колись працювала казала, що медовуха дуже хороша. Взагалі дизайн оригінальний, але одне мені не подобається, що там дуже темно, знаю, що так задумано, але коли звідти вихожу, то завжди голова крутиться... і очі страшенно болять...о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)