Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

 1. Нічого не робити, він хороший!

  30,5%
 2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

  25,1%
 3. Відправити слідом за Буняком

  37,4%
 4. З ким?

  7,0%
 1. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  Я пам"ятаю, як оте свинориле розказувало по ТБ, що наші планово і організовано виходять.
  А натовп стоїт і посилаєнах..., бо знає, як реально це виглядає.
  Діма Ш., Душман позивний, по мінному полю краном тікав. Там хоч шанси були.
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Мені вже не пасує питатися ще раз -
  Бо таке враження, що ви встидаєтеся сказати свою думку... :scratch_one-s_head:
   
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Таке говорите, капітуляції ще не було, є принцип "Історію пишуть переможці".
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 5. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  ЗСУ в лиці солдат сержантів і молодших офіцерів точно не буде, а пАлковнікі з генералами... ті можуть. Їм є що втрачати. Тому і мовчатимуть і справлятимуть. Їх же там не було...
  Курсант ВВНЗ - Пане полковнику, а як оце (будь-що) правильно зробити?
  Полковник - Курсант, що пане полковнику, пане полковнику... Вчіть, як повинно бути. Бо якщо, не дай Бог війна, хто вам буде підказувати? На війні пана полковника не буде...
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ну от бачите, героїчна здача в полон - тоже для декого свято.

  @VasMT, а за всі ЗСУ в лиці солдат сержантів і молодших офіцерів ви тоже не розписуйтеся. Бо і серед них є дуже багато щирих і професійних українців. Бо он на Гандзюк мусет тоже славні ветерани напали, шо нє?
   
 7. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  За всіїх, звичайно, не розписуюсь, але загальну тенденцію знаю.
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ага, "за всіх, звичайно, не розписуєтеся" , вже добре... ;)

  А от за створення СС Галичини і створення УСС ви розписуєтеся, чи тільки загальну тенденцію знаєте?

   
 9. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  А ви гляньте у відповідні гілки. І ЗМІ.
  Один до одного подібно з Дньом Пабєди і їхнім дєдиваєвалі.
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Та я в курсі, і погоджуюся з вами. Тому і кажу - пропаганда.

  Паради ЗСУ в Києві під час котлів на Донбасі - то тоже дуже потрібно для твердого духу.
  Також будемо святкувати тото відродження Армії і новітні перемоги ЗСУ.

  От тільки не знаю, чи почесне восьме місце на Strong Europe Tank Challenge 2018 однієї з найсильніших армій Європи буде вписане золотими буквами в історію ЗС, чи ні...
   
  Останнє редагування: 20 лют 2019
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Садовий пояснив, чому в Україні продукти харчування дорожчі, ніж в Польщі
  Нещодавно Андрій Садовий, кандидат у президенти України, розповів у своєму відеоблозі на каналі YouTube про те, чому ціни на продукти харчування в Україні значно відрізняються від цін на продукти в сусідній Польщі, пише "lvivyes". Така ситуація і справді існує, навіть попри те, що Україна має найкращі у світі чорноземи. Інформація про звернення Садового до українців є на сайті "24 каналу".

  Розмірковуючи над цієї проблемою, Андрій Садовий визначив основні чинники, які впливають на розвиток галузі сілького господарства. Перший чинник - це земля, а саме те, що у польських фермерів проблем із земельними питаннями не виникає: земля в польських фермерів оформлюється саме так, як цього потребує галузь. Далі Садовий зазначив, що в Польщі фермери мають доступ до останніх новинок техніки і це впливає на вдосконалення процесу обробки землі. Ще одна перевага - відкритий доступ до доступних кредитів.

  Порівнюючи Польщу та Україну, Садовий зазначив, що в нас усе навпаки: із оформленням землі завжди виникають проблеми, завжди є нестача техніки або ж добрив, а ще - у нашій країні на кредитах "наживаються" за допомогою продуманих схем.

  Андрій Садовий також додає, що важливе значення має фінансова підтримка від держави. В Польщі фермер отримує по 300 євро дотації на один гектар землі. У нас же в бюджеті за минулий рік на це передбачили 6 мільярдів гривень, а дали лише 1. Тобто, якщо розподілити це на фермерів - вийде всього 6 євро на один гектар.

  Нагадуємо, що Андрія Садового ЦВК зареєструвала як кандидата на майбутніх президентських виборах. У своїй передвиборчій програмі Садовий вніс декілька кроків для розвитку саме аграрного сектору: гарантія дешевих кредитів для фермерів, дозвіл на купівлю землі лише громадянам України, обмеження кількості землі для купівлі на одну особу тощо.

  (с)
   
 12. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Такі думки.
  Але такі питання, як виробництво та фінансування с/г - компетенція каб.міну, так що обіцяти можуть кандидати що завгодно, думата і аналізувати потрібно самому.
   
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Віталій Купрій
  Вчора о 09:42 ·
  Садовий! Зупини співпрацю з Порошенком!

  Зараз є час трохи передихнути між судами проти корумпованої ЦВК. Хочу сказати наступне: все виглядає так, що мер Львова і кандидат Андрій Садовий як мінімум до останнього часу вів окрему гру на користь Порошенка.

  Факти:
  1. Члени фракції «Самопоміч» у ВР захищали Порошенка коли я говорив йому правду під час виступу про введення воєнного стану. Заважали мені критикувати «гаранта».

  2. Пан Садовий, маючи досить низькі особисті рейтинги, вирішає самостійно висуватись у кандидати в президенти. Хоча набагато кращою була кандидатура Оксани Сироїд. Вважаю що це було рішення, яке продиктоване Банковою.

  3. Садовий впевнено зменшує шанси Анатолія Гриценка на вихід у другий тур. При цьому не виключає об’єднання їх політсил на виборах у ВР восени. Де логіка? Чому тоді не об’єднатись зараз?

  4. Садовий перешкоджає опозиційним політикам, які критикують Порошенка, працювати із виборцями у Львові. На своєму особистому прикладі нагадую як мені не давали можливість провести прийом громадян у Львівській міськраді.

  5. Для захисту інтересів Порошенка у ЦВК «Самопоміч» по своїй квоті висунула члена ЦВК Євгена Радченка. Про це стало відомо із журналістського розслідування Олександра Дубінського.

  6. Відчувається що у штабів Порошенка і Садового до останніх днів був договір про ненапад. Ніхто один одного не критикував.

  7. Ані кандидат Садовий, ані жоден депутат від Самопомочі не відреагував на прохання підтримати мою боротьбу проти реєстрації Порошенка кандидатом корумпованою ЦВК. Чому їм байдуже?

  8. Нещодавня заява Садового про угоду, яку пропонував Порошенко в обмін на зупинення сміттєвої блокади, вказує на те, що ця угода дійсно була і вона виконувалась до лютого 2019 року. За умовами угоди «Самопоміч» лягла під БПП і це підтверджується певними визначними голосуваннями.

  Але на сьогодні щось пішло не так. Мабуть Порошенко знову «кинув» свого чергового партнера і Садовий почав його критикувати.

  Вимагаю у Андрія Садового зупинити гратись у піддавки з Порошенком і зробити все, щоб не допустити його у другий тур виборів взагалі!!!
   
  • Смішно Смішно x 1
 14. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  Оцінка певеошного полку.
  готувались виїхати на стрільби, але не поїхали - оцінка задовільною
  виїхали, але не стріляли - добре
  стріляли, але не попали - відмінно.
   
  • Смішно Смішно x 2
 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Садовий та олігархи: неочевидні (але міцні) зв’язки

   
 16. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 17. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  О, реклама Садовому від 112-го :)))

  Обраних Львів робить багатими: Розслідування про статки Андрія Садового

   
 19. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 20. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)