Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

 1. Нічого не робити, він хороший!

  30,5%
 2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

  25,1%
 3. Відправити слідом за Буняком

  37,4%
 4. З ким?

  7,0%
 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Якщо йдеться про недільні літургії, є і 7:30 та 8:00.
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  То ви так зранку ходили?

  зі

  а за конфесії я знайшов вашу відповідь. Перепрошую, що раніше пропустив :hi:...

  #65
   
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Я можу бути, і "совою", і "жайворонком".
  Сьогоднішня неділя не із тих, що відвідують святині навіть хто 2-3 в році це робить. Раз це згадали, в останні неділі на літургіях говорили, що бачили Садового, причому у різних церквах, я про себе не говорю, конкретно я бачив Садового на літургіях, але досить давно, якщо точніше у Святопокровському Соборі по вул. Грушевського, там тоді із візитом був Філарет, а також колись на пасхальній літургії у Святоюрському Соборі.
  Невже розраховує, що побачуть його у храмі, зразу "Який файний, який побожний, треба за нього голосувати".
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Андрій Садовий
  8 год ·
  Готовий поборотись за голос Святослав Вакарчук і одразу ж даю йому відповідь на його челендж #ТриУмовиКандидату. Отож:

  1. Кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.

  ✔ Я, безперечно, готовий до таких дебатів. Перші уже провів минулого тижня з Анатолієм Гриценком. Свої попередні кампанії у Львові вигравав, в тому числі, за рахунок відкритих дебатів з опонентами. Насправді це дуже крутий виборчий інструмент. Приклад тут – http://bit.ly/2S0BEFq

  2. Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: Міністра закордонних справ, Міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, Генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки.

  ✔ Загалом, моя команда давно відома – в більшості це мої колеги з "Самопомочі" у парламенті. У жовтні ми також уклали політичний альянс з партією "ДемАльянс".

  Минулого тижня (http://bit.ly/2BzPol6) я назвав своїх кандидатів на посади Генпрокурора та Міністра оборони. Це віце-спікер ВР Оксана Сироїд та народний депутат, учасник бойових дій у зоні АТО, член парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Тарас Пастух.

  Найкращим кандидатом на посаду голови Нацбанку я вважаю керівника "Райфайзен банк Аваль" Володимира Лавренчука. Дуже професійна і порядна людина. Будучи Президентом беру зовов'язання запропонувати його кандидатуру на затвердження парламенту.

  Моя кандидатура на посаду начальника Генштабу – це один з діючих бойових командирів бригади. На жаль, я не зможу назвати його прізвище, адже це створить йому моментальні проблеми на службі. Та сама ситуація і з кандидатом на посаду Міністра закордонних справ, який зараз є діючим дипломатом.

  Подальші кандидатури назву найближчим часом.

  3. Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз.

  ✔ Я досі не обіймав жодних державних, але продемонструю, як ставлюсь до виконання своїх програм на прикладі Львова. На сайті lviv2020.com є моя детальна програма, з якою йшов на вибори у 2015 році і виконання кожного пункту програми у відсотках. Є також можливість подивитись звіт по виконанню програми за кожен рік. Така річ буде і на сайті Президента України Андрія Садового.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 6. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Не так багато людей в Одесі, за Садовим збереглась репутація "сміттяра" і мало де, окрім Львова знають про його реальні вчинки.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  • Смішно Смішно x 1
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 9. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  про вулицю Шевченка терендить вже третій рік. тай сміттєпереробний лише на словах за 3 роки.
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  • Смішно Смішно x 1
 11. Мих

  Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)