Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо йдеться про недільні літургії, є і 7:30 та 8:00.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То ви так зранку ходили?

    зі

    а за конфесії я знайшов вашу відповідь. Перепрошую, що раніше пропустив :hi:...

    #65
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я можу бути, і "совою", і "жайворонком".
    Сьогоднішня неділя не із тих, що відвідують святині навіть хто 2-3 в році це робить. Раз це згадали, в останні неділі на літургіях говорили, що бачили Садового, причому у різних церквах, я про себе не говорю, конкретно я бачив Садового на літургіях, але досить давно, якщо точніше у Святопокровському Соборі по вул. Грушевського, там тоді із візитом був Філарет, а також колись на пасхальній літургії у Святоюрському Соборі.
    Невже розраховує, що побачуть його у храмі, зразу "Який файний, який побожний, треба за нього голосувати".
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    8 год ·
    Готовий поборотись за голос Святослав Вакарчук і одразу ж даю йому відповідь на його челендж #ТриУмовиКандидату. Отож:

    1. Кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.

    ✔ Я, безперечно, готовий до таких дебатів. Перші уже провів минулого тижня з Анатолієм Гриценком. Свої попередні кампанії у Львові вигравав, в тому числі, за рахунок відкритих дебатів з опонентами. Насправді це дуже крутий виборчий інструмент. Приклад тут – http://bit.ly/2S0BEFq

    2. Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: Міністра закордонних справ, Міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, Генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки.

    ✔ Загалом, моя команда давно відома – в більшості це мої колеги з "Самопомочі" у парламенті. У жовтні ми також уклали політичний альянс з партією "ДемАльянс".

    Минулого тижня (http://bit.ly/2BzPol6) я назвав своїх кандидатів на посади Генпрокурора та Міністра оборони. Це віце-спікер ВР Оксана Сироїд та народний депутат, учасник бойових дій у зоні АТО, член парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Тарас Пастух.

    Найкращим кандидатом на посаду голови Нацбанку я вважаю керівника "Райфайзен банк Аваль" Володимира Лавренчука. Дуже професійна і порядна людина. Будучи Президентом беру зовов'язання запропонувати його кандидатуру на затвердження парламенту.

    Моя кандидатура на посаду начальника Генштабу – це один з діючих бойових командирів бригади. На жаль, я не зможу назвати його прізвище, адже це створить йому моментальні проблеми на службі. Та сама ситуація і з кандидатом на посаду Міністра закордонних справ, який зараз є діючим дипломатом.

    Подальші кандидатури назву найближчим часом.

    3. Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз.

    ✔ Я досі не обіймав жодних державних, але продемонструю, як ставлюсь до виконання своїх програм на прикладі Львова. На сайті lviv2020.com є моя детальна програма, з якою йшов на вибори у 2015 році і виконання кожного пункту програми у відсотках. Є також можливість подивитись звіт по виконанню програми за кожен рік. Така річ буде і на сайті Президента України Андрія Садового.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не так багато людей в Одесі, за Садовим збереглась репутація "сміттяра" і мало де, окрім Львова знають про його реальні вчинки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Смішно Смішно x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    про вулицю Шевченка терендить вже третій рік. тай сміттєпереробний лише на словах за 3 роки.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Смішно Смішно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    1 год ·
    Друг України Дональд Туск у Львові. Не так багато в ЄС політиків топ-рангу, які розуміють нас з півслова.

    Отримав запрошення відвідати Голову Європейської ради у Брюсселі.


    [​IMG]
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки на цьому всі кому не лінь, не піартеся.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так це ж правда - Туск файний хлоп :good:

    Його навіть щирі поляки не люблять ;)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий з Андикою Йонаш.
    5 год ·
    Учора в Ужгороді вшанували пам'ять загиблих бійців 128 гірсько-піхотної бригади з Закарпаття, яка тримала оборону в Дебальцеве до останніх днів.

    Тарас Пастух (на фото справа) — мій кандидат на посаді Міністра оборони — воював саме в ній.

    Сьогодні його служба — це контроль за оборонним бюджетом в парламенті. Наша ціль, аби українці знали куди йдуть понад 110 мільярдів гривень оборонного бюджету.


    [​IMG]
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Який тепер модний піар, якщо у ватніка "Дєди ваєвалє", то у нас, що не чиновник "На майдані був", "Приймав участь в АТО".
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зараз надійде річниця створення СС Галичини і річниця створення УСС і теж почнеться дєдовоювальщина.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То не дивно. Пропаганда в дії ;)

    Якщо не поміняється кардинально влада в Україні, то через кілька років наші ЗСУ будуть святкувати перемогу в ДАП, славні виходи наших військ з Ізваринського, Іловайського, Дебальцевського і ше всяких до курвимами котлів, безстрашний рейд наших катерів в Керченській затоці і доблесний захист і охорону складів боєприпасів ЗСУ.
    І в честь цих знакових дат будуть призначати героїв і присвоювати генералів.

    І буде ще більше учасників цих подій, і всім потрібним роздадуть УБД.

    Шо нє? ;)
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та і так тих учасників до бєніної мами.
    Але це вимушена дія. Пам"ятаю, ще в тому житті, Томенко, хоч і БлЮвоТовець, але порядний, подав поправку до Закону про захист ветеранів війни, в якій повинні були відмінити надання статусу УБД за розмінування.
    Я тоді йому написав ,що як тільки приберуть 11 пункт Закону, розміновувати буде сам Томенко разом з Йулькою.
    Це і зараз актуально. Одна з вагомих причин служити в ЗСУ, це можливість отримати статус УБД. І як правило, отримавши цей статус, люди не продовжують контракти, а звільняються. Якщо почнуть давати тільки з реальну участь в БД, то тоді взагалі це військо розбіжиться.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @VasMT, а як ви вважаєте - чи ЗСУ будуть святкувати перемогу в ДАП, славні виходи наших військ з Ізваринського, Іловайського, Дебальцевського і ше всяких до курвимами котлів, безстрашний рейд наших катерів в Керченській затоці і доблесний захист і охорону складів боєприпасів ЗСУ?

    Це ж тоже знакові дати в історії ЗСУ, шо нє?
     
а де твій аватар? :)