Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    // А якщо прибічники Садового не хочуть президентом Гриценка? //
    Собі подумав, а домовитися наперід, не зовсім задовольняє Гриценко, але при такому президентові очолити каб.мін? Знову не те, не та команда і хтось заважає, такі самі методи як і при пропозиції у коаліції очолити каб.мін, легше бути шавкою, яка гавкає і ніколи не вкусить, когось критикувати, де треба і не треба шукати винних, тим самим приховуючи свою неспроможність.
    Хто займався популізмом, когось критикував, але сам ніякої альтернативи не пропонував - перше, що прийшло у голову - Сироїд.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    бла-бла-бла...
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    ·
    В гостях у штабі — керівники антикорупційних ГО. Зійшлись на тому, що неможливо подолати корупцію, якщо її очолює керівництво країни.

    Саме тому вся ця боротьба нагадує фейк і бутафорію. Маємо чіткий план як виводити Україну з принизливої позиції найкорумпованішої держави Європи. Читайте тут: https://sadovyi2019.win/vision/


    View: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/videos/751072725271939/
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не корупціонер Садовий...
    Колись і Черновецького більшістю обрали "милые бабушки".
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ви вже три рази не голосували за Садового-мера, так що вам це не страшно - може переживете і Садового-президента :)))
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Переживав і "страшилку" Кучму та "страшилку" Януковича, тільки у президента Садового не вірю.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та ви і в мера Садового три рази не вірите :)))
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як останній раз обрали, з одного боку - вигідний спаринг-партнер із розчарованої ВО Свобода, з іншого "Вже накрав, а хтось новий буде красти ще більше".
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Є ще таке:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=oq8qz_AbI5Q
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сироїд молодець

    [​IMG]


    Oksana Syroyid
    22 січня о 17:07 ·
    Як то кажуть - тепер це офіційно. Зареєстрована довіреною особою кандидата в Президенти України Андрій Садовий.

    Недавно в обласному центрі після публічної зустрічі з людьми до нашого колеги-депутата підійшов чоловік з табору опонентів і зізнався: «Добре вам! Вам за свого хоч агітувати не соромно...»

    Не соромно. Спокійно. І навіть гордо. Бо нарешті маємо шанс вибрати нормального, людського Президента, який вміє і любить творити для людей.

    Кажу так не тільки тому, що я із Самопомочі. Мій досвід роботи з політиками сягає далекого 1994. Двадцять років «на кухні» не надихали мене приєднуватися до «кухарів» які щоразу замість обіцяного масла подавали спред. В 2014 році я ризикнула, бо зустріла нормальних людей з людськими цінностями і людським лідером. Не пошкодувала попри тиск і знецінення.

    Андрій Садовий справді може змінити перебіг історії і допомогти стати успішними кожному з нас і країні в цілому. Якщо вас цікавить як і чому, ставте ваші запитання. Я поділюся власним досвідом спілкування з кандидатом в Президенти, чи спробую пояснити деталі його планів на посаді Глави держави.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ага... навіть без мила.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сироїд: «Ми нарешті маємо шанс обрати у Президенти не менше зло, а більше добро»

    Йдучи на президентські вибори, українці звикли обирати між злом та меншим злом, надаючи перевагу останньому. Однак цього року, переконана віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, ми обираємо між меншим злом та справжнім добром.

    Зараз від вибору українців залежить, або Україна зруйнує усталений за десятиліття олігархічний порядок, спрямований на збагачення шести-семи людей за рахунок всіх нас, або ще на п’ять років владу отримають популісти-прислужники олігархів, котрі лише роздають людям обіцянки, а насправді нічого корисного для країни не роблять.

    Оксана Сироїд наголошує: «Якщо подивитися на тих, хто бере участь у президентських перегонах, більшість з них фінансується з одних і тих самих кишень та вже мали можливість показати себе у владі». Мова і про Петра Порошенка, і про Юлію Тимошенко, які за роки на високих посадах багато чого обіцяли простим громадянам, а у реальності працювали на олігархічні монополії.

    Віце-спікер констатує: «Сьогодні ми маємо унікальний шанс. Сьогодні ми маємо непов’язаного з олігархами реального кандидата Андрія Садового, який справді може рухати країну в інший бік, щоб люди ставали заможнішими. Це переломний момент. Андрій Садовий, не обіцяючи показав, як він може управляти містом в інтересах людей».

    Мер Львова, акцентує Оксана Сироїд, має чіткий план, як на посаді Президента втілити необхідні нині Україні реформи. Мова, зокрема, про руйнування олігархічних монополій, покращення обороноздатності держави та просвіту, тобто формування бажання та спроможності людей працювати на державу.

    «Якраз це є стовпами передвиборчої програми Андрія Садового, – деталізує віце-спікер. – Як мер міста він багато зусиль докладав та докладає від початку війни, щоб забезпечити підтримку солдатам. Звичайно, Андрій Іванович – єдиний, хто може сьогодні протистояти олігархічним монополіям. Він єдиний з поки що зареєстрованих кандидатів, який є незалежним від цієї олігархічної системи. Він довів своєю працею на посаді міського голови, що не використовує владу заради збагачення та вміє творити для людей. Так само великою складовою його програми є освіта, просвіта, стимулювання інновацій для того, щоб навчити молодь, щоб молодь хотіла жити і працювати в цій країні».

    «Це чесна, хороша альтернатива, – підсумовує Оксана Сироїд. – Ми нарешті маємо шанс обирати не менше зло, а більше добро».
    (с)
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Об''єднатися б кандидатам, що бажають перетворення країни, щоб залишитися в історії народа успішними реформаторами, а не успішними бізнесюками, для яких олігархи - близькі по ментальності люди.
    Хай би один був президентом, інший - головою парламенту чи прем"єром.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Зробимо в Україні, як у Львові.:))):))):)))
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Садовий: Нагадаю ще раз - і я, і Олег Березюк готові підтверджувати свої слова під присягою в суді у випадку порушення кримінальної справи.

    А це вже не хурум-бурум, шо нє? А ну, ГПУ, - фас! :)))

    [​IMG]


    Андрій Садовий
    23 год ·
    Після оприлюднення проекту угоди, який нам пропонували підписати в АП з метою зняття сміттєвої блокади зі Львова, отримав багато питань. Зокрема щодо деталей самого процесу.

    Отож, як відбувалась ця корупційна пропозиція.

    Перша розмова, де прозвучала необхідність досягнути «порозуміння», відбулась в середині червня 2016 року приміщенні АП на Банковій в кабінеті Президента. Були присутні Петро Порошенко, тодішній голова Адміністрації Борис Ложкін, його заступник Віталій Ковальчук (теперішній керівник штабу Петра Порошенка) і я.

    Петро Олексійович озвучив ідею вийти на компроміс і знизити градус протистояння між Львовом і його командою, з метою припинення сміттєвої блокади міста. Головною причиною проблеми мої співрозмовники відверто називали вихід «Самопомочі» з коаліції і критику влади. З розмови було цілком очевидно, що Президент в курсі організованого процесу блокади і володіє всіма повноваженнями, аби його зупинити.

    (Для нагадування в чому саме полягала блокада:
    — Адміністративний тиск (прокуратура, поліція, державні адміністрації) на будь-який резервний полігон (в т. ч. приватні), з яким ми укладали тимчасові угоди;
    — Фізичне блокування виїзду спецтранспорту з міста за допомогою поліції;
    — Пряма заборона органам влади (рішення рад за ініціативою фракцій БПП) на будь-яке сприяння Львову для вирішення кризової ситуації.

    Ми визначили людей для подальшого діалогу. З мого боку я назвав Олега Березюка, Президент визначив такою людиною заступника голови Адміністрації Віталія Ковальчука.

    Зустріч між Ковальчуком і Березюком відбулась 21 червня в Одесі (в дні проведення Українського муніципального форуму) в ресторані готелю «Kadorr». Сам форум відбувався в готелі «Гагарін». «Kadorr» як місце зустрічі запропонував сам Ковальчук, який очевидно там проживав. Там і був переданий проект угоди, який ми власне оприлюднили. Пан Ковальчук озвучив, що така пропозиція узгоджена з Президентом.

    Згодом Олег Березюк зустрівся з Президентом в АП один-на-один і пояснив, що такий спосіб зняття блокади є неприйнятним і не до обговорення.

    Розпочалась активна фаза блокування вивезення ТПВ зі Львова, яка тривала більше року.

    Нагадаю ще раз - і я, і Олег Березюк готові підтверджувати свої слова під присягою в суді у випадку порушення кримінальної справи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хоч і порохотяги можуть йти на все для усунення конкурентів, але і з Садовим не все так просто, представлені папірці невідомо кого стосуються і ніякий юрист не зарахує це як 100% доказ.
    Блокади, воєнізованих машин навколо міста не було, принаймні центр був без сміття, хто завадив зробити порядок, коли ніяких порохотягів при владі ще не було?
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, я вас десь питався - а ви до котрої конфесії себе відносите? Відправа на котру?
    Бо я на 10.30... :kambek:
     
а де твій аватар? :)