Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це вже абсурдня брехня, як і "замах" на Садового, обстріл будинку, коли там нікого не було, потерпання від голодомору матері Тимошенко, закінчення війни за години від Порошенка...
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дока

    View: https://www.facebook.com/EuroMaydan/videos/2251820128474289/
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Андрій Садовий
    32 хв. ·
    Петро Порошенко звернувся до кандидатів на посаду Президента з закликом «підтвердити своїм прикладом, що в Україні з 2014 року існує стандарт вільних і чесних виборів».

    Я це підтримую і сподіваюсь, що такий самий приклад покаже і сам пан Порошенко. А отже:

    ➡ не здійснюватиме купівлю голосів, як це робив один з керівників його штабу Сергій Березенко на виборах в Чернігові у 2015 році;

    ➡ пояснить, яким чином судова реформа в тому вигляді, в якому він її пролобіював, забезпечить незалежність судів та покарання за спроби підкупу виборців;

    ➡ прикриє свої численні ботоферми, які створюють штучну атмосферу ненависті та зневаги до всіх, хто пропонує інший шлях розвитку країни, ніж «життя по-новому від БПП»;

    ➡ припинить покривати відвертий реванш проросійського криміналітету на Сході і Півдні України за участі БПП і місцевих «феодалів» (Харків, Одеса, Сумщина і тд);

    ➡ припинить використовувати обласні та державні адміністрації та силові структури на місцях для формування власних виборчих штабів та переслідування неугодних;

    ➡ підпише указ про звільнення Семочка, якого він призначив в керівні органи СБУ, адже присутність таких елементів на топ-посадах в органах нацбезпеки і створює реальну загрозу Україні загалом і виборам зокрема.

    А загалом, ідея дуже гарна.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Брехня? По ящику йшло.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Маю версію, що Садовий набравши мізер на виборах, може наробити шуму, що нечесна корумпована влада вдавалася до фальсифікацій, зможе хоч в такий спосіб знову нагадати про себе і додасть хоч так голосів на парламентських виборах своїй Самопомочі.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну ... це ви самі придумали, еге ж?:)
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Придумав? Як порохоботи брешуть і не червоніють, нагадайте передвиборчу обіцянку 2014: Слова "Антитерористична операція не може і не буде тривати два-три місяці. Вона повинна і буде тривати години" він вимовив у ніч після президентських виборів-2014, після оголошення результатів екзит-полів, уже будучи практично впевненим у своїй перемозі.
    Не про це тут мова, брехуни є і крім Садового.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    9 год ·
    Для всіх, хто має свої власні вуха і голову на плечах, а не місце для локшини від ботів. Веселих свят вам, християни, атеїсти та інші агностики! [​IMG];)

    Повне відео виступу Катерини Кіт-Садової в підтримку Андрія Садового.




    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/790174444661750/
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    5 год ·
    Мої думки зараз про тих, кого немає на численних урочистих фотографіях зі Стамбула. Патріарх Філарет та Митрополит Макарій своїм життям показали, що за власні переконання варто боротись до кінця, яким би сильним не був спротив.

    В травні на День міста ми традиційно надаємо звання почесних громадян Львова. Цього року виступлю з ініціативою надання цього статусу
    Патріарху Філарету та Митрополиту Макарію.

    Також хочу висловити подяку Главі УГКЦ Блаженнішому Святославу за мудрість і підтримку наших православних братів.

    Вітаю українців з цією історичною подією! В єдності - сила!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    П"ю каву, листаю павутину...

    Практично в кожній групі йде розмова за Садового і його сім"ю.

    Значить, я не помилився, коли сказав про Катерину "Дока" ;) #1764
    І десь я Кіт-Садову "оцінював" на її зустрічі з Влащенко. Там вона тоже гарна дружина.

    Що цікаво - найбільше Садового піарять власне порохоботи.
    Навіть на нашому форумі першим з конопель вискачив Довбойоб і запостив рекламу Садового аж у двох темах, та ще великими буквами, та ще й на общєдоступном :)))

    А Катерина таки молодець. Вона у Ахметова наряд чи ляже на підлогу і розкине ноги...
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скоро ще скаже жінка Симоненка, що приснився Лєнін і сказав йти на вибори.

    Навть деякі фанати Садового-мера на посаді президента його не бачуть і голосувати за нього не збираються.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже чув думки, що хоч поганий Садовий, але на виборах краще голосувати за нього, бо "свій", чим тоді це відрізняється від вибору певними людьми "свого" Януковича?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я вже навіть не хочу вас питати - чим поганий Садовий?
    Бо знову будете плітки розказувати, і ніяких толкових доказів.

    Я ще не визначився, за кого буду голосувати.
    Але у Садового аргумент залізний - за нього ТРИ РАЗИ ПІДРЯД голосували на мера міста.

    На останніх виборах за Садового у першому турі було біля 49%, у другому - 61%

    А львів"яни занадто гонорові :good::good::good:, щоб ними помикали без їхньої згоди.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принагідно, Лукашенко і Назар-Бей мають велику підтримку, до пори, до часу майже 100% рейтинг був у Чаушеску і Каддафі.
    Аргументи "Хоть краде, але хоть щось робить, хоть щось ще людям дає", "Більше нема за кого", "Вже накрав, а хтось новий буде красти більше"... дуже залізні?
    Бачачі недоліки у його роботі - не тільки я, і не тільки я про них писав.
     
а де твій аватар? :)