Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ці всі версії вже давно дуже детально розглянуті в цій темі, в темі про Семенченка і в темі про любов.

    Якщо хочете - то давайте щось свіже і теперішнє. Бо ваш МотоРИЛа вже хробів годує, а ви про нього тут розпинаєтеся ;)

    Тут Семен Семенченко в Тбілісі хоче держ.переворот зробити, а ви про якісь захоплені донецькі ОДА, і міг бути комбатом в банд.угрупуванні ДиНиРи. :)))
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сьогодні в нашому випуску інтерв'ю з абсолютно унікальним політиком нашого часу і мером міста Львова, Андрієм Садовим. Про політичну ситуацію в Україні, про вибори Презіданта, кандидатів і опонентів. Чи можна поєднувати бізнес і політику? Його ставлення до легалізації. Про перспективи розвитку України, про хабарі. Про сім'ю, про дітей і про освіту. Ну і звичайно моя ініціатива долучити Андрія Івановича до бігу і пробігти 10 км на Львівському марафоні. Всім спорт :)


    View: https://youtu.be/Vu8LALhxpqY
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Глава партії Об'єднання Самопоміч і мер Львова Андрій Садовий розповів, яким бізнесом володіє в Україні.

     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Просто сміх бере, так майже всі чиновники, бідні, а шикарний будинок, дорогий автомобіль, якщо не дружини, то куплені за пенсію тещі.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Надіюся, це ви не Садового маєте на увазі? ;)
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Він один із таких.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)
    Я шось не чув від Садового, що він бідний. Він виглядає цілком самодостатнім хлопом.

    Зато він ясно сказав, що володів бізнесом до мерства.
    "Так, 24 Канал, радіо Люкс, сайт, весь цей медійний холдинг. Перед тим як стати мером, я переписав всі акції на дружину. У неї більшість", - сказав він.

    Також він багато розповів про свої маєтки, про сімейний бізнес і про будинок Андрію Оністрату. Рекомендую послухати ;)
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У чому різниця? У когось все цінне куплене за пенсію тещі, у Садового - все жінчине.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тепер жінчине, а було його :)
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якраз, деколи звучало, що якісь ресторани розкручені та повністю під наглядом його жінки.
    Майже як неофіційний гаманець, хто не забув Курченка у янукоїдів.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ви на своїй хвилі - "що якісь...", "Майже як..." :)))

    Якщо ви не маєте доказів по ці ресторани, то я буду вірити Садовому, він в інтерв"ю про це тоже говорив :)
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це із серії, діти якогось депутата у ранньому віці володіють якоюсь великою фірмою чи цінною нерухомістю - самі заробили, у 18 чи 20 років чесно заробили міліони доларів.
    Не думав, що у нас є наївні люди, які у це вірять.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви маєте якусь інфу, варту уваги, про статки і маєтки Садового?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чому ж важкий випадок?
    Навпаки - з віллою все нормально, в статті все описано ясно і доступно.

    @Lanktocha, якщо хочете і можете, то давайте тепер про готелі і цінну нерухїомість у центральній частині скуплені за копійки
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для початку, був такий колись готель "Київ", чому доведений до банкротства і потім викуплений за копійки, за скільки і ким був куплений готель "Львів", універмаг на Площі Ринок? І ким, хто має до такого доступ?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То ви мене питаєтеся? о_О :)))

    Ви ж самі заявили "Садовий ні при чому, володіє не він, а підставні особи."
    То може розкажете про участь Садового і про цих підставних осіб? ;)
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну і де там кримінал?
    Нема там ні про Садового, ні про підставних осіб ;)

    Якщо "Не раз говорили, ціна як для центральної частини замала" - то це ще не повід для кіпішу.

    По результатах спец.розслідувань відкриті провадження?
     
а де твій аватар? :)